Головна » Чому корисно бути вегетаріанцем? » Чому корисно бути вегетаріанцем?

    Чому корисно бути вегетаріанцем?


    Споживання м'яса, тобто будь-якого різновиду м'яса, включаючи рибу і птицю, надає кілька руйнівних ефектів на Ваше тіло. Крім того, що невегетарианское дієта містить більше жиру, ніж необхідно, м'ясо містить також гормони, гербіциди, пестициди і антибіотики. Всі ці субстанції потрапляють в Ваше тіло, і Вашому тілу доводиться попрацювати для того, щоб від них позбутися. Звичайно, деякі з них залишаються в тілі і разом з іншими, отриманими в процесі приготування, викликають ризик виникнення основних хронічних захворювань, таких як рак, серцеві захворювання, захворювання нирок і остеопороз.

    Споживання м'яса надає ефект не тільки на наше тіло, але і на наш розум. Кажуть: «Ми - це те, що ми їмо». Люди, які споживають м'ясо, зазвичай частіше відчувають негативні емоції, такі як страх і агресію.

    На жаль, в західному світі ще існує хибна думка, що споживання м'яса необхідно для здоров'я. Насправді ж підходяща вегетаріанська дієта надає тілу більше енергії, зберігає його в здоровому стані, вільному від токсинів. Вчені довели, що вегетаріанці живуть довше і більш здорово, ніж споживачі м'яса.

    Якщо ви дотримуєтеся дієти, яка включає овочі, злаки, бобові, фрукти, сочевицю або квасолю, Ваш організм отримує все необхідне: вітаміни, білки і волокна. Здорова вегетаріанська дієта разом з регулярними фізичними вправами зменшує ризик ожиріння, знижує рівень холестерину в крові, знижує кров'яний тиск, в результаті чого зменшується ризик серцевих захворювань, діабету, раку і інсульту.