Головна » Кіно » Трилери, зняті в реальних психлікарні

  Трилери, зняті в реальних психлікарні

  Любіть кіно? Жахи і триллери дивитеся? У лютому минулого року на екрани кінотеатрів вийшов фільм "Привиди Елоіз", за сюжетом якого четверо друзів, проникають в будівлю психлікарні, спорожнілій після пожежі. Закінчення зрозуміло не всім, але сама стрічка наводить остраху.

  Самі по собі фільми жахів - вражаюче видовище. А ті, що зняті в справжніх психіатричних клініках - ще більше. Подібні місця, особливо занедбані мінімум 10 років тому, перетворилися в затребувані знімальні майданчики. Хочете дізнатися, які фільми були зняті в справжніх лікарнях для душевнохворих? Читайте нижче.

  "Острів проклятих"

  Велика частина фільму знята в місті Мелфілд штату Массачусетс, в будівлі лікарні, остаточно припинила роботу в 2003 році. Лікарня будувалася з 1892 по 1914 роки і розраховувалася на перебування в ній великої кількості людей з психічними розладами. У кращі часи її стіни "бачили" понад 2 тисяч хворих.

  У 70-х роках влада штату, неодноразово отримували повідомлення про жорстоке поводження персоналу з пацієнтами, прийняли рішення реорганізувати держустанова. Кілька разів робилися спроби закрити лікарню, але вони увінчалися успіхом лише в 2003 році.

  Лікарняний комплекс, що складався з 58 будівель, виконаних в різній стилістиці, через деякий час після закриття стали зносити. Але процес затягнувся. Тепер стіни будівлі відлякують непроханих гостей табличками з попередженнями: "небезпечно", "вхід на свій страх і ризик". Тільки бажаючі погуляти по двору і кладовища лікарні в проміжок часу між 18 годинами вечора і 6 ранку перебувають постійно.

  "Хостел"

  Історія про американських друзів, які вирушили до Європи, знімалася в Чехії. Кадри з тортурами відзняті в Празі, в Bohnice, де стоїть не діюча психлікарні, побудована в стилі нео-барокко. Зараз там регулярно проводяться різні фестивалі.

  Відвідувачам доступна практично вся територія установи, за винятком кладовища. Заснували його в 1909 році, а закрили в 1970.

  "Дев'ята сесія"

  Місцем зйомок стала Денверська психлікарні (штат Массачусетс), яка працювала в період з 1878 по 1960 роки. Методи лікування, що застосовуються в клініці, не можна назвати "щадними": шокова терапія, префронтальна лоботомія тощо.

  Тривалий час був порожнім лікарню вирішили перетворити. У 2000 році частина її будівель знесли, а решту, включаючи вежу, відновили і почали перетворювати в житловий комплекс. Але жителі в будівлі не з'явилися: воно згоріло.

  "Шукачі могил"

  Кінострічка знята в Канадському місті Кокуитлам, психлікарні Рівер. Установа, зведене на зорі XX століття, перестало працювати в 1986 році, так як одне з її будівель, West Lawn, призначене для самих "важких" клієнтів, визнали аварійним.

  В історії лікарні знайшлося місце кільком гучних скандалів, а в "лікуванні" - електрошокової терапії. Поява інформації про це викликало бурхливі емоції громадськості.

  "Привиди Елоіз"

  Знімали фільм в однойменній клініці. Її історія почалася в 1932 році. Клініка спочатку була одним будинком, розташованим в Westland, штат Мічиган, швидко трансформувалася в комплекс з 78 будинків. На її території був власний поліцейський і пожежний ділянку, ферма, ж / д вокзал, пошта.

  Закрито установа в 1982 році, але пустувати його уцілілим частинам не дали: спочатку організували притулок для бідних, пізніше влаштували офіси. Повне руйнування торкнулося пожежної частини, пекарні, електростанції, кафе. Вони не підлягають відновленню.

  У фільмах жахів зазвичай присутні приведення. Чи віриш в духів ти?

  Подобається стаття? Нехай твої друзі про неї теж дізнаються - зроби репост.