Головна » 20 способів знайти заняття собі до душі » 20 способів знайти заняття собі до душі

  20 способів знайти заняття собі до душі


  1. Прокрутіть в інше місце, коли думаєте про те, що б ви хотіли робити. (Рух змінює емоції, а нове місцезнаходження допомагає думати з нових точок зору.

  2. Думайте про вашу проблему (можливості!) З точки зору іншої людини. Уявіть, що той, ким ви захоплюєтеся, дає пораду, що вам робити. (Це вимагає практики, але ви отримаєте безліч різних відповідей, які можуть бути дуже корисні).

  3. Намалюйте картину вашої мрії. Уявіть, як вона звучить, відчувається, пахне. (Ми всьому надаємо значення через наші 5 почуттів).

  4. Знайдіть когось, хто займається тим, чим ви хочете, і попросіть у нього поради. (Це називається моделювання. Якщо те, що вони роблять, працює у них, чому не спрацює у вас?)

  5. Визначте, що для вас означає бути успішним. (Вам може знадобитися дати інше, нетрадиційне, визначення успіху.)

  6. Частіше думайте про те, як ви можете почати робити те, що вам подобається. (Подумайте, як ви будете думати про це; змініть свої звичні негативні розумові шаблони)

  7. Смійтеся. (Гумор допомагає змінити звичні негативні розумові шаблони, якими ви користуєтеся, обдумуючи нові можливості.)

  8. Запитайте себе, що в цьому випадку зробить 8-річна дитина. (Дивно, які питання можуть задавати діти, повністю руйнуючи всі шаблони.)

  9. Повісьте на кілька днів плакат на стіні з нагадуванням про цю проблему. (Ваш мозок просто втомиться від того, що не шукає відповіді на проблему.)

  10. Напишіть список того, чим ви ризикуєте, якщо не займетеся справою, яке вам подобається. (Важко бути творчим під час цієї вправи.)

  11. Створіть стратегію просування вперед. (Позитивні і проактивні стратегії завжди перемагають негативні і реактивні.)

  12. диссоциирующих і подивіться на себе зі сторони, які займаються улюбленою справою. Що ви при цьому робите? (Ви здивуєтеся ідеям, які прийдуть в цей час.)

  13. Перенесіться на рік вперед і напишіть лист самому собі з поясненнями, що вам необхідно робити. (Одна з проблем планування в сьогоденні в тому, що ви при цьому часто враховуєте багаж минулого.)

  14. Напишіть за 30 хвилин все ідеї, які прийдуть в голову з приводу вашого улюбленої справи. (Коли ми розбиваємо великі завдання на маленькі проміжки часу наші мотивація і енергія зростають.)

  15. Запитайте себе, який наступний крок слід мені зробити? Потім протягом 30 хвилин виконуйте будь-які фізичні вправи. Коли закінчите, запишіть перший же відповідь, який прийде в голову. (Ендорфіни, які виробляють при фізичних вправах - кращі стимулятори активності мозку.)

  16. Відкрийте словник і прочитайте перше слово, яке побачили. Прочитайте його визначення. Запитайте себе, як це може допомогти мені робити те, що я хочу? (Дивергентное (що відхиляється) мислення може допомогти вам знайти рішення під дещо іншим кутом.)

  17. Якби ви пішли зараз на найбільший ризик, які найгірші наслідки це мало би для вас? (Іноді все, що необхідно, це кілька разів зважитися на ризик.)

  18. Скажіть собі: "Я НАМІР вирішити цю проблему". ( "Я сподіваюся" мало. Спробуйте це зараз, поки ніхто не чує. Відчуваєте різницю?)

  19. Нагороджуйте себе у міру здійснення кроків вперед. (Внутрішня нагорода, така як дрімота або ріжок морозива, працює довше, ніж зовнішня.)

  20. Дозвольте собі 10 хвилин тиші в день, щоб просто сидіти і бути усвідомленим. Зробіть глибокий вдих і спостерігайте за своїми думками. (Це може стати самою дивною частиною вашого дня.)

  Попередня стаття
  20 слів, яких ти не знав