Головна » Екстрасенси » Яна Пасинкова - біографія переможця Битви екстрасенсів-15 в Україні

  Яна Пасинкова - біографія переможця Битви екстрасенсів-15 в Україні

  На момент зйомок шоу Яні Пасинкова було 28 років. Таролог родом з Дніпропетровська, самостійно навчилася мистецтву прорікання і роботі з картами.

  Дівчина зізнається:

  Таро - унікальний інструмент для розуміння будь-якої людини, будь-якої ситуації. Кожен має потребу в об'єктивній зображенні того, що відбувається, відповіді на будь-які питання: про минуле, сьогодення, майбутнє ...

  Яна Пасинкова.

  Інтерес до магії, надприродного і містики з'явився у Яни з дитинства. Екстрасенс була зовсім дитиною, коли відчула, що має дар. У дитинстві талант не проявлявся: Яна не прагнула розвивати здібності, а навколишні вважали захоплення дівчинки забавою.

  У Пасинкова було важке дитинство. В буремні 90-ті її вкрали і вимагали з матері викуп. Коли дівчинка втекла з полону і повернулася додому, її не зустріла мати - жінка пропала безвісти. Ростити дитину став вітчим, який звинувачував Яну у зникненні дружини.

  У зрілому віці в житті екстрасенса стався переломний момент. Це був важкий період, коли Пасинкова довелося залишитися одній з маленькою донькою на руках. Яні в перший раз потрапила в руки колода Таро. Як тільки жінка взяла карти, відразу зрозуміла, що здатна переживати почуття і емоції інших людей. Це не просто співчуття, а емпатія - можливість відчути те, що відчувають інші.

  Яна Пасинкова, як і інші екстрасенси (наприклад: Гала Поліщук та Олена Курилова), - затятий противник кардинальної зміни долі. Жінка впевнена, що маг повинен керуватися золотим правилом "Не нашкодь". Ясновидиця брала участь в українській телепередачі "Битва екстрасенсів", де продемонструвала надприродні здібності, з легкістю пройшовши навіть найважчі випробування.

  Як потрапити на прийом

  Екстрасенс, який в змозі довести магічні здібності, затребуваний, і Яна Пасинкова - не виняток. У ясновидиці є особиста сторінка в соціальній мережі "ВКонтакте", група і сайт.

  Таролог відповідає на питання, веде прийом в Києві і Дніпропетровську, з семінарами та тренінгами відвідує інші міста України та Європи. Запис на особисту консультацію ведеться по тел. +380985892150.

  Екстрасенс Яна Пасинкова - послуги

  Яна Пасинкова, таролог.

  Крім стандартної роботи з картами Таро, екстрасенс пропонує і інші послуги. Досить популярний метод Рейкі. В японській мові це два особливих ієрогліфа: Рей перекладається як удар, божественний дух, джерело, а Кі - почуття, природа, енергія, талант.

  Переклад слова Рейкі - божественна життєва енергія. Це унікальний спосіб, який дозволяє очистити людську енергію і захиститися від негативного впливу. Лікування необхідно, якщо у людини фізично і душевно погане самопочуття. Для лікування потрібно не більше 5 сеансів.

  Популярністю користується простий спосіб роботи з воском. Яна може побачити, чи є на людині пристріт, псування, інша негативна програма. За допомогою воску таролог може зняти негативні змови і очистити енергетику людини. Після трьох сеансів клієнт відчує, що погане залишає тіло, і готовність рухатися вперед з новими силами.

  Обереги від Яни.

  Бажаючі можуть замовити особливі обереги від Яни. Амулет виготовляється індивідуально і під конкретний запит. Термін роботи оберега - один рік, потім сила талісмана вичерпується.

  Якщо людина вирішить дізнатися майбутнє або розібратися в поточних проблемах нетрадиційним методом, слід звертатися до перевірених екстрасенсів, магічний дар яких не ставиться під сумнів.