Головна » простір » Навіщо США створюють найпотужнішу неядерну бомбу в світі

    Навіщо США створюють найпотужнішу неядерну бомбу в світі

    Епоха ядерної зброї поставила всі найбільші країни світу перед дилемою: війну починати не можна, але знижувати нарощування озброєння теж неприпустимо. Застосування хоча б однією стороною ядерного озброєння призведе, швидше за все, до початку нової, Третьої світової війни. За запевненнями абсолютної більшості експертів, ця ж війна стане для людства останньої.

    Ось чому, кожна нова країна, яка намагається стати ядерною державою, піддається найсильнішому тиску з боку найбільших держав планети. В даний момент, все ще ведуться переговори з Іраном, які повинні завершитися 30 червня. Якщо ця країна не відмовиться від проекту по збагаченню урану, який ведеться в укріпленому науково-дослідному інституті Фордо, США доведеться застосувати військові способи досягнення результату.

    Проникнути в настільки укріплений об'єкт, яким є інститут Фордо - непросте завдання для армії будь-якої країни. Однак США має коштів, які дозволять розкрити скельний панцир Фордо з такою ж легкістю, як розрізає папір канцелярський ніж. Йдеться про Massive Ordnance Penetrator, найбільшою і найнебезпечнішою неядерної бомби світу. Ми вирішили розібратися детально, що це за зброя і чим загрожує його застосування не тільки потенційної "Осі Зла", але і всьому світу.


    //]]>