Головна » незвичайна історія » незвичайна історія

  незвичайна історія


  Сталося це подія навесні 1994 року. Молодий американець на ім'я Роналд Опус вирішив накласти на себе руки. У передсмертній записці було написано, що він, Роналд, пішов на цей крок через фінансові труднощі і нерозуміння з боку батьків.

  Після написання цього послання містер Опус заліз на підвіконня і кинувся вниз з дев'ятого поверху. Малоймовірно він зробив би це, якби знав, що працювали в той день в будинку мийники вікон натягнули на рівні сьомого поверху страхувальну сітку. Так що, пролетівши два поверхи, Опус просто звалився б на пружну сітку з мокрими штанами, але цілком живий. Але тут втрутився фантастичний випадок. Просто-таки фатальне невезіння!

  Коли Роналд пролітав повз вікна восьмого поверху, в його голову з кімнати потрапив заряд дробу, випущений мешканцем на восьмому поверсі. Поки поліція діставала труп з сітки і встановлювала особу покійного з майже повністю знесеної пострілом головою, детективи вирішили, що стріляв - потрібно пред'являти звинувачення в ненавмисному вбивстві. Адже якби він не постріл, Роналд Опус залишився живий, впавши на сітку.

  Подальше розгляд виявило нові факти. Виявилося, що старий стріляв у свою дружину, але не влучив, і заряд влучив у вікно. Значить, промайнуло у детективів, потрібно коригувати звинувачення - до ненавмисному вбивстві додати замах на вбивство (дружини). Просто в моменти гніву і сварок з дружиною він завжди викидав із них стіни незаряджений дробовик і робив «контрольний постріл» - лякав дружину клацанням курка. Це було вже як би сімейним ритуалом. За твердженням обох подружжя дробовик завжди висів на стіні і ніколи ніким не заряджався. Значить, відповідно до американськими законами, звинувачення в ненавмисному вбивстві тепер лежало на тому, хто таємно зарядив дробовик.

  Хто? З'ясувавши, що вільно увійти в кімнату задиристих подружжя міг тільки їхній син, поліцейські детективи зв'язалися з його другом і з'ясували багато цікавого. Знаючи, що батько часто загрожує матері висить на стіні зброєю, син таємно зарядив його, сподіваючись, що при першому скандалі той застрелить мати, а сам потрапить за ґрати. Однак останні кілька тижнів подружжя жило на подив мирно, чим невимовно засмучували невдалого месника. Де він, цей покидьок?

  "Як де? - здивувався старий.
  - Син живе поверхом вище ... »
  Так, шуканим сином виявився сам ... Роналд Опус! Це він зарядив дробовик, а коли помста не вдалася, в розпачі викинувся з вікна. І був застрелений своїм же зарядом. Своїм же батьком, якого хотів засадити до в'язниці. Самогубство сталося, хоча і не зовсім так, як цього хотів Опус ...

  Хоча вся ця історія і схожа на вигадку, вона є реально зафіксованим фактом.