Головна » тварини » Жорстокий вчинок викинув в поле постарілих коней

  Жорстокий вчинок викинув в поле постарілих коней

  Карен Гейт-Мітровіч - жінка з великим серцем і доброю душею. Якось вранці вона відкрила стрічку новин у своїй соцмережі і натрапила на незвичайну фотографію. На ній були зображені тварини, які гостро потребували допомоги.

  Пост розмістила рятувальна організація. Саме її співробітники знайшли в полі двох коней, яких необхідно було врятувати. Тварини страждали від виснаження, були хворі і потребували догляду. Карен не могла пройти повз, але була впевнена, що її чоловік не погодитися. Тому вона написала йому ось таке повідомлення.

  Дивовижна реакція чоловіка змусила жінку одразу ж зателефонувати рятувальникам. Саме там їй розповіли історію цих тварин. Коней звуть Люк і Айк. Вони жили на фермі і працювали на благо господаря. Безумовно, все старіють, тому і помічники постаріли: почали часто втомлюватися. Власник зрозумів, що їх місія виконана, тому просто кинув їх в поле. Майже рік красені виживали самостійно, поки їх не виявили люди. Однак звірі були в дуже поганому стані: через відросло зубів не могли їсти самостійно, хворіли і повільно вмирали.

  Після проведення обстеження ветеринари виявили у Айка онкологію. Йому зробили операцію, в результаті чого страшне захворювання було переможено. Зараз коні живуть у Карен і її чоловіка. Жінка щодня їх годує, розчісує і навіть робить масаж. Тепер тварини абсолютно щасливі!

  А ось і відео чудесного порятунку!

  А ви раді порятунку цих тварин? Розкажіть про цей випадок друзям - зробіть репост!