Головна » космос » Земля порожниста, і в ній хтось живе?

  Земля порожниста, і в ній хтось живе?

  Які тільки неймовірні теорії не з'являються навколо нашої планети. Здавалося б, наука вже все довела, навіть показала фото з космосу, але все одно знаходяться послідовники неймовірних версій про будову Землі. Так, наприклад, існує рух, що доводить, що земну кулю насправді порожній. І всередині нього живе своє населення.

  Засновник руху - Родні Клафф, який стверджує, що у нього вже тисячі прихильників, ряди яких постійно поповнюються.

  Чоловік на повному серйозі заявляє, що всередині Землі насправді не мантія і ядро, а порожнеча. Точніше, там знаходиться якийсь особливий світ, населення якого складають колонії вікінгів і швидкі нацисти часів Другої світової війни. А ще туди відправляють прибульців особливі наглядачі за нашою планетою. Завдання мешканців внутрішнього "держави" - не допустити початок ядерної війни.

  "Всередину" Землі потрапити зовсім не важко, адже на Північному і Південному полюсах, а також в Гімалаях знаходяться портали. Досить відкрити двері, щоб опинитися на іншій стороні. Клафф навіть особисто хотів перевірити це, організувавши експедицію на Північний полюс, але задумка була зірвана.

  Можливо, поява настільки неймовірною теорії пов'язано з одкровеннями Олафа Янсена, який стверджував, що потрапив всередину планети в 1811 році. Кілька років мореплавець нібито прожив в цьому раю серед велетнів.

  Звичайно ж, ця легенда була спростована вченими.