Головна » Істоти і полтергейсти » Заклинання для початківців - прості обряди для недосвідчених магів

  Заклинання для початківців - прості обряди для недосвідчених магів


  Заклинання - це невід'ємна частина обрядів; магічні фрази, які супроводжують будь-який ритуал. Це не просто слова, вони активізують різні процеси в нашому світі, в результаті маг добивається бажаного результату після проведення обряду.

  Невід'ємною частиною будь-якого ритуалу з заклинаннями є допоміжні предмети:

  • стандартні магічні атрибути (свічки, сіль, кристали, фотографії);
  • рідкісні артефакти;
  • амулети;
  • трави.

  Для початківців відьом дуже важливо використання подібних речей. На початковому рівні енергетичний потенціал не сильно великий, і молодої відьмі необхідна допомога. Тому новачкові варто використовувати різні додаткові предмети, які зарядять його силою. Дане правило стосується і білих, і чорних магів.

  Використання справжніх чаклунських заклинань і обрядів має, в ідеальному варіанті, проходити під наглядом досвідченого вчителя. Він зможе показати, як правильно керувати власною силою. Якщо вчителі немає, то можна досягти вершин чаклунського мистецтва самостійно.

  Для цього новачкові варто запастися старанністю, терпінням і бути гранично обережним. Намагайтеся поступово переходити від простих заклинань і ритуалів до більш складним. Відразу братися за важкі та небезпечні обряди не варто.

  Біла магія - заклинання для початківців чаклунів

  Подібні практики використовуються для творення, очищення, зняття привороту, псування і пристріту. За допомогою подібних обрядів можна вилікувати людину, наповнити його позитивною енергетикою.

  Існує багато секретів білої магії. Зазвичай в ритуалах використовуються тексти білих магів, знахарів, народних цілителів. Така практика менш небезпечна, ніж чорна магія.

  Білий маг може використовувати не тільки вже готові заклинання, але і свої власні. Для написання своїх змов потрібно володіти значним досвідом, тому новачкові краще поки не братися за написання магічних текстів, а скористатися готовими.

  Один з простих прикладів заклинань - поліпшення здоров'я хворого. Для того, щоб поліпшити фізичний стан людини, магу знадобиться посуд з чистою водою і сіль. Можна використовувати як звичайну, так і заговорений, залишену з чистого четверга. Ритуал починається з того, що в чашу з водою кидають 3 щіпки солі і вимовляють слова:

  Матушка, швидка вода, змий всю маете, всю лому з раба / раби Божого (ім'я). Віднеси їх в морську безодню, затягни їх в глибокі вири, одягни на них кам'яні хомути. Щоб ніколи їм не спливти, за раба Божого (ім'я) на віки забути.

  Обряд проводиться 3 рази. Протягом декількох днів людині повинно стати значно краще. Для того, щоб змова подіяв, необхідно чітко усвідомлювати те, що ви робите, і вірити в це. Якщо ви не вкладаєте сенс в свої дії і робите все неусвідомлено, то результату може не бути.

  Зняття пристріту за допомогою змови

  Дуже часто біла магія використовується для зняття негативної енергії і усунення чорного чаклунства. Якщо на людину була накладена порча або пристріт, то зняти їх можна самостійно. З простим прокляттям може впоратися навіть новачок. Для поведінки обряду знадобиться чаша з чистою водою, сіль і сірники. У ємність з водою потрібно кинути трохи солі, підпалити сірник, перехреститися і сказати:

  "В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь."

  Потім чаклуна потрібно відламати обгорілий кінець сірники і кинути його в чашу, вимовивши:

  "В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Чистий кров і небесна! Врятуй, збережи раба Божого (ім'я) від всякого очі, від худого години, від жіночого, від чоловічого, від дитячого, від радісного, від ненависного, від наговорная , від переговорного. "

  Заклинання повторюється 9 разів. Тепер хворого, який страждає від пристріту, можна умити заговореної водою, постійно повторюючи:

  "Вo ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь."

  Після завершення ритуалу хворому протягом 3-х днів необхідно пити багато води. Зазвичай змова починає діяти дуже скоро, і людина поступово йде на поправку.

  Чорна магія для початківців - заклинання і обряди

  Шляхом здійснення обрядів, що відносяться до чорної магії, маг може досягти бажаних результатів. Подібні заклинання і ритуали спрямовані найчастіше на руйнування, придушення людського "Я", пріворажіваніе людини, отримання матеріальних благ.

  Чорний маг може навести порчу, пристріт, значно зіпсувати життя жертви. З такими заклинаннями необхідно бути гранично обережним. Для багатьох ритуалів чаклуна необхідна допомога демонів і духів, а їх поведінка може бути непередбачуваною. Особливо, коли в контакт з ними виступає новачок.

  Розвиток чаклунських здібностей і використання чорної магії в особистих цілях має проходити поступово, а маг повинен бути дуже обережний. Існують як і складні обряди, так і досить прості, які можна здійснювати без особливої ​​підготовки.

  Приклад такого обряду - чорний пост. Починати обряд необхідно в молодика, а закінчити - в повний місяць. Протягом 14 днів чаклуна доведеться відмовлятися від їжі. Дозволити собі можна тільки воду і хліб. Щоразу під час їжі маг вимовляє прокляття:

  Будь ти проклятий (ім'я людини).

  Дане закляття направлено на нанесення незначного шкоди жертві. Не варто сподіватися, що здоров'я людини або його матеріальний стан значно погіршаться, але звичний життєвий уклад жертви точно порушиться. У його житті з'являться нові проблеми, турботи, які значно вимотають людини і позбавлять сил.

  Чорна магія і особиста вигода

  Нерідко чаклуни використовують чорну магію для отримання особистої вигоди. Існують прості заклинання для початківців відьом, які можуть допомогти збільшити стан. Проводиться обряд в молодика. Магу слід взяти в праву руку 7 монет і стати обличчям до місяця.

  Обидві руки витягніть вперед. Тільки праву стисніть в кулак, а ліву розкрийте. Долоню повинна дивитися вгору. Дивлячись на місяць, потрібно 9 разів вимовити заклинання:

  "Гроші з'явилися! Гроші прийшли! Гроші самі в кишеню мій знайшли!
  Прибуток свою я завжди отримую! Гроші в скарбничці моєї прибувають!
  Все більше стає їх у мене! Тут, зараз, скрізь і завжди.
  Я багатієві з кожним днем! "

  Повторювати обряд треба 3 ночі поспіль. Після цього необхідно запалити свічку, викласти монети поруч з нею і залишити все так до того моменту, поки свічка повністю не згасне. Як тільки це станеться, заклинання потрібно прочитати ще 3 рази. Протягом тижня можна чекати результату.

  Магія не терпить поспіху і поверховості. Початківець чаклун повинен ретельно відпрацьовувати кожне заклинання, якщо хоче дійсно добитися успіхів в цьому тонкому мистецтві. Починати варто з простих заклинань і обрядів, які не можуть завдати значної шкоди чаклуна, і з часом братися за більш складні ритуали. Тільки так можна стати досвідченим, сильним магом.