Головна » У світі дуже багато цікавого 19 незвичайних фактів » У світі дуже багато цікавого 19 незвичайних фактів

  У світі дуже багато цікавого 19 незвичайних фактів

  Прочитавши нашу статтю, ви зможете блиснути ерудицією в будь-якій ситуації!

  Що робить вітаміни менш активними

  Активність вітамінів пригнічують "антивітаміни". Так, наприклад, речовина В1 пригнічується білком тіаміназа, який міститься в рибі.

  Пахне чи вироблена шкіра

  Оброблена шкіра втрачає запах, а що виходить від неї характерний аромат з'являється завдяки спеціальним речовинам.

  Офіційна "країна товстунів"

  Кілька років тому Карібаті визнали "найтовщій країною в світі", тому що 82 тисячі її жителів мають надлишкову вагу. А всього в республіці живе близько 100 тисяч осіб.

  Найбільша доларова купюра

  1000-доллароваая купюра 1934 року став найбільшою з випущених в той період. Затребуваною вона не була і використовувалася для при проведення міжбанківських операцій.

  Скелети динозаврів - це не кістки

  У музеях природи і палеонтології замість кісток динозавра відвідувачі розглядають скам'янілості. Руйнування кісткових тканин відбулося дуже давно, їх змінив органічний осад, який за довгі роки став каменем.

  Нела собаки

  Собаки басенджи, виведені ще в давнину, не гавкають, а видають своєрідне бурчання.

  хитрощі маскування

  На крилах мухи Goniurellia tridens, що мешкає на території ОАЕ, можна побачити зображення ще двох мух. Завдяки цьому комаха може прикинутися "зграєю" і обдурити хижака.

  унікальна книга

  У 2003 році Шеллі Джексон шукала людей, згодних стати "сторінками книги". Прийняли пропозицію 2095 чоловік. Їм зробили татуювання-слова, взяті з єдиного тексту. Друкованого видання твору "Шкіра" не існує.

  Дивні дощі Гондурасу

  У Гондурасі раз на рік, в травні-липні, будь-які незвичні дощі: з хмари темного кольору, під спалахи блискавок і потужні грім, дві-три години ллється вода. Після зливи залишаються не тільки калюжі, а й безліч свіжої риби.

  Китайці не чистять зуби

  Приблизно півмільярда жителів Китаю не чистять зуби щіткою і пастою, використовуючи замість них гілочки і зелений чай.

  Мурахи вміють потягуватися

  Ентомолог з Америки, Дерек Морлі, тривалий час вивчав поведінку жителів мурашника, зауважив: пробуджений від сну мураха витягує лапки так, немов потягується і "позіхає".

  Платина називалася "неправильним сріблом"

  Платина деякий час вважалася "неправильним сріблом", і її часто викидали в водойми за непотрібністю. Сировиною для прикрас вона стала завдяки іспанським ювелірам, з'ясувалося, що разом з золотом з неї виходить хороший сплав.

  Винахідник чіпсів похований в упаковці з-під свого "дітища"

  Чіпси Pringles з'явилися завдяки Дж. Бауру. Він так сильно пишався винаходом, що побажав бути похованим в ньому після смерті. Помер він навесні 2008 року, доживши до 89 років. Прах, що залишився після кремації, розсипали в кілька урн і помістили в упаковки з-під чіпсів.

  У середні століття стратили тварин

  Середньовіччя невпинно вражає дикими звичаями і вдачами. Неймовірно, але тоді могли стратити навіть тварин. Так півню, 1470 р звинуваченому в несенні яєць, винесли вирок - спалення перед натовпом роззяв.

  Гори, в яких знімали "Аватар", названі на честь фільму

  Деякі сцени "Аватара" знімали в околицях гори Цзянькуньчжу, що в перекладі звучало як "Південний небесний стовп". Але після виходу картини гору перейменували в "Алілуя, Аватар".

  Сире м'ясо не містить кров

  У сирому м'ясі немає крові, а виділяється їм рідина є водою, пофарбованої миоглобином.

  Івела Кнівела - везучий невдаха або невдаха везунчик

  Каскадера Кнівела важко однозначно назвати невдахою або щасливчиком. Під час численних трюків на мотоциклі він 37 разів ламав кістки. Через травми він перебував в медустановах близько трьох років, але помер лише на 69-му році життя.

  Цікавий варіант порятунку ялинок від незаконної вирубки

  У деяких європейських містах напередодні Різдвяних і новорічних свят на ялинки розпилюють лисячу сечу. Лісові красуні, які пройшли через незвичайну обробку, опинившись в теплі, пахнуть так, що від них доводиться позбавлятися. Вимушений захід допомагає вберегти хвойні дерева від вирубки.

  Платон вважав людину "твариною без пір'я"

  До Платону, філософу Стародавньої Греції, звернулися учні, які бажали отримати визначення слова "людина". Вони почули, що людина - тварина, що використовує для пересування дві ноги і не має пір'я. Тоді Діоген Синопський з'явився в Академію, тримаючи позбавленого пір'я півня. Птицю він називав "платоновским людиною". Побачивши це, Платон додав: "І з плоскими нігтями".

  Стаття була пізнавальною? Тоді не забудь зробити репост, щоб поділитися нею з друзями!