Головна » техніка » Залізниці в екзотичних місцях

  Залізниці в екзотичних місцях

  Залізничними коліями поцяткований всю Земну кулю. Винахід поїздів зробило цей вид транспорту найзручнішим засобом перевезення. Залізниці прокладали в самих незвичайних дивовижних місцях по всьому світу.

  США. Каліфорнія

  У 60-х роках XIX століття крізь пагорби в Каліфорнії була прокладена залізниця. Вона простягнулася крізь глибоку й вузьку долину в Блумерском розрізі. Для її будівництва використовувався дерев'яний високий настил.

  Китай. Чунцин

  У густозаселеному районі складно повісті залізничну магістраль. Але для китайських інженерів нічого неможливого немає. Вони зробили так, що залізниця в Чунціні проходить прямо через багатоповерхівку.

  В'єтнам. Ханой

  У в'єтнамській столиці можна побачити, як по вузьких старими вуличками курсують вагони. Будинки по обидва боки шляхів розташовані настільки близько до проходять складам, що висунувши руку з вікна вагона, можна потиснути руку жителю Ханойського кварталу.

  Німеччина

  Уявіть, як море розступається подібно біблійного сюжету, і поїзд в'їжджає в відкрилася частина суші. Приблизно так відбувається з пасажирами і вантажами, які відправляються з острова Зюльт на материк. Протяжність дороги, відкритої в 19 27 році, 11 кілометрів.

  Північна і південна Європа

  У 2016 році була відкрита для руху залізниця, що з'єднує північну і південну частину Європи. Проходить вона через найдовший тунель, прокладений в Альпійських горах.

  Швейцарія

  Швейцарські залізні дороги вважаються другими за якістю і комфорту після Японії. У цій європейській країні можна побачити, як одноколійний поїзд проїжджає арковий мосту, який має посвідку петлі. До відома, будова ще є і віадуком.

  Нова Зеландія

  Аеропорт Гісборн відрізняється тим, що його злітну смугу "розрізає" залізна дорога. Потяги та літаки мирно "ділять" територію. Коли потрібно злетіти або приземлитися повітряному лайнеру, поїзди "ввічливо" зупиняються, пропускаючи літаки.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!