Головна » прикмети » Дзеркало в спальні - прикмети і забобони про відображеннях

  Дзеркало в спальні - прикмети і забобони про відображеннях

  Велика частина жителів сучасних квартир відчуває бажання розширити простір хоча б візуально, і дзеркала непогано допомагають в цьому. Зараз дуже популярні дзеркальні шафа-купе і великі дзеркала, які створюють цікавий дизайн. Але слід знати, що розмістити дзеркало можна далеко не в кожному місці, і найбільше пересторог щодо цього стосується спальні.

  При створенні інтер'єру своєї кімнати не кожна людина замислюється про те, як він буде впливати на нього в подальшому. Дзеркало в спальні завжди вважалося поганим знаком, якщо вірити прикметам. Дзеркалам завжди приписувалися магічні властивості, з їх допомогою закликали потойбічних сутностей, їх вважали порталами в інші виміри. До нас дійшов звичай завішувати дзеркала тканиною в будинку, де лежить покійник, щоб його душа не змогла заблукати в відображенні і залишитися там назавжди, лякаючи мешканців будинку.

  Народні прикмети не радять ставити дзеркало в спальні. Це не найкращий аксесуар для кімнати, в якій люди відпочивають. Вчення феншуй вважає так само, мотивуючи це тим, що негативна енергія, від якої людина звільняється під час сну, відбивається від дзеркальної поверхні і потрапляє назад, не знаходячи виходу. Якщо відображенні видно двері в кімнату, це прикмета до невдач.

  Не рекомендується розміщувати в спальні дзеркала і психологи. Не завжди ми прокидаємося в гарному настрої, що може позначатися на зовнішньому вигляді. Відображення, яке не викликає приємних емоцій, може зіпсувати настрій на весь день. До того ж, раптово прокинувся чоловік може злякатися відображення, не впізнавши в ньому себе. При засипанні відображення власних рухів, фар від проїжджаючих машин не будуть давати відчути себе в безпеці, що негативно позначиться на якості сну. Деякі фахівці пов'язують спектрофобію з наявністю неправильно розташованих дзеркал.

  Дзеркало навпроти ліжка - прикмети

  Дзеркало навпроти ліжка відноситься до поганих прикмет. Спати, відбиваючись в ньому, не можна. Так вважали багато народів. Наприклад, слов'яни вважали, що таки речі відкривають двері в світ духів, які вороже ставляться до людей. Подібні вірування і зробили їх одним з головних атрибутів досить небезпечних гідний.

  В Європі дзеркала вважали безпечними для присутності в будинку через те, що відкрити двері між світами дуже складно. Правда, спати, відбиваючись в них, теж побоювалися, боячись більше ніколи не прокинутися.

  Багато народів вважали, що під час сну душа залишає тіло і відправляється мандрувати. Якщо під час повернення в тіло вона побачить своє відображення, її зможуть потягти в інший світ. За іншою версією, душа лякається і забуває дорогу.

  Це дещо застарілі вірування, але певний сенс в них все-таки присутня. Чимало людей спали, відбиваючись при цьому в дзеркалах, і прокидалися на ранок на своєму місці, живі і здорові. Правда, самопочуття страждає при цьому досить часто. Є ще одна прикмета, яка свідчить, що дзеркало, встановлене навпроти ліжка, буде забирати у людини енергію. Це призводить до безсоння, постійної сонливості і дратівливості, нічні кошмари можуть стати частим явищем, як і сварки в будинку.

  Про те, що дзеркало забирає життєву силу, вірили і в давнину, тому намагалися не дивитися на своє відображення занадто довго. Дітям до року і зовсім не можна бачити своє відображення, інакше виросте неспокійним, буде схильний до фобій і хвороб.

  Фахівці фен-шуй вважають, що якщо в відображенні видно подружнє ліжко, це може привести до зрад і сварок на порожньому місці. А якщо на ліжку спить тільки одна людина, то його чекають невдачі. Прикмети про дзеркалі в спальні діють і тоді, якщо ви не відображають повністю, а тільки якоюсь частиною тіла.

  Запобіжні заходи щодо дзеркал в спальні

  У дзеркалі не повинна відображатися двері в спальню і ліжко, а в ідеалі воно повинно знаходитися в іншій кімнаті. Це небажаний предмет для спальні взагалі, але якщо розмістити його більше ніде, можна вжити заходів щодо захисту від лихого впливу відображення.

  Бажано, якщо воно буде круглим або овальним, тому що це виключає можливе магічне використання такого предмету як дверей з іншого виміру, так як всі двері мають прямокутну форму. Найкраще, щоб ваше відображення поміщалося в ньому в повний зріст, якщо ж це маленька річ, тоді в ній повинна відображатися ваша голова цілком. Якщо відображення "обрізає" вам голову, це загрожує головним болем.

  Уникайте дзеркал, які мають довгу історію. Це стосується антикваріату. Існує кілька знаменитих на весь світ так званих дзеркал-вбивць, власники яких гинули при дивних обставинах. Старовинні речі не тільки не можна вішати біля ліжка або в спальні, а в будинку взагалі, якщо ви не знаєте їх історії. Слід уникати і дзеркал, в яких відбилися неприємні події, як би вони не були вам дороги.

  Якщо вам дуже не хочеться позбуватися від такого предмета біля ліжка, його можна завішувати тканиною на ніч. Тканина повинна бути непрозорою. Чи не приносять біду і такі варіанти відбивають, які знаходяться на внутрішній поверхні дверей шафи. Але все дзеркала, які знаходяться в cпальня, треба часто мити холодною проточною водою, щоб позбутися негативної енергії.

  В цілому, до всіх подібних прикметами дійсно варто прислухатися, так як відображають поверхні здавна вважалися порталами в потойбічні вимірювання, в яких ховається величезна сила і небезпека.