Головна » Міста і країни » Ямайка - сонячний острів в Карибському морі

  Ямайка - сонячний острів в Карибському морі

  Ямайка є однією з найбільш цікавих і дивовижних країн, яка відрізняється своєю унікальною культурою, географічним положенням і кліматичними умовами. Свою назву острів отримав від індіанців: якщо перекласти дослівно, то воно означає "острів джерел". І правда, на його території знаходиться величезна кількість джерел питної води, які не потребують додаткової фільтрації або очищення.

  Ямайка була відкрита Христофором Колумбом в травні 1494 року. Сам першовідкривач назвав територію в честь іспанських королів, проте, назва так і не прижилося.

  Ямайка відома тим, що саме вона є батьківщиною Усейн Болт - найшвидшої людини на Землі. Він встановив безліч рекордів у бігу на дистанцію 100 м. Більшість експертів вважають, що в найближчі 30 років поставлені їм рекорди не зможе побити ніхто.

  Крім того, материк може похвалитися красивими жінками. Місцевим дівчатам вдавалося три рази отримувати звання Міс Світу.

  Ще з XVII століття Ямайка була цукрової колонією Англії, адже тут знаходяться величезні плантації тростини. Саме тому сьогодні вона вважається не тільки головним експортером цукру в світі, але і одним зі світових центрів по виготовленню рому. Даний алкогольний напій виходить з тростинного сиропу. Незважаючи на величезну популярність ямайського рому, його рецепт досі зберігається в суворій таємниці.

  Це держава відрізняється теплим кліматом, проте це не заважає місцевим спортсменам брати участь в різних змаганнях і постійно покращувати свої навички. Населення острова ніколи не бачило сніг, але спортсмени все одно беруть участь в Олімпійських іграх і завойовують медалі.

  На території острова розташовано безліч офіційних і приватних пляжів. Незважаючи на міфи та легенди, в прибережних частинах немає алігаторів і крокодилів. Більш того, навіть в тутешніх джунглях немає небезпечних тварин, що робить територію улюбленим місцем для туристичного відпочинку.

  Таким чином, невелика острівна держава є одним з найбільш популярних і затребуваних місць серед туристів. Крім того, щороку країна привертає величезну кількість іноземних інвестицій, що позитивно позначається на економіці.

  А ви б хотіли побувати в цій країні? Діліться думкою в коментарях і не забудьте зробити репост!