Головна » Знати собі ціну » Знати собі ціну

  Знати собі ціну


  Золоте правило будь-якого руху до свого особистого успіху і саморозвитку, яке необхідно і є свого роду психологічною установкою: "Думайте про те, що в першу чергу хочете Ви від життя, а вже потім чого хочуть інші"

  Знати собі ціну - це значить, чітко розуміти чого хочете від життя саме ви.

  Зазвичай прийнято розуміти, що ціна людини складається насправді з його особистих життєвих успіхів, але весь секрет полягає в тому, що перед тим як домогтися певних успіхів, людина повинна спочатку скласти собі ціну, яка буде полягати у бажанні досягти тих чи інших успіхів.

  Так само слід врахувати, що коли ми говорили про правильній постановці цілей, ми вже чітко усвідомили собі, за умови що ви дійсно склали собі якусь матрицю, чого хочемо, але їх досягнення залежить також і від вашої шани до своїх особистих малим потребам. Досягнення і втілення в життя наших бажань це цеглинки, які ведуть нас до побудови міцного будівлі наших особистих якостей.

  Як і в будь-якому іншому справі все будуватися поступово від малого до більшого, так і відбувається при нашому русі до встановленим цілям, все починається з малих бажань, які ми поступово втілюємо в життя, тим самим рухаючись все до великих і більших вершин.

  Уявіть собі людину, яка в своєму повсякденному житті поступається оточуючим його людям в своїх малих бажаннях. Він побоюється засмутити своїх домашніх і не пішов туди, куди хотів піти, шкодує витратити грошей на річ, яка йому дійсно потрібна.

  Чи зможе така людина претендувати на більш високооплачувану роботу, постійно зростаючий дохід або на нормальні взаємини з людьми? Навряд-чи, так як ціна такої людини не варто навіть того, щоб купити собі вподобану річ, при всьому при цьому ця людина склав собі цю ціну сам.

  Неможливо добитися успіху не дозволяючи собі робити те, чого ми хочемо навіть по дрібницях, то чого ми хочемо, і становить основний зміст всього нашого життя.

  Займатись тільки тим, що хочете Ви, зовсім не означає те, що ви егоїст і не хочете нічого хорошого робити для інших. Це означає, що Ви будете робити це гарне тільки тоді, коли самі цього захочете.

  Найчастіше люди які прагнуть досягти своїх бажань здаються багатьом егоїстами, але це тимчасове і проходить, тому що, як тільки ви досягнете рівня розвитку творця свого успіху, ви досягнете вже закономірного зовнішнього успіху, а переможців як ми знаємо не судять.

  Дуже часто в повсякденному житті протиставляються два слова "хочу" і "повинен". Якщо постійно думати про те, що і кому ви будете "повинні" для формулювання своїх особистих бажань "хочу" у вашому житті просто не залишиться місця. Але ця ситуація виникає тільки тоді, коли неправильно розуміється формулювання "повинен", повинні ви в першу чергу собі, а не іншим. При такому розумінні, "хочу" і "повинен" знаходяться в стані повної внутрішньої гармонії між собою.

  Людину можна вважати самосвідомим тільки в тому випадку, коли він розуміє те, чого дійсно хоче він, і думає над тим як цього досягти.

  Скласти собі ціну - це дуже проста істина, яку необхідно зрозуміти, яка полягає в тому, що протягом нашого життя, щасливе або не щасливий, визначається в першу чергу нашими бажаннями. Приймати свої бажання може лише той, хто полюбив і прийняв самого себе. У той же час для того щоб в нашому житті щось сталося, необхідно дуже сильно цього захотіти.

  Дайте собі право робити те, що хочете насправді ви, прийміть відповідальність за виконання та втілення своїх бажань в життя на себе і тоді образ і звинувачень в бік уряду або ваших близьких, у вашій безпідставними, просто не буде місця.

  Наші бажання досить індивідуальні, того ж чого і у всіх хочуть тільки насправді дуже обмежені люди, кому то необхідний мільйон, хто хоче власний будинок, а кому то досить знайти для себе не дуже грошову але спокійну роботу. Це дуже навіть добре, тому що наші бажання і визначають нашу індивідуальність.