Головна » простір » Всесвіт стане царством тьми фізики зробили прогноз

    Всесвіт стане царством тьми фізики зробили прогноз

    Міжнародна група астрофізиків закінчила моделювання розвитку нашого Всесвіту. Вчені зійшлися на думці, що нас чекає загибель матерії в тому вигляді, до якому знаємо її ми зараз, а в кінці життя Всесвіту настане темна епоха чорних дір.

    Вчені вже з'ясували, що Всесвіт не тільки постійно розширюється, але і повільно згасає. 2 мільярди років тому вироблялося в два рази більше енергії, ніж виробляється зараз, а що таке якихось там 2 мільярди років в неймовірних масштабах Всесвіту.

    Поступово зірки вироблять свою речовину і згаснуть. Останніми перестануть випускати світло червоні карлики. Розпочнеться епоха Великої Темряви: Всесвіт заповнять чорні діри, білі карлики і нейтронні зірки. Планети загинуть першими, потім в небуття підуть нейтронні зірки і інші об'єкти, що залишилися. Надмасивні чорні діри з центрів галактик рано чи пізно зіллються в одне ціле.

    Чорні діри протримаються неймовірно довго - астрофізики записують тривалість епохи як 40<η<100 лет. Потом исчезнут и они. Излучение Хокинга испарит абсолютно все объекты известной нам Вселенной. В гремящей пустоте останутся лишь мелкие частицы, электроны, фотоны и позитроны.