Головна » 10 найбільш незвичайних подарунків в історії людства » 10 найбільш незвичайних подарунків в історії людства

  10 найбільш незвичайних подарунків в історії людства


  10. Скриня зі скарбами
  Навіть не кожен мільярдер дозволить собі зробити подібний подарунок. А адже одному чоловікові це вдалося. Шукач скарбів подарував своїй дружині відразу 3 скрині повних коштовностей, які він знайшов на затонулому кораблі.

  9. Півтора кілометрову манто
  У минулому найщедрішими подарунками славилися королі. ЛюдовікXIV, король Франції, подарував своїй дружині незвичайне соболині манто. Його довжина становила цілих півтора кілометра. Так королева могла спокійно прогулюватися вранці по саду, не надягаючи взуття.

  8. Ціла плантація кактусів
  Всі знають відому пару грабіжників Боні і Клайда. Подейкують, що ексцентричний грабіжник подарував коханій цілу плантацію кактусів, придатних для виготовлення текіли.

  7. Найкрасивіша перлина світу
  Чим далі вглиб історії - тим розкішніше подарунки. Марк Антоніо купив найдорожчу і красиву перлину в світі, вирішивши здивувати легендарну Клеопатру. Він поклав перлину в келих з вином і попросив правительку викинути подарунок в морі, якщо він їй не сподобається.

  6. Діамант
  Ні для кого не секрет, що жінки люблять діаманти. Найдивовижніший діамант в 70 карат подарував Річард Бартон своєї коханої - Елізабет Тейлор.

  5. Букети троянд - 7305 штук
  Навіть самий банальний подарунок можна піднести так, що до кінця життя його не забудеш. Відомий спортсмен Джо Ді Маджіо щодня протягом 20 років дарував квіти жінці, яку любить - Мерлін Монро. Він продовжував слати їй квіти і після того, як їх відносини закінчилися. А коли Мерлін померла, він носив квіти на її могилу.

  4. Острів
  Мільярдер Аристотель Онассіс презентував вдові президента сполучених штатів Жаклін Кеннеді острів в Греції. Через деякий час він на ній одружився, церемонія відбувалася на тому самому острові.

  3. Хмарочос
  Дарувати шикарні подарунки з розмахом - прерогатива багатіїв з минулого? А ось і ні. Відомий американський бізнесмен Дональд Трамп в якості весільного подарунка дружині презентував хмарочос в Нью-Йорку. Спроектував він його власноруч. Вартість будівлі оцінюється в 318 мільйонів доларів.

  2. Висячі сади Семіраміди
  Тільки уявіть подарунок, який по праву вважається одним з чудес світу. За наказом правителя Вавилону Навуходоносора II, були побудовані висячі сади Семіраміди, як подарунок дружині Амітіс.

  1. Тадж-Махал
  Найдивнішим, красивим, багатим і оригінальним подарунком вважається палац Тадж-Махал. Це найкрасивіше споруда на планеті побудував індійський шах Джехан, коли його кохана дружина померла під час пологів 14-го дитини. Кожен сантиметр поверхні стін в Тадж Махалі прикрашений чудовим різьбленням по каменю, а сам мавзолей зорієнтований по сторонах світу таким чином, щоб кожен день як би народжуватися разом зі сходом сонця і вмирати на заході. Кажуть, завойовники-перси, які розграбували і майже що зрівняли з землею столицю Індії - Делі, не посміли навіть наблизитися до Тадж Махалу, і він залишився цілий і неушкоджений.