Головна » тварини » Занудьгував орангутанг розтовстів від переїдання

  Занудьгував орангутанг розтовстів від переїдання

  Цю колись жваву і спритну мавпу зняв британський фотограф в Таїланді. Тварина набрало велику вагу і насилу пересувалося. Видовище досить сумне.

  До слова, орангутанги дуже граціозні і вмілі. Вони легко пересуваються по деревах і ведуть активний спосіб життя. Але цей представник свого виду насилу стояв навіть на ногах, сидіти йому було набагато зручніше.

  Багато людей з розчуленням відносяться до огрядним тваринам. Але не варто забувати, що ожиріння є хворобою, причому не тільки серед людей, але і у представників фауни. Не можна раскармлівать природних мешканців, вони будуть дуже погано себе почувати і частіше хворіти. Як і цей колись здоровий орангутанг. Спритним і здоровим він виглядав куди краще.

  До речі, поправилось тварина в зоопарку не просто так. Обмежена свобода, тісний клітина, звідси - туга і депресія. Свою печаль мавп став заїдати звичайною їжею - все, як у людей.

  Але коли звір тільки переїхав, він кричав по ночах, буянив і поводився дуже жваво. Незабаром він заспокоївся і просто сидів в дальньому кутку свого житла, час від часу простягаючи лапу за їжею. Є він став нескінченно.

  А англієць, на якому знято сумне тварина, впевнений, що зробив добру справу. Він виклав знімки в інтернет і зараз намагається привернути увагу людей до проблеми зоопарку.

  А як ви ставитеся до раскармліванію тварин? Розкажіть про цей випадок друзям, зробіть репост!