Головна » речі » Жорстоке поводження з тваринами - вся правда про хутро

  Жорстоке поводження з тваринами - вся правда про хутро

  Хутряна індустрія безперешкодно лізе в усі види реклами, і гламурні дівиці з задоволенням красуються в розкішних хутрах. Але як ці хутра були отримані, мало хто знає!

  Хутрові ферми забезпечують свій дохід за допомогою низьких витрат. Прагнення витрачати менше позначається навіть на методах вбивства тварин: використовують вкрай жорстокі методи вбивства, мета яких - не пошкодити шкірку, незважаючи на те, які муки це означає для тварин; їх вбивають електричним струмом, топлять, труять або душать газом.

  Значна частка хутряних виробів, продаються як на ринках ширвжитку, так і в елітних будинках моди - виробництва Китаю, в тому числі з хутра кішок і собак, здертого з тварин заживо. Щорічно в державах Азії вбивають на хутро понад два мільйони кішок і собак. Росія і США є головними споживачами цього товару.

  китайські звіроферми - справжнє пекло для тварин. Там лисиці, норки, єноти живуть в тісних клітках, де замість підлоги - металева сітка, і вона ріже їм лапи. Повітря, яким вони дихають, отруєний випарами їх відходів, які збираються під клітинами. В кінці цього пекла тварин чекає болісна смерть. Щорічно на китайських звірофермах гинуть сотні тисяч різних тваринок: тхори фретка, песці, білки ... Перед тим, як зняти шкуру, тварина тільки злегка приголомшують, потім йому відрізають лапи і починають знімати шкуру, коли ще коли звір перебуває в свідомості і все відчуває, він плаче і кричить від болю, і після цього, облупленого, він мучиться ще 5-10 хвилин, і тільки потім приходить кінець його стражданням, він вмирає.

  Лис готують до вбивства за допомогою пропускання електричного струму через анальний отвір. Витягують з клітки за допомогою залізної петлі. Інша людина в цей час тягне ззаду, тримаючи лисицю за хвіст, що само по собі дуже болісно і змушує лисицю гарчати і кусатися. Вбивці роблять цю реакцію своєю перевагою і вставляють металевий прут в рот тварині. Далі в анальний отвір лисиці поміщають електричний провід. Далі електричний струм проводять через тіло лисиці до тих пір, поки вона не помре. На хутряних фермах віддають перевагу саме цьому метод, так як завдяки йому хутро стає більш пухнастим і привабливим.

  Щороку вбивають приблизно 4000000 ягнят каракульської породи протягом 1-2 днів після їх народження для того, щоб пошити з їхніх шкурок хутряні пальто і інший одяг. Причина, по якій каракульських ягнят вбивають так скоро після їх народження полягає в тому, що тугі маленькі завитки їх вовни починають розкручуватися через три дні після народження. За нашими відомостями, цих ягнят вбивають, перерізаючи їм горло в той час, коли вони знаходяться в повній свідомості.

  Норка, одне з найкрасивіших тварин, подарована жінці, коштує дуже дорого. Вона коштує тисячі рублів, вона коштує тисячі криків, вона стоїть тонни страждань і розпачу, кілометри шкур, випотрошених людською рукою. Якби кожна жінка, накидаючи свою хутряну шубу, чула крик страждання і болю тварини, відгризають собі затиснуту в лещата капкана лапу, якби вона відчувала хрускіт суглобів спійманого звіра, якого добиває мисливець, бачила, як перед нею розгортається картина життя створінь, які залишилися інвалідами після свого полону .... можливо, відпала б необхідність писати цей заклик: нехай холод байдужості перестане заморожувати Ваше СЕРЦЕ!