Головна » тварини » Застрягла собака перетворилася на мумію

  Застрягла собака перетворилася на мумію

  Цей випадок стався в Джорджії більше 60 років тому. Мисливська собака полізла всередину каштанового дерева за здобиччю, але вибратися вже не змогла. Тільки в 80-і роки замуровані тварина, яке прозвали Застревака, знайшли лісоруби і передали в музей. За ці роки пес перетворився в страшну мумію.

  Цей пес жив зі своїм господарем в Клеберн-Харалсоне, який знаходиться на кордоні штатів Джоржия і Алабама. По всій видимості, звір часто ходив на полювання. Так було і цього разу. Собака погналася за здобиччю, яка прошмигнула всередину порожнього дерева. Застревака проповз цілих 8 метрів всередині стовбура. Природно, дерево почало звужуватися, через це вибратися з пастки було неможливо.

  Господар, ймовірно, так і не зміг знайти свого вихованця, а той, у свою чергу, загинув в пастці. Але Тельці не розклалося через особливих умов всередині стовбура. Запах йшов вгору, через що падальщики не змогли знайти труп, а танін, який міститься в каштановому дереві, осушив тіло. З плином часу пес просто висох, перетворившись в мумію.

  Виявити його вдалося лише в 1980-і роки. Лісоруби вже завантажили ствол з незвичайною "начинкою" у вантажівку, як побачили вміст. Було вирішено передати "гробницю" в музей Південного лісу. Тепер цей експонат може побачити будь-хто. До речі, саме там вчені встановили вік собаки - їй було всього 4 роки.

  А ви б злякалися таку знахідку? Розкажіть про неї друзям, зробіть репост!