Головна » музика » Звукові наркотики - міф чи правда?

  Звукові наркотики - міф чи правда?

  Багато хто чув про так званих "Аудіонаркотики", деякі намагалися і не домоглися бажаного результату. А хтось стверджує, що отримав справжню насолоду. Чи дійсно звуки можуть впливати на свідомість людини? Ми постараємося відповісти на це питання і розвіяти всі сумніви.

  Виникнення нового напряму

  Вперше про появу "Аудіонаркотики" можна було почути в 2006 році, коли з'явилася програма - Doser. Людина могла слухати звукові файли, які викликають стан ейфорії. Про психологічний зброю відомо не багато, але що воно дійсно існує, залишається фактом. Вчені вже протягом десятків років експериментують з психікою людини, але які конкретно результатів вдалося досягти, залишається під грифом "секретно" і не розголошується широкому загалу. З 2006 року стали з'являтися звукові файли, після прослуховування яких, у людини можуть виникнути певні почуття. Все залежить від обраної композиції, якщо її можна так назвати. Наприклад, знаменитий "білий шум", обіцяє нам повне занурення в самосвідомість. Але у нормальної людини, як показують експерименти, після півгодинного прослуховування з'являється головний біль.

  Популярність аудіонаркотиків

  Пік популярності, так званих аудіофайлів, які викликають незрозуміле стан у людини, доводиться на 2009-2010 рік. Спочатку всі файли можна було прослухати тільки кілька разів, а щоб отримати чергову "дозу", потрібно було платити реальні гроші. Найдивовижніше в цій історії, що люди дійсно піддавшись емоціям, витрачали свої заощадження. Творці таких звукових файлів отримали солідну суму грошей, а деякі навіть заробили на все життя. Починаючи з 2011 року багато, хто купував файли, вирішили створити свої сайти, де розмістили свої покупки абсолютно безкоштовно.

  Чи шкідливі звукові наркотики?

  Однозначної відповіді на питання поки немає. Одне ясно, що звуки дійсно впливають на нашу свідомість. У відкритому доступі з'явилися такі файли, як героїн, кокаїн, марихуана, атомна бомба і багато інших. Вчені всерйоз стурбовані, що відбувається, де гарантії того, що людина, яка спробував аудіо "героїн", не отримавши задоволення, не перейде на хімічні препарати. Давайте спробуємо розібрати це питання і підійти з наукової точки зору. Кожен людський орган має власну звукову частоту, на якій нормально функціонує. Якщо протягом певного часу впливати звуковими частотами, в мозку починають відбуватися зміни. Дослідникам вдалося встановити, провівши простий експеримент, що під вплив звуків змінюється електроенцефалограма мозку, викликаючи неприємні відчуття. Виходить, що при прослуховуванні звуків на певній частоті, створюються патологічні зміни в мозку, які призводять до справжніх захворювань.

  Деякі стверджують, що люди, які прослухали аудіозапис "кокаїн", "героїн", можуть легко переступити через грань заборон і перейти на справжні наркотики.

  реальні приклади

  Файли в інтернеті можна качати в вільному доступі, але ми не будемо наводити конкретні приклади. Людський мозок суто індивідуальний і у деяких індивідів можуть виникнути неприємні відчуття, чого нам не хотілося б. Автор цієї статті прослухав "білий шум", який не викликав ніяких неприємних відчуттів, але хвилин через 25-30, дійсно у нього стала боліти голова. Так що слухати звуки героїну і кокаїну, вам не радимо, хіба мало що потім прийде в голову. Може це різновид психологічної зброї, яке діє і змінює нашу свідомість?