Головна » Нумерологія » Зніченіе числа 20 в нумерології - повільне зростання і спокій

    Зніченіе числа 20 в нумерології - повільне зростання і спокій

    Якщо говорити мовою нумерології, все числа бувають позитивними або негативними за своєю дією. Крім цього, вони бувають активними і пасивними. Цифра 20 в нумерології відноситься до чисел пасивного впливу, означає спокій, недіяння, статичність. Люди можуть перебувати лише в двох станах - активному і пасивному, не маючи проміжного або змішаного. Складність розшифровки значення двадцяти полягає в тому, що воно може трактуватися зовсім по-різному. Дія і бездіяльність, активність і пасивність мають кардинально протилежні значення на різних рівнях буття.

    У нижчому, матеріально-фізичному плані магія числа 20 проявляється як бездіяльність тіла, відсутність фізичної активності. На більш високих, середніх рівнях - млявість думки, слабо розвинений інтелект, принижений дух. На високому плані буття воно проявляється бездіяльністю духу або, як інакше кажуть, душі.

    У чому проявляється це "бездіяльність духу"? У пасивності, відсутності бажання рухатися далі, стагнації. Духовні процеси людини ніби застигають, скуті і обмежені. Інтуїція слабшає і засинає, внутрішній голос затихає, людина опиняється сам, без підтримки, керівництва та захисту, навіть в критично небезпечному положенні.

    Антагоністом двадцяти є число двадцять один, що означає енергію Ян, вогненну, позитивну, теплу, що асоціюється з чоловічим началом. А цифра двадцять - відповідно, це Інь, темне, холодне, негативний жіноче начало. Ян (двадцять один) є чоловічою енергією Всесвіту, персоніфікацією Людини, воно відповідає за конкретні рішення, тоді як Інь (двадцять) говорить про очікування, спостереження, передумови до прийняття рішення.

    Значення 20 в нумерології - повільний, але все ж зростання

    В нумерології 20 означає перш за все іншого - виношування, дозрівання, повільне, майже приховане від очей розвиток. Воно говорить про те, як росте плід в утробі матері, як зріють проекти, виношуються плани, визначається подальший життєвий шлях. Як зріють доленосні вчинки, часом глобальні, що впливають на хід життя всього світу або конкретного індивідуума. Це повільні, таємні процеси, які необхідні для всіх рішень і відбуваються перш них.

    Прихованим змістом числа двадцять є те, що воно є проявом всього потенціалу нумерологической двійки. Народжений під знаком двадцяти має безсумнівний потенціал, який неможливо розглянути відразу, не впізнавши людини ближче. Його потенціал розкривається досить пізно - до третього, четвертого десятку життя, до того він ніби перебуває в сплячому стані і ніхто не може передбачити що вийде в результаті. Але потенціал є - і це вкрай важливо для розвитку людини, який може поховати свій талант, так його і не розкривши.

    Найчастіше по такій людині не скажеш, що він здатний на великі вчинки, сміливі ідеї та проекти - на вигляд це типові тихі, нешкідливі сірі мишки. Але саме вони здатні створити таке, чого найменше від них можна очікувати.

    Народжені двадцятого числа будь-якого місяця по життю виявляються вкрай непередбачуваними людьми, легко переходячи зі стану раціонального і вкрай розумного людини до втілення навіженства, від сильної особистості до слабкої, від пристрасного і харизматичного, привабливого індивідуума до байдужою і позбавленою бажань аморфної маси. Їх не можна розгадати повністю, навіть самі вони не розуміють себе до кінця.

    Зазвичай вони нервові, образливі, не люблять логічно міркувати і часто діють на емоціях. У них постійно йдуть приховані процеси мислення і відбуваються внутрішні зміни. Через занижену самооцінку і невпевненості в собі вони бувають вкрай ревниві і схильні підозрювати партнера в зраді. Нерішучість, нервозність, вразливість - все це змушує їх страждати від самих себе і свого характеру. Підлітковий вік і молодість - найважчі періоди для людей цифри двадцять. Душевний спокій, матеріальний достаток і стабільність вони знаходять лише до зрілості, коли для них настає золотий час.

    Число 20 в нумерології - вплив на характер

    Незважаючи на свої недоліки, люди, чия цифра - це двадцять, є творцями. Вони не налаштовані на руйнування, ніколи не заподіють шкоди, якщо не мають на те вагомих причин. При міцного зв'язку з природою, їх сприйняття навколишнього світу дуже загострене - такі люди залежні від того, що навколо. Якщо вони завдають комусь або чомусь шкода, то відчувають муки совісті і повинні загладити свою провину в подвійному розмірі, тоді тільки зможуть заспокоїтися і жити далі. Виявляючи недовірливість і ревниву натуру, такі люди, проте, дбайливі і уважні до дрібниць, знають смаки близьких і прагнуть догодити. Багата уява дозволяє їм радувати і дивувати дорогих людей.

    Курт Кобейн народився 20 лютого 1967. Соліст і вокаліст Nirvana

    Число 20 в нумерології змушує гостро сприймати події, що відбуваються, переживати їх, приймати близько до серця. Тому особливо цінуються хвилини щастя, час спокою. При своїй любові до навчання, непостійність характеру люди двадцяти високо цінують сім'ю. З них виростають філософи, творці, миротворці, які виражають через творчість свою любов.

    Не варто думати, що люди двадцяти слабкі або нестерпні. Вони сильні, здатні на великі звершення, досягнення кар'єрних висот. Вони не воїни, їхня зброя - перо або ручка, музичний інструмент, кисть художника або різець скульптора. Природна схильність до духовної праці дозволяє їм швидко розвинутися на цьому терені. Володіння ж гострим розумом і здатністю правильно застосовувати накопичену інформацію робить таких людей незамінними в роботі, де потрібно ерудиція і швидка реакція.

    Прояви цифри двадцять в житті говорять про необхідність звернути більше уваги до своїх хобі, старим захопленням. Загальмувати і задуматися - може бути, в гонитві за матеріальними проявами життя (грошима, речами), ви забули про духовне? Може бути, ви відчуваєте себе недобре від цього? Ангельська нумерологія - це прояв вищих сил за допомогою магії чисел. Якщо ви постійно стикаєтеся з цифрою двадцять, то майже напевно світобудову говорить вам, що в житті настав час щось змінювати. Наприклад, сам підхід до неї. Головне - не впадати у відчай, дивитися в майбутнє з оптимізмом, долаючи перешкоди і навколишній негатив - і світобудову обов'язково нагородить вас, наділивши гармонією в житті і душі.