Головна » Пристріт і порча » Захисні руни від псування і пристріту

  Захисні руни від псування і пристріту

  Найчастіше рунний футарк, що складається з 24 символів з сильною енергетикою, використовують для ворожіння на рунах. Але здатність передбачати розвиток подій в майбутньому - не єдина перевага древніх скандинавських знаків.

  рунний футарк

  Матеріальну енергію, що залучає добробут, містять Феху, Єр, Отал, Дагаз. сильної вважається

  Феху - знак притягує розкіш, стимулює накопичення, приріст, пробуджує енергію життя. Єр винагороджує за завзятість у роботі, докладені зусилля, старання. Отал привертає забезпечених людей, тих, хто надає допомогу в реалізації планів. Дагаз надає необмежені перспективи в кар'єрі, бізнесі.

  Енергія любові між чоловіком і жінкою полягає в Еваз - символі сім'ї, він підживлює пару ніжністю, створює гармонію у відносинах. Відкрити серце для трепетного почуття або пристрасного бажання допоможе Кеназ - розпалює любов, дарує привабливість, чарівність. Побачити в партнері другу половинку змусить Наутиз, вона організовує доленосну зустріч.

  є руйнівні. Хагалаз здатна зняти будь-який захист з людини, а перевернута Лагуз повертає русло удачі назад. Нагалаз, об'єднана з Манназ і Хагалаз, знищує фізичний, психологічний здоров'я, віру в себе, доводить до нав'язливих думок про суїцид. Використання негативних рун на шкоду іншим карається з боку Всесвіту. Щоб не зіпсувати власне життя, подумайте чи застосовувати в ворожінні.

  рунічна псування

  Для негативного впливу на різні сфери життя людини використовують комбінації символів: одна містить потужну первісну енергію, нашкодити без певного посилу не може. Для наведення псування складають спеціальні рунние формули - стави, що містять від 2 до 6 знаків.

  Дві руни провокують одиночний чіткий, цілеспрямований удар по певній зоні людини. Три символу запускають руйнівний механізм від початку до моменту завершення. Чотири знака блокують цілу сферу - здоров'я, роботу, сімейні відносини. П'ять - підходяща комбінація для псування на фізичному, матеріальному рівні. Шість - вплив на особисту енергетику людини, зовнішній навколишній фон. Сім знаків використовують для руйнувань, які призводять до смерті.

  Рунная псування підступна тим, що не вимагає безпосереднього контакту з жертвою. Досить фотографії або візуальний образ, щоб накласти формулу хвороб, самотності, розорення, смерті. Продумана послідовність знаків наноситься на фотографії в певні точки або на вольта, що уособлює об'єкт впливу. Після енергетичне поле жертви поступово руйнується.

  Почуття ревнощів змушує жінок вдаватися до рунической псування на імпотенцію партнера в сексуальних відносинах з суперницею. використовується ставши - Еваз, Одал, Хага, Іса, Тейваз. Це потужний вплив на чоловіка ламає любовний зв'язок на фізичному рівні. При застосуванні у формулі замість Одал  Феху чоловік втратить здатність займатися сексом взагалі. Відсутність енергетичної реалізації руйнівно впливає на багато аспектів життя, підсумок - втрати, розчарування, відчай.

  Бажання нашкодити іншій людині викликається найсильнішими емоціями: образою, злістю, агресією. Але багато хто не замислюються про те, що помста руйнує для власної енергії. Від Всесвіту неможливо приховати ні вчинки, ні помисли - зло карається, а добро винагороджується.

  Руни від псування і пристріту

  Для відновлення енергетики або здоров'я, що пошкоджені магічним впливом, ефективні руни від пристріту і псування. Але це складний, копіткий процес. Проводять очищення по фотографії або візуально, але ефективніше робити обряд посередньо на людину.

  Є певні відновлювальні комбінації рун - гліфи, стави або бінди. Одна із сильних очисних формул - соулу, що знаходиться між двома Наутиз. При носінні такої комбінації у вигляді амулета або малюнка на тілі, що зробили звичайним червоним маркером або ручкою протягом дев'яти днів нормалізується стан душі і тіла. Але ставши завищує самооцінку: після закінчення періоду очищення потрібно носити Альгиз або посилити нею первісну формулу зверху і знизу над соулу.

  Рекомендуємо прочитати: захист від псування і від пристріту.

  Коли є ймовірність, що робилося на смерть, рекомендується непросто чистка, а сильний вплив, як "рунний хрест". На праву сторону тіла (для чоловіків) або на ліву (для жінок) наноситься певний рунний малюнок у вигляді хреста. В центрі - Ейваз, по обидві сторони розміщують БЕРКАНА, зверху і знизу - дві Турісаз.

  Носять формулу тиждень. Найтонше енергетичне поле, душевна спустошеність, фізична слабкість - нормальний стан після зняття порчі, наслідки спостерігаються ще 5-6 днів. По завершенні чистки ставлять захист.

  захисні символи

  Альгиз

  З рунного футарка чотири використовують для особистого захисту від негативного впливу від ворогів, потойбічних сил, негативної енергії: Альгиз, Іса, Тейваз і Турісаз. Символами оберігають будинок, робоче місце, близьких, себе. Креслять на стінах, предметах або на тілі. Використовують для цього звичайний маркер або кулькову ручку.

  Намальований символ поступово стирається, вигорає або змивається під час купання, прибирання. Практичний зробити спеціальний амулет із зображенням необхідної руни. Знак вирізають на дереві або камені. Основу виконують з природного матеріалу.

  Альгиз загострює інтуїцію людини, робить носія чутливим до енергетичних коливань, дозволяє відчувати небезпеку до зіткнення з проблемою. Знак однаково гарний для захисту будинку, людей.

  Що уберегти матеріальний стан, гроші, нерухомість і бізнес підійде Тейваз - що відображає символ, що відбиває негатив, відправляє проблеми творцеві псування. Тейваз здатна розбудити в душі людини сміливість і відвагу, уміння чинити опір обставинам.

  Іса - нейтралізатор будь-якого негативу ззовні. Заздрість, злість, ревнощі не проб'є такий захист. Знак змінює енергію людини, звільняє від залежностей.

  Руни від псування очолює Турісаз - активатор внутрішньої сили духу. Символ рятує від пліток, інтриг, дає енергію для боротьби з обставинами, служить оберегом для дому.

  Руни приносять і удачу. Альгиз дарує щастя народженим з 24.10 по 7.11, Іса привертає благополуччя тим, хто з'явився на світ з 24.08 по 8.09. Тейваз і Турісаз стануть порадниками для з'явилися на світ з 23.11 по 7.12 і з 22.04 по 6.05.

  Багатогранність стародавнього алфавіту

  Магічні властивості скандинавського футарка відомі століття. Знаки, що подарував людству Один, верховний богом Північного пантеону, настільки сильні, що вимагають ретельного вивчення. Незнання всіх можливостей символу призведе при застосуванні до трагічних наслідків.

  Для розуміння і осягнення властивостей вивчають спеціальну літературу. Авторитетними дослідниками вважаються Фрейя АСВІН, Кеннет Медоуз, Антон Платонов. Описані авторами особливості комбінацій допоможуть зробити футарк особистим захисником.

  Пізнають руни і самостійно. Вивчіть зображення, назва і транскрипцію двадцяти чотирьох знаків. Кожен день на тіло або на листок паперу, на те, що знаходиться поруч, наносять одну руну, в порядку футарка. Протягом дня прислухайтеся до власних відчуттів, записуйте їх. Так зумієте зрозуміти, як кожна подіє на людину.

  Рунная магія - древнє, язичницьке знання, тому користуватися їй від псування і пристріту ортодоксальним представникам православ'я або інших релігійних напрямків не рекомендується. Для очищення від чаклунства, циганської псування, привороту і пристріту православна церква пропонує молитви зі сповіддю, наступним причастям. Використовувати язичницькі традиції можуть ті, хто сприймає Всесвіт як вищу силу, що керує всім.