Головна » Пристріт і порча » Захист від пристріту і заздрості допоможе зберегти те, що дорого

  Захист від пристріту і заздрості допоможе зберегти те, що дорого

  Недосвідчені маги користуються старими простими і дієвими обрядами, здатними захистити людину.

  Змова на шпильку

  Попередньо купують нову шпильку: вживана не підійде. Підносять майбутній оберіг до вогню свічки і тричі читають:

  Як залізо коле цей вогонь, так би воно кололо злі очі заздрісників; як вогонь пече це залізо, так би він палив злі помисли ворогів.

  Приколюється оберіг на одяг в області грудей. Краще носити амулет на виворітній стороні і стежити за станом шпильки: коли шпилька стане змінюватися, це сигналізує про те, що на людину намагаються навести пристріт, порчу чи прокляття. Використаний виріб не носять, а закопують в землю і прикріплюють новий заговорений оберіг. Ознайомтеся з додатковими правилами носіння шпильки.

  ранковий обряд

  Поставити сильний захист незалежно від псування і пристріту можна вранці. Для ритуалу озброюються гострим предметом (тонким ножем або циганською голкою). Знаходять вікно з видом на схід і повертаються до нього обличчям.

  Взявши в руки інструмент, малюють в повітрі уявну п'ятикутну зірку, зосередивши в гострому предметі силу і внутрішню енергію. Представляють, що картинка висить у повітрі. Намальований оберіг не повинен здаватися невидимим або грою уяви, його слід відчути, відчути віддачу від дотику. Людина усвідомлює, що зірка існує і захищає від загрози.

  Креслять кілька зірок, щоб амулети оберігали спокій і зберігали від стороннього впливу. Чи відчувають їх наявність і вірять, що зірки стануть перешкодою для чорної магії.

  Врятувати від негараздів сім'ю

  Ритуал допоможе захистити сім'ю від пристріту і псування. проводиться в освяченому житловому приміщенні, інакше ефект не буде тривалим.

  Відправляються в ліс і збирають гілочки осики по числу родичів. Збираючи, промовляють:

  Ніхто цю осику не вважатиме, ніхто (ім'я людини) ніколи не зіпсує.

  Піднімаючи чергову гілочку, представляють родича. Коли достатня кількість зібрано, повертаються додому. Розклавши гілочки, читають:

  Заговорюю рабів Божих (перелічити всі імена) від чаклунів, відунів і відьом, від білого кречета і чорного Каркунов ворона, стариці і старця. Захищаю від наклепу недоброго, злого вроків (перелічити всі імена). А ненависників і злостивців в темний ліс ходити посилаю, тальник з матінки землі збирати вам, та голову собі морочити. Щоб рабів Божих (перерахувати імена членів сім'ї), не було кому зачарувати, ізурочіть і зіпсувати: ні закляттям, ні наклепів, ні колом, ні ділом, ні свічок, ні вночі, ні вдень, ні в один день, та ні на всю вічність. Слово моє навіки міцне. амінь.

  Гілочки зберігають удома. Тривалість ефекту від ритуалу - один рік, але після змова повторюють заново. Є безліч обрядів з осикою: з деревини роблять амулети від псування, прокльонів і злих сил, на дерево зводять хвороби і негатив, наводять порчу.

  Дзеркальна захист від пристріту і псування

  Ритуал дзеркальної захисту проводять після заходу сонця. Сідають по центру кімнати і виставляють навколо 7 дзеркал. Важлива умова: кожне повинно відображатися в іншому.

  Навпаки них ставлять по одній білій запаленій свічці, креслять велике коло крейдою для захисту.

  Завдання - замкнути енергетику мага і дзеркал так, щоб не підпускати негативну. Слід зосередитися і позбутися від сторонніх думок, згадати гарне.

  Подумки проживають заново день, уявляючи, що ніхто не завдасть шкоди, людина задоволена життям, успішний і справляється з труднощами на шляху. Досить 15 хвилин медитації.

  Дзеркала повертаються від людини, рухаючись проти годинникової стрілки. Почати можна з будь-якого. Відвертаючи чергове дзеркало, гасять свічку. Коли ритуал завершений, атрибути збирають і ховають, більше не використовуючи для інших обрядів. Щоб знищити магічний бар'єр, дзеркала розбивають.

  Для додатково захисту від заздрості і чужий атаки, беруть кругле двостороннє дзеркальце на ланцюжку і обертають в чорну шкіру. Амулет носять на шиї або в грудному кишені. Також для цієї мети підійде амулет хамса.

  Змова від псування на аркуш паперу

  Поставити захист можна у професійного чаклуна, але при достатньому запасі енергії і сильному бажанні уберегтися від негативного впливу проводять обряд самостійно.

  Для ритуалу беруть маленький лист фольги. Сильний ефект у змови, якщо ритуал робить людина, що не піддавався чаклунського впливу. Потрібно взяти ватман в праву руку і сказати:

  Коль небо світле і душа світла, нехай і далі так буде, якщо ж якась зла сила спробує вплинути, то геть піде і залишить (своє ім'я).

  Ватман складається, забирається в сумку і носиться з собою. Захист працює, поки лист залишається срібним. Щоб перевірити, чи намагалися пробити бар'єр, дістають ватман і розгортають: наявність плям говорить про спробу "замаху".

  захист бізнесу

  Недоброзичливці хочуть знищити конкурентів, насилаючи порчу та вроки. Це найпоширеніший спосіб усунення успішних конкурентів у підприємницькій діяльності.

  Щоб бізнес процвітав і приносив прибуток, підприємство слід убезпечити. Проводиться обряд просто: слід зайти в храм, знайти образ Миколи Угодника, поставте біля ікони свічку і промовити тричі:

  Святий Миколай, ти руйнуєш гори, руйнуєш камені, розвали горе, чаклунство, чародійство, заздрість, ненависть, угоди, пристріт. Захисти від поганої хвилини раба Божого (ім'я) не на годину, що не на два, а назавжди. амінь.

  Після йдуть додому, але обряд не закінчується. Беруть одяг, в якій ходять на роботу, вичищають її, повторюючи:

  Зле, чорне змітаю, словом півнячим її латаю від ока заздрісного, очі злобного, очі недоброго. Хто позаздрить, хто озлобиться, хто недобрим, тому цей пилом очей запилиться. Нехай буде так!

  Обряд сильний, але проводити ритуал доведеться 1 раз в півроку, так як захист згодом слабшає.

  Уберегти будинок від негативного впливу

  Зробити захист від псування і уберегти квартиру можна самостійно. Ритуали здійснюють, навіть якщо чаклунських атак немає. Захист будинку вбереже від багатьох проблем, більшість яких зникне після ритуалу.

  Стародавній спосіб очищення будинку

  Проходять по кутах будинку і кроплять їх святою водою. Освячують всі предмети в приміщенні.

  Беруть цибулини (за кількістю кімнат), знімають лушпиння. Кожну протикають і підвішують на червону нитку. З обох сторін цибулини зав'язують по вузлику. Готовий оберіг кладуть в кожній кімнаті.

  Через тиждень цибулю прибирають, загортають у білі аркуші паперу. Вночі виходять на вулицю, розводять багаття і кидають атрибути туди. Коли цибулини догорять, захист поставлена.

  Обряд на зростаючу місяць від псування

  Ритуал виконується на дванадцятий місячна доба. знадобляться:

  • сіль, освячена в чистий четвер;
  • 9 свічок з воску;
  • освячена вода;
  • монети (по числу кутів житла).

  Розкладають монетки по кутах. Біля входу запалюють і залишають свічку, а від її вогню - другу. З нею досліджують кожну кімнату, промовляючи слова:

  Господи, врятуй мене і мій будинок від злих справ чужих і зваб богомерзких, і украй мене і мою сім'ю від мереж цих в пустелі потаємної порятунку Твого. Господи, дай мені мужність і фортеця, силу протистояння наміру кепським і злу. Та не відречуся я від Тебе, Спасителя і Спасителя нашого, від Церкви твоєї святий. Але дай мені, Господи Ісусе, ніч і день сльози і плач про гріхах моїх, і пощади нас в годину Суду Твого Страшного. амінь.

  Запам'ятовують кути, де свічка тріщала. Коли обхід кімнат закінчений, повертаються до входу і ставлять свічку на підлогу поруч з першою. Шепочуть 9 разів:

  Спасителю, Боже наш, зволив під покров Закхееву і порятунок всьому житлу того бувай. Сам завжди і нині здержі ти восхотевшая нами, негідними благаннями Тобі і моління приносить від усього шкоди збережи неушкоджені, благословляючи тих, хто тут живе. амінь.

  Взявши наступну свічку, підпалюють її від полум'я першої і повертаються до кутів, де друга свічка чаділа: місце з поганою енергетикою хрестять. Розмістивши джерело світла в одній з кімнат, йдуть. Повертаються, коли свічка догорить.

  Повторюється обряд три доби. На четверту збирають монети і йдуть до церкви, встають перед іконою Божої Матері, ставлять свічки за здоров'я домашніх і просять накрити покровом і захистити від бід.

  Використані в ритуалі монети залишають в церкві. Після відвідин храму кроплять житло святою водою. У вікон і біля порога сиплять сіль. Ці заходи вбережуть житло від негативних програм, проклять і злих духів.

  Поставити захист від псування і пристріту можна самостійно. Важливо щиро бажати захистити будинок і близьких.