Головна » Новини » Земля на 6 днів зануриться майже в повну темряву

  Земля на 6 днів зануриться майже в повну темряву


  "NASA підтвердило, що Земля переживе 6-денний занурення в повну темряву в грудні 2014 року". Саме під таким заголовком на днях в Інтернеті були опубліковані повідомлення з попередженням про насування аномалії.

  У публікаціях говорилося, що в кінці року наша планета переживе сильну за останні 250 років "сонячну бурю". Це нібито призведе до того, що в період з 16 по 22 грудня буде заблоковано до 90% сонячного світла, що потрапляє на Землю. В результаті майже на тиждень людство виявиться "практично в повній темряві".
  Цікаво, що автори попередження посилалися на главу NASA Чарльза Болдена і вчених американського відомства. При цьому зазначалося, що шість днів темряви не повинні стати серйозною проблемою, яка призвела до небажаних наслідків.

  Втім, як виявилося, повідомлення про наближення аномалії - це не більше ніж фейк. У NASA повідомили, що ніколи не робили подібних заяв. До того ж "сонячні бурі" призводять до збурень геомагнітного поля, а зовсім не до затемнення Сонця.
  До речі, схожі неправдиві повідомлення вже циркулювали в Інтернеті в 2012 році. Зрозуміло, ніякого занурення Землі в темряву тоді не відбулося.