Головна » Любов, кохання » Три самі незвичайні весілля

  Три самі незвичайні весілля

  З чим асоціюється весілля у кожного з нас? З найголовнішими атрибутами: чорним фраком, білим вінчальну сукню, звуками мелодії Мендельсона і залом одруження. Однак для деяких людей цього виявляється недостатньо. Щоб весілля запам'яталося молодятам та запрошеним гостям, деякі проводять її в самих незвичайних умовах.

  Ведмідь-священик

  Як запам'ятати церемонію з'єднання сердець? Над таким питанням Денис і Неля, родом з Москви, довго не роздумували. Вони з самого початку знали, що в якості священика на весіллі у них буде ведмідь Степан.

  Мишка з трирічного віку ріс в сім'ї людей, підібрали його двадцять років тому в тайзі. Він відрізняється добродушним і спокійною вдачею (може бути, тому що завжди добре нагодований).

  Строгий костюм, правда, Степан надягати не захотів, але від метелики відмовитися не зміг. Наречених ведмедик тримав за руки, терпляче вислуховуючи їхні клятви.

  На позахмарних висотах

  Чому людей тягне вгору? Романтика, жага пригод, прагнення полоскотати нерви або отримати дозу адреналіну? Складно дати однозначну відповідь. Райан Дженкінс і Кімберлі Веглін познайомилися серед каньйонів в штаті Юта. Вони пристрасно люблять висоту.

  Серед колишніх рудників на висоті понад 120 метрів Райан запропонував Кімберлі стати його дружиною. Там же над прірвою каньйону було вирішено провести і одруження.

  Мало того, що молодята вінчалися на позахмарних висотах, на майданчику, створеної з розтягнутих канатів і натягнутих сіток, довелося балансувати над землею і гостям, і священику.

  Весільному фотографу довелося використовувати не тільки звичайні фотоапарати, а й задіяти БПЛА.

  чудове знайомство

  Не тільки цікавою може бути весільна церемонія, весь процес знайомства часом нагадує чудову казку. Так сталося з Хізер Крюгер і Крісом Демпсі. Дівчина вже кілька років стояла в черзі на пересадку печінки. Шансів на одужання був мінімум. Але як знайти донора, коли перед тобою більше сотні кандидатів на донорський орган?

  Родичі Хізер розповідали про свою біду знайомим і співробітникам. Почувши цю сумну історію, Кріс вирішив стати донором для дівчини - зовсім незнайомої дівчини. На питання, чому він так вчинив, хлопець відповів, що хотів би щоб знайшлися такі ж люди для його рідних, якби вони потрапили у важку ситуацію. Після чудесного порятунку молодим людям було цікаво побачитися. Їх зустрічі стали частішими. А через півтора року пара запрошувала рідних і друзів на своє весілля.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!