Головна » простір » Засунути палець в дірку в землі стало найбільшою помилкою в житті англійця

  Засунути палець в дірку в землі стало найбільшою помилкою в житті англійця

  Багато разів в дитинстві нам говорили не пхати пальців в розетки та інші темні, ваблять, але небезпечні дірки. Руки взагалі краще тримати при собі - безпечніше буде жити. Однак, контролювати себе здатен не кожен. Ендрю Райнолдс з англійського містечка Джерсі при спотвореному діри втриматися не зміг і це мало не коштувало йому життя.

  Райнолдс скинув фотографію діри на форум Reddit, де збираються поспілкуватися мільйони користувачів. До знімку він доклав опитування: чи варто ризикувати і сунути палець в дірку, або все ж поберегти себе.

  Вгадайте, що нарадили хлопцеві охочі до розваги користувачі.

  Відступати було пізно і Ендрю (випивши попередньо півпляшки текіли на онлайн-трансляції) взяв і засунув палець в дивний тунель.

  Хоча навіть за першим знімку добре помітно, що це справжнісінька павукова нора, причому мешканець оной явно немаленький.

  Звичайно, не всі бояться павуків і вже точно не всі павуки отруйні. Крім тих, що живуть в таких ось норах і для полювання використовують хімічну речовину робустоксін, який викликає у людини збій кровообігу і подальшу зупинку серця

  На щастя, Ендрю Райнолдс виявився реально везучим хлопцем і павук його чомусь кусати не став. На відео вище ви можете оцінити розмір загрози своїми очима.