Головна » Захист і удача » Захистіть себе від темних сил за допомогою амулета молота Тора

  Захистіть себе від темних сил за допомогою амулета молота Тора

  Хто такий Тор, знають всі. Це древній германо-скандинавський бог бурі, грому і достатку. Молот - це зброя, якою володів громовержець. З його допомогою Тор міг битися зі злом. Легенда свідчить, що тільки сам бог міг керувати молотом, бо більше жодному божеству не було під силу навіть підняти його.

  Одна з легенд стосовно появи цього символу свідчить, що спочатку з'явився древній індонезійська хрест з багатьма гачками. Зображення дуже нагадувало сокиру. Він символізував бога сонця і вважався основним талісманом цього народу.

  Пізніше, скандинави перейняли цей символ собі, видозмінили його і вважали, що той, хто носить такий амулет, знаходиться під захистом самого Тора.

  Існує багато значень цього символу. Вважається що він:

  • надає сили і витривалості воїнам;
  • захищає стражденних;
  • оберігає від будь-яких стихійних лих;
  • захищає від голоду, злиднів і смерті;
  • дає родючість.

  Нерідко, саме через останнього значення амулет носили жінки, коли хотіли завагітніти. Хоча, здебільшого, молот Тора вважається талісманом чоловіків. Скандинави обов'язково клали цей оберіг під подушку, якщо хотіли зачати дитину. Вважалося, що з дозволу Тора жінка завагітніє, виносить і народить здорову дитину.

  Амулет досі продовжує вважатися символом родючості. І якщо жінка не може довго завагітніти, то їй потрібно носити цей оберіг і просити його про те, щоб той дав їй бажаної дитини.

  Використання амулета спочатку було тільки в магічних цілях. Вважалося, що чаклуни і жерці богів можуть так спілкуватися зі своїм могутнім покровителем, і між ними створюється невидимий зв'язок. Але потім, амулет став більш популярний і опинитися під захистом могутнього Тора захотіли і інші люди.

  На сьогоднішній день носити даний талісман радять професійним спортсменам і людям, які займаються важкою фізичною працею. Вважається, що оберіг здатний захистити від травм і зберегти здоров'я.

  Молот Тора - символ, який перемагає Темряву

  Те, що амулет в першу чергу використовувався для ритуалів і захисту жіночого і чоловічого начала, вже зрозуміло. Але це - не єдине застосування даного зображення.

  Такий знак присутній на зброю германців, саксів і вікінгів. Вся справа в тому, що первинне завдання амулета - не захищати воїна від смертельного удару меча, не дарувати потомство, що не уберігати від хвороб, а захищати від Сил Темряви.

  Вважається що молот Тора - це древній аналог християнського животворящого хреста, яким активно користуються при вигнанні бісів, демонів і захисту від нечисті.

  Але раніше, амулет трохи відрізнявся від того, що ми бачимо зараз. Це була не окрема фігура, а зображення на будь-якому предметі. Так, наприклад, скандинавські умільці висікали цей знак на готових круглих медальйонах, які вважалися сильною захистом від будь-яких злих чар.

  Нерідко використовувався символ і при похованні людей. Причому на надгробку висікали молот Тора не для того, щоб не випустити мерців з могил, а для того, щоб захистити від некромантій і відьом, які можуть потривожити їх вічний сон.


  Віра в силу молота Тора існує і в наші дні. Ті, хто його носить, вважають, що саме завдяки йому вони залишаються невразливими і не піддаються негативним атакам ззовні.

  різноманітність амулетів

  Раніше думали, що найсильніший талісман повинен бути унікальний, а в ідеалі - зроблений самостійно. Тільки в такому випадку він має дійсно сильний зв'язок зі своїм господарем і здатний уберегти його від усього.

  Вважалося, що при створенні оберега кожен майстер повинен внести щось своє, тому звичне зображення молота можна зустріти в поєднанні з самими різними символами.

  Для початку, амулет молот Тора повинен був лякати противника. Тому майстри наносили на область навколо основного символу візерунки, які (як вважалося) могли вселити страх противникам. Для того, щоб збільшити потужність зброї, на нього наносилися спеціальні руни.

  Робота кожного майстра була безцінна, адже в залежності від того, які малюнки він наносив, змінювалися і магічні властивості талісмана. Він сам наповнював амулет із зображенням молота Тора сенсом.

  Таким майстрам було вкрай важливо розбиратися в символіці і знати, що може означати кожна лінія, нанесена їм на амулет. На сьогоднішній день люди намагаються полегшити собі завдання, і символом Тора стала просто перевернута буква Т, яку можна нанести на будь-яку поверхню і бути впевненим, що магічний молот захистить.

  Як вибрати і використовувати оберіг

  В першу чергу кожному, хто придбав собі такий амулет, як Молот Тора, потрібно пам'ятати, що це річ, наділена великою енергетичною силою, а не проста прикраса. Ставитися до нього потрібно вкрай дбайливо, якщо Ви не хочете прогнівити богів.

  Чим більше своєї енергетики вкладіть в амулет, тим міцніше стане ваша захист. Носиться талісман тільки на шиї. Якщо в комплекті не йде ланцюжок, то її потрібно підібрати під сам оберіг. Бажано, щоб вона була зроблена зі срібла.

  Сам амулет теж повинен бути зроблений з цього металу. Магічні властивості срібла всім давно відомі, і саме цей метал здатний наділити амулет великою силою. Срібло - захист від будь-яких злих сил.

  Але якщо є алергія на цей метал, або він просто не подобається, не впадайте у відчай. Захистити зуміє і оберіг, виконаний з іншого матеріалу. Головне те, який зв'язок між Вами і цією річчю. Якщо оберіг не подобається, то допомогти він не зможе. Кажуть, що не людина вибирає собі амулет, а це він вибирає собі господаря. Тому сміливо купуйте той молот Тора, до якого потягнуло.

  Носити амулет молот Тора потрібно постійно. Намагайтеся не залишати його будинку і ні за що не давайте його в руки інших людей. Ставтеся до нього, як до натільний хрестику - це тільки ваша річ, і виставляти її напоказ або передавати будь-кому ще її забороняється.

  Бажано заздалегідь приготувати "будиночок" для талісмана. Якщо доведеться його зняти, то покладіть його в спеціально приготовлену коробочку або мішечок. Просто лежати разом з іншими прикрасами молот Тора не повинен.

  Зверніть увагу на те, що поєднувати цей оберіг не можна з амулетами, що містять символіку рептилій. Якщо є амулет (кільце, підвіска, браслет) в вигляді змії або ящірки, то на час носіння молота Тора доведеться відмовитися від цих талісманів, так як ці два талісмана володіють різною енергетикою і будуть змагатися один з одним замість того, щоб оберігати.

  Амулет молот Тора - додаткові можливості

  Використовується даний талісман не тільки для особистого захисту, а й для освячення інших речей. Використовуючи цей оберіг, можна наділити магічними властивостями будь-які інші предмети. Але для цього потрібно провести особливий ритуал.

  Необхідно стати перед річчю, яку збираєтеся освятити, лівою рукою взятися за молот Тора, а іншу виставити перед собою. За допомогою вказівного пальця накресліть в повітрі перевернуту букву Т. Починати потрібно зверху вниз, а нижню межу провести зліва направо.

  Після цього, все ще тримаючись за талісман лівою рукою, попросіть його наділити магічними властивостями обраний предмет. Використовуючи цей же ритуал, можна освятити свій будинок і захистити близьких. Не бійтеся, що після носіння оберегу станете агресивним або войовничим.

  В першу чергу молот Тора уособлює добро і божественне світло. Тому він наділить мудрістю і не дасть встрявати в конфліктні ситуації.

  У амулета є одна цікава особливість. Він може захистити свого господаря тільки від впливу інших людей, але не від його власного. Це означає, що якщо будете використовувати талісман для того, щоб нашкодити іншим людям, то справедливий Тор зробить так, що вся злість повернеться назад.

  Тому якщо хочете, щоб все було добре, і Ви були в безпеці, несіть добро оточуючим, а амулет поверне його.

  Чи можна зробити талісман самостійно

  фото молот тора

  Як відомо - найсильніші амулети створюються своїми руками. Якщо вирішите спробувати себе в ролі вправного майстра і самостійно створити собі талісман, то це правильне рішення. Ніхто не зможе зруйнувати ту захист, що буде.

  Але є одна умова. Для того, щоб зробити все правильно, необхідно чітко розуміти, які візерунки можна наносити, а які не можна, де вони повинні розташовуватися і т. Д.

  Існує кілька правил створення амулета:

   • виконаний він повинен бути тільки зі срібла, міді, дуба, горіха або капа. Інші матеріали використовувати не можна;
   • прийматися за роботу можна тільки в хорошому настрої і не поспішаючи. Відмовтеся від цієї затії, якщо хворі;
   • знайдіть то зображення, яке найбільше сподобається, зробіть ескіз і тільки потім втілюйте в життя;
  • можна не тільки скопіювати готове зображення, але і додати в нього трохи нового;
  • бажано, щоб форма амулета, на якому буде зображено молот Тора, була круглою. Але якщо хочете, можна зробити сам молот окремої підвіскою;
  • поєднувати зображення можна з символами знаків Зодіаку. Це не завадить роботі магічного талісмана;
  • пам'ятайте, не використовуйте символи рептилій;
  • якщо хочете нанести на амулет кельтський візерунок, скандинавський або будь-який інший орнамент, спочатку визначте, що означають ці малюнки, і як вони будуть взаємодіяти з талісманом.

  Ці поради допоможуть створити дійсно унікальний, потужний амулет. А головне - підкорятися він буде тільки Вам, і ніхто більше не зможе ним керувати.

  Молот Тора - дуже древній символ. Він здатний захистити від будь-яких напастей, але пам'ятайте, тільки той, хто чистий душею і серцем, справедливий і мужній, зуміє стати господарем цього талісмана. Скористайтеся цим могутнім зброєю з розумом, і тоді він стане кращим другом і захисником.