Головна » Змови і Заклинання » Заклинання на їжу - змова на лавровий лист, яблуко і мед

  Заклинання на їжу - змова на лавровий лист, яблуко і мед

  На залучення грошей

  Ритуал проводиться в будь-який день тижня. Опівночі закрийтеся в приміщенні, на робочу поверхню викладіть лавровий лист, подумайте що хочете отримати.

  Візуалізують просто гору грошей, успішний бізнес, потік клієнтів в власний магазин / салон. Підпаліть край лаврове листя і тричі скажіть:

  Обкурюють себе лавровим листом, багатство і щастя прийде в мій будинок. Нехай буде так.


  Тушкуйте і сховайте в гаманець. Діяти ритуал почне через п'ять-сім діб. Також, ми зібрали в окремому розділі більше грошових змов.

  Заклинання на здійснення мрії

  Опівночі підпаліть кінчик лаврового листа і уявіть виконання мрії.

  Обряд допоможе отримати: любов, багатство, удачу, посаду, річ. Уявіть бажане, після тричі скажіть:

  Мою мрію, виконай, тебе прошу. Щастя і радість мені принеси, своїм ароматом біду віднеси.


  Як і минулого разу, атрибут кладеться в гаманець.

  Змови на мед

  Мед - чарівне ласощі, для посилення результату беруть освячений продукт (бажано освятити на 14 серпня, на медовий Спас).

  Простий спосіб притягнути щастя

  Будуть потрібні рідкий мед, березовий кора, чиста вода. Здійснюють ритуал на зростаючу місяць. У чашу налийте воду. Опівночі на заготовлену кору нанесіть тонкий шар ласощі. Підніміть кору і розташуйте навпаки особи. 7 раз повторіть:

  Приходь до мене щастя, радість. Іди печаль. Як солодкий медок, так і життя моя солодкої стане.


  Заготовленої рідиною вмийтеся і намочіть кору. На світанку вміст ємності вилийте у дворі, кору оберніть білою ганчірочкою і сховайте в надійному місці. Мед залишається в цілості - магія працює. Коли прийде в непридатність, закопайте під деревом і повторіть обряд.

  від хвороб

  Є змови від кашлю, нежиті, температури. Одні з них - із застосуванням меду. Підготуйте чашку гарячого молока і пару ложок меду. Над головним атрибутом скажіть:

  Іди з мене, недуга! Іди за болота, ліси і поля назавжди! Медом я підкріплені, теплим молоком зігріюсь. Хвороба з мене піде. Як сказав (а), так і буде!


  Мед перелийте в рідину, повторіть текст і випийте ліки. Застосовується заклинання, коли хворієте (до одужання). Лікування займає 1-3 дні.

  Робиться і для профілактики. Проводиться обряд один раз в тиждень.

  Змова на їжу, щоб стати сильніше

  Мед - заряджений сонячною енергією продукт, і кожен може "зарядитися" нею. Для обряду буде потрібно піала з медом. О 12 годині розташуйте ємність на вікні, повторіть:

  Як солодкий мед у роті наступають, так моя сила до мене прибуває. Рота на неї ніхто не розкриє, пройде стороною. Тільки мені ця солодкість душу гріє, серце втішає, тіло лікує. Нехай буде так!


  Поставте ємність на вікно до заходу сонця. Банку після сховайте. важливо, щоб ніхто не бачив, як проводите обряд. З'їжте мед самі. В іншому випадку інша людина забере призначену для вас енергію.

  Через три доби після проведення ритуалу використовують продукт. Приймають по одній чайній ложці до їди. Заговорений мед наповнить енергією і запобіжить розвитку хвороб, допоможе впоратися зі стресом і нездужанням.

  Змови на яблуко

  Яблуко асоціюється з обрядами на любов. Але цей атрибут використовується і для інших цілей.

  Ритуал на багатство

  Проводиться опівдні. Розділіть червоне яблуко на дві половини і прошепоти:

  Духа грошей викликаю, в яблуко вселяє. Яблуко з'їдаю, духом достатку себе осіняю.
  Любіть мене, гроші, прийдіть до мене гроші. Де дух багатства, туди і гроші прийдуть. амінь.


  Плід з'їжте. Подіє обряд через неделю.Чітайте ще змови на багатство.

  від бородавок

  Підійде будь-яблуко (колір, розмір, смак неважливі). Розділіть, одну прикладіть до проблемного місця і скажіть:

  Яблуко-яблуко, бородавку забери, від мене поведи назавжди. Як яблучко зів'яне, так і її не буде. амінь!


  Використану половину покладіть на підвіконня. Коли фрукт засохне, віднесіть на пустир і зарийте. Не можна, щоб вас бачили, як робите обряд. Через два-три дні усуньте ненависну бородавку. Другу половину продукту з'їжте або викиньте.

  Змова на удачу

  Яблуко розділіть на 4 частини. Перша перемотано жовтою стрічкою, друга змащується медом, третя обмотується вашим волоссям, в четверту вставлятися воскова свічка. Запаліть її і скажіть:

  Господи боже, я стою перед тобою і прошу про допомогу: дай мені щастя, нехай воно буде зі мною, допоможи вірному рабу Божому (своє ім'я), визволи від підступів людських, від ворогів моїх, та удачу мою примножити у багато разів. А удачу мою у мене не відібрати, нікому не віддати, та не зруйнувати, не зламати. Про це прошу тебе. Моє слово вірне. амінь.


  Коли свічка догорить, використані атрибути загорніть в білу тканину. У дворі під деревом викопайте ямку, куди складіть все і закопайте. Ритуал подіє через тиждень, за умови, що ніхто не застане за проведенням обряду.

  Змови на їжу потужні і допомагають знаходити бажане. Це одні з нешкідливих і простих обрядів, тому ними користуються початківці маги.