Головна » їжа » Бажаєте пообідати? Тоді відпрацюйте спочатку на кухні

  Бажаєте пообідати? Тоді відпрацюйте спочатку на кухні

  У 2015 рік у Японії відкрився унікальний ресторан, аналогів якому поки немає в світі. Сека Кобаяші організувала його в Токіо. Справа в тому, що поїсти тут може будь-хто, навіть той, хто не в змозі розплатитися за обід. Але для цього потрібно відпрацювати зміну на кухні, тривалість якої всього 50 хвилин. гідна благодійність!

  Раніше дівчина працювала в сфері інформаційних технологій. Вона розробляла програмне забезпечення. Цей досвід і допоміг їй відкрити такий заклад, а також дав можливість розвинути ідею. Гості як тимчасові співробітники - це те саме open source в її колишньої професії. А ще ресторатор завжди любили готувати. Всіх співробітників в своєму колишньому офісі вона постійно пригощала домашньою їжею, а ті не переставали хвалити її кулінарні таланти.

  За майже 2 роки в закладі попрацювало вже понад 500 осіб. Всі вони отримали смачний обід в нагороду за працю. Найчастіші гості - студенти і пенсіонери. Перші змушені на всьому економити, тому не втрачають можливість поїсти за роботу. Другі просто хочуть урізноманітнити своє дозвілля. А господиня не ставить заробіток за мету. Вона просто хоче допомогти нужденним. А нудьгуючі тут можуть відчути себе частиною дружного колективу.

  Дівчина веде бізнес відкрито. На сайті вона виклала всі фінансові документи, а також бізнес-план ресторану. Вона впевнена, що це не тільки пробудить в людях довіру, а й дасть можливість отримати цінну пораду від професіоналів. Власниця завжди відкрита для коригувань і нових пропозицій. Крім того, її досвідом можуть скористатися початківці ресторатори. Це відмінна можливість спробувати себе в бізнесі для тих, хто відчуває в собі сили.

  А ви б хотіли попрацювати в цьому закладі? Розкажіть про нього друзям - зробіть репост!