Головна » Як правильно вивчати іноземну мову? » Як правильно вивчати іноземну мову?

  Як правильно вивчати іноземну мову?


  У сучасному світі без знання іноземної мови просто не обійтися. Це більш широкі перспективи при виборі роботи, можливість спілкування з іноземцями, можливість відчувати себе впевненіше в незнайомій країні.

  Ви вирішили вивчити іноземну мову? Чудово. З чого ж почати?
  Зрозумійте, навіщо вам потрібна іноземна мова, чому ви вибрали саме цей, а не інший, мова.
  Ось кілька порад з вивчення іноземної мови:

  1.Слушайте. Слухайте аудіокниги, дивіться фільми. Навіть, якщо ви нічого не розумієте, знаходьте інтонацію, вимову, емоційне забарвлення. Виберіть книгу, яку ви читали по-російськи, послухайте її на мові, що вивчається. Ви вже знаєте зміст, тепер послухайте оригінал.

  2. Не прагніть вивчити якомога більше слів. Мова - це не набір слів, а живий організм. Читайте тексти, виписуйте вираження, афоризми. Намагайтеся зрозуміти конструкцію пропозиції.

  3.Вибіраем те, що вам цікаво. Ви дивіться російською мовою тільки комедії? Чому ж іноземною вибираєте мелодрами?

  4.Занімайтесь інтенсивно. Намагайтеся за 1 урок вивчати 1 тему. Чи не розбивайте тему на частини.

  5.Занімайтесь 2 раз в тиждень по 2 години, а не кожен день по півгодини.

  6.Повторяйте. Кожне нове заняття починайте з повторення попереднього матеріалу. Це займе всього 5-10 хвилин, а вивчене залишиться в пам'яті надовго.

  7.Лексіку вивчайте за темами. Наприклад, вивчіть слова за наступними темами: робота, їжа, меблі, тварини, кольору, рослини. Вивчили слова по темі меблі? Назвіть всі, що знаходиться у вашій кімнаті.

  8.Грамматіку вивчайте детально. Краще добре розбиратися в 2-3 темах, ніж мати уявлення про десяти.

  9.Разговарівайте. Неможливо вивчити іноземну мову без спілкування. Розмовляйте зі своїм викладачем або іншому. Якщо вивчаєте мову самостійно, то знайдіть в Інтернеті носія мови.

  10.Верьте в себе. Немає людей нездатних до мов. Є ледачі люди або вчителя. Швидкість вивчення залежить від багатьох чинників: від вашої пам'яті, уваги, бажання, старанності. Якщо щось не виходить, змініть методику вивчення, зробіть перерву. Можливо, ви займаєтеся недостатньо або, навпаки, занадто інтенсивно.

  Вивчення іноземної мови вимагає часу, сил, старанності, але відкриває нові можливості і горизонти.