Головна » Істоти і полтергейсти » Заклинання білої магії - добре чаклунство на всі випадки життя

  Заклинання білої магії - добре чаклунство на всі випадки життя

  Якщо вибрали для себе шлях білого мага, то слід розуміти, що кордони розвитку в світлому чаклунстві практично безмежні. Це означає, що саморозвиток має бути безперервним. Ніколи не варто вважати, що знаєте все, що можна було дізнатися.

  Велика увага приділяється також відсутності шкідливих звичок. Це куріння, лихослів'я, пристрасть до алкоголю і деякі інші. Необов'язково намагатися покінчити відразу ж з усіма з них, але до цього потрібно прагнути в перспективі.

  Білі маги - не завжди православні християни. Зустрічаються серед них, наприклад, і язичники, але їх не дуже багато. Часто, при проголошенні магічних заклинань білої магії використовуються різні інструменти - ікони, хрести, свічки, ритуальні ножі та інші предмети. Маятник, гадальні карти, рамка - це все ті ритуальні речі, які дуже популярні серед білих магів. З їх допомогою можна дізнатися майбутнє, знайти геопатогенні зони і зменшити їх вплив на себе і свою сім'ю.

  Неважливо, стародавні заклинання білої магії або ж більш сучасні варіації перед вами - їх об'єднує те, що вони не можуть принести шкоду. Заклинання білої магії спрямовані виключно на творення. Це стосується навіть любовної магії. Покарати кривдника за допомогою білої магії можливо, але при цьому ваш ворог отримає рівно те, що він заслужив.

  Магія на гроші в весняне рівнодення

  Існує старовинний ритуал, який притягує гроші і допомагає примножити доходи всієї родини. Роблять його в день весняного рівнодення - 20-21 березня, час - схід сонця при ясній погоді. Під час проведення обряду на гроші стійте обличчям на схід.

  Візьміть свіже куряче яйце. Постарайтеся придбати яйце від домашньої курки, зазвичай домовитися в селі нескладно. Виконайте в ньому дірочки з двох сторін і вилийте вміст в дві тарілочки, відокремивши білок від жовтка.

  Тепер запаліть свічку, куплену в церкві, їй восени хресним знаменням себе і яєчну шкаралупу з двома дірочками з такими словами:

  З ласки Божої, так за допомогою Всевишнього.

  Візьміть невелику дерев'яну тріску, умочіть її в жовток і напишіть на шкаралупі свої ініціали. При цьому кожну букву слід навести тричі. Дуньте три рази на шкаралупу, свічку загасити без допомоги води і повітря - руками або спеціальним ковпачком.

  Після того як загасили свічку, перерахуйте всі гроші, які є у вашому будинку, гаманці і кишенях. Якщо у вас є рахунки в банках і пластикові картки, слід уточнити або згадати, скільки коштів є на них. Отриману суму всіх ваших коштів напишіть на дрібній паперової купюрі.

  Тепер зробіть тісто тільки з води і борошна. Великої кількості не потрібно. Тісто потрібно тільки для того, щоб обмазати їм шкаралупу. Зробіть це після його приготування. Поки тісто на шкаралупі ще не засохло, прикріпіть до неї купюру, з написаним підсумком ваших грошових коштів і прочитайте змову:

  Яєчко біло, ти крутись-крутись,
  Сонечком ясним озирнися.
  Піснею солов'їної заклинаю,
  Вдень ясним, так ноченьки темної благословляю,
  Міддю співучої, водою плинної,
  Вогнем пекучим, так вітром летючим.
  З дня цього моє багатство примножуватися буде,
  А про печалях раба Божого (ваше ім'я) назавжди забуде!
  І нині, і повсякчас, і на віки віків! амінь.

  Шкаралупу треба посадити. Використовуйте для цього горщик для квітів і землю. Час від часу поливайте її, найкраще на зростаючому місяці. Під час поливу не зайвою буде візуалізація додавання багатства і зростання прибутку.

  Астрономічний день рівнодення припадає на 20 березня, але за задумом творців григоріанського календаря "офіційної" датою вважається 21 березня (буквально "12 день до квітневих календ") бо така дата весняного рівнодення була за часів Нікейського собору.

  Змови білої магії для пошуку роботи

  Для того щоб знайти хорошу роботу за допомогою білої магії, сходіть до церкви і купите дві ікони - Спасителя і Богородиці. Там же потрібно взяти і святої води, якщо у вас вдома її немає. Слід купити ще шість великих церковних свічок. Крім цього, для змови на пошук роботи потрібна ще глиняний кухоль або чашка. Підійде будь-яка ємність з глини, в яку можна налити свяченої води.

  Час проведення обряду - зі сходу сонця до полудня.

  Поставте куплені ікони, запаліть перед ними по свічці. Налийте воду в кружку і поставте перед свічками та іконами. Спочатку прочитайте молитву Спасителя, а потім - до Богородиці. Перехрестилася, восени хресним знаменням святу воду, а потім, читайте три рази на воду:

  Богородиця-Мати, та Бог-Отець! Дайте благословення на добру працю. амінь.

  Три ковтки води випийте відразу, а решту залиште на тому ж місці до вечора - перед сном їй вмиється. Свічки нехай догоряють перед іконами. Повторюється цей обряд три дні поспіль, тобто, всього перед іконами має згоріти шість свічок. Після того як пройде три дні, ви можете приступати до пошуку роботи такими методами, якими користувалися б без допомоги магії. Обов'язково пощастить. Не забувайте про молитви подяки, коли знайдете роботу.

  Стародавні заклинання білої магії для торгівлі

  Такими змовами і заклинаннями користувалися купці, а в даний час вони популярні серед бізнесменів, які займаються торгівлею.

  Для того щоб вдало закупити товар, добре його продати в подальшому і збільшити свій прибуток, можна скористатися одним з заклинань білої магії. Читається воно вранці, перед тим, як будете їхати на закупівлю товару. Стати обличчям на схід, прочитайте молитву Спасителя і перехрестився. Після цього, прочитайте заклинання:

  Сонце ясне, сходом прекрасне,
  Дорогу мені знайди, шлях мій відшукай,
  Щоб взяв я подешевше, а продав я подорожче!

  Біла магія - змови на любов

  Як вже говорилося вище, любовні змови білої магії не приносять такої шкоди, як чорні привороти. Як правило, в їх текстах є звернення до світлих силам, які не сприймають насильства над волею людини. За допомогою змов білої магії можна знайти любов, зміцнити сімейні узи (особливо, якщо ви вінчалися в церкві), відвадити розлучницю і привернути увагу певної людини.

  Зміцнення відносин між подружжям

  Існує дуже простий змову на зміцнення подружніх відносин. Він добре допомагає, якщо давно одружені і вважаєте, що почуття згасли і потребують такому впливі. Слід замісити тісто, а потім додати в нього будь-яку кількість меду, цукрової пудри і пару крапель трояндової олії з такими словами:

  Лада, світла Матушка, Сварог, великий Батюшка, Душі ви наші навік зв'язали, разом нас пов'язали.

  З тіста приготуйте будь-яку солодку випічку. Можна залишити його без змін, а можна додати ягід, варення або кондитерського крему, щоб вийшов торт, пиріг або щось інше. Стравою потрібно нагодувати вашого чоловіка або дружину, вам його їсти можна. А ось сторонніх пригощати цим пирогом не варто.

  Повернення пристрасті у відносини подружжя

  Є ще один змову для розпалювання пристрасті і повернення колишніх почуттів у чоловіка. З його допомогою нескладно відновити відносини, які були у вас кілька років тому. Час проведення такого обряду - зростаючий місяць. Для того щоб зробити це, наберіть проточної води рано вранці, на сході сонця. Це може бути вода з колодязя або джерела. Кількість води, яка вам необхідно - повна чашка.

  Чашку з проточною водою треба заховати де-небудь в будинку до вечора так, щоб її ніхто не випив. Після того як зайде сонце і стемніє, візьміть цю чашку з водою двома руками і три рази скажіть на неї такі слова:

  Птах без небушко ясного не живе,
  Звір дикий - без лугів і лісів,
  Раб Божий (ім'я) - без мене, раби Божої (ваше ім'я).
  Сумує та горює,
  Плаче так страждає,
  Добра та злагоді не знає.

  Під час читання змови ви повинні знаходитися в повній самоті, ніхто не повинен чути вас. Водою потрібно окропити вашу подружнє ліжко, але якщо з чоловіком спите окремо, окропіте одяг або інші речі, які йому належать. Залишок води треба вилити в вікно.

  Як повернути любов дружини і захистити шлюб від зрад

  Є спосіб повернути любов дружини, який стане в нагоді багатьом чоловікам, якщо дружина втратила сексуальний потяг і почала звертати увагу на інших чоловіків. Такий обряд роблять в повний місяць. У церкві варто взяти свяченої води, а вдома налити її в будь-яку чисту чашку. Як і в попередньому ритуалі для повернення любові чоловіка, чашка з водою ховається до вечора.

  Вночі, в період з настання темряви до півночі, візьміть чашку з водою в ліву руку, встаньте біля відкритого вікна. Бажано, щоб повний місяць була видна на небі. На освячену воду читається наступний змову:

  Як під сонцем ясним квіточки розцвітають, так і моя дружина від мене нехай цвіте та любов'ю сяє.
  Як жар в ній спалахує, до лона її вниз опускається, так і чоловіка до мене прянет та все посміхається.
  Вночі їй до мене все горнутися, а днем ​​без мене плакати та побиватися.
  Ключ. Замок. Мова.
  амінь.

  12 крапель наговореної води додайте свою дружину в напій, але не гарячий. Підходить компот, вода, соки і т.п. Після того як вона це вип'є, окропити залишками води її одяг, особисті речі і обов'язково вашу подружнє ліжко.

  Як вчинити, якщо дружина не хоче чоловіка - змова на сорочку

  Що робити, якщо не бажаєте інтимних відносин з чоловіком, але все ще любите його? За допомогою білої магії можна розпалити полум'я пристрасті заново. Для цього, на світанку набирають літр джерельної води. Мінеральна вода без газу тут не підходить. Це теж вода з природного джерела, але дізнатися, у скільки її набрали, неможливо.

  Заздалегідь купіть нову нічну сорочку і підготуйте відповідний таз великих розмірів. Робиться даний ритуал не в церковне свято і не в неділю. Не варто займатися такою магією під час того, коли місяць убуває.

  Отже, постарайтеся залишитися в повній самоті до півночі. Одягніть нову нічну сорочку, поставте таз біля столу, а на стіл - ємність з водою, яку ви набрали на світанку. На воду скажіть змову дванадцять разів:

  Дівкою червоною народилась, дівкою красною хрестилася, такий же ладно і червоною завжди буду. Я, раба Божого (ваше ім'я), чоловічого благословення навіки не забуду. Уста до уст, руки до рук, ноги до ніг. амінь.

  Тепер візьміть воду, встаньте в таз і облийтеся цією водою. Сорочку зніміть. Прати її не потрібно, слід тільки висушити. Після того як вона висохне, одягайте її на наступну ніч, коли будете лягати спати в загальну з чоловіком ліжко.

  Змова від зрад чоловіка

  Біла магія може вберегти від зрад чоловіка. За допомогою наступного змови можна не тільки запобігти зради, але і припинити їх раз і назавжди. Потрібен літр святої води. Відповідне для змови від зрад час - це спадаючий місяць, відразу ж після повного місяця. Текст його потрібно вивчити заздалегідь.

  Отже, прокиньтеся в той час, коли ще темно і сонце ще не зійшло. Сидіть в одній з кімнат будинку на самоті, візьміть ємність з літром святої води в руки і читайте десять разів змова, дивлячись при цьому на дно ємності:

  Домовому з хати не піти, до чужого порогу не прийти.
  Так і милому моєму ні з рябої, ні з ладно мені не змінити.
  За словами моїм все буде, улюблений довіку мене не забуде.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Після того, як прочитали змову, разом з водою обходьте квартиру або будинок за годинниковою стрілкою. Кожен кут під час обходу житла потрібно окропити цією водою. Те, що залишиться, додається в напої (холодні або кімнатної температури) чоловіка вранці, по десять крапель за раз.

  Заклинання білої магії на красу і привабливість

  У білої магії існує спосіб стати більш привабливим для протилежної статі. З невеликою різницею в деяких моментах, він підходить для жінок і чоловіків. Цей ритуал не тільки зробить вас красивіше, але і допоможе знайти свою любов.

  Для цього ритуалу потрібна свічка червоного кольору, стакан звичайної води, суміш ефірних масел пачулі, іланг-іланг і троянди (до кожного маслу є інструкція, в якій вказані дозування масел, і потрібна та, яка підходить для прийому ванни), кілька жмень пелюсток троянд будь-якого кольору. Заздалегідь, підберіть приємну музику, яка асоціюється з розслабленням, привабливістю і романтичною обстановкою.

  В ніч молодика треба поставити склянку з водою на вікно, щоб на нього падало світло місяця. Залишають цей стакан до повного місяця. Це підходить для жінок, чоловікам же необхідно наситити воду сонячним світлом, а не місячним. Жінки прибирають стакан в темне місце днем, а чоловіки вночі.

  В повний місяць стакан з водою забирається. Наберіть ванну з водою комфортної температури. У неї виливається вода, нагодована світлом денного або нічного світила. При цьому жінки представляють, як вода стає сріблястою, а чоловіки повинні візуалізувати золоте сонячне сяйво.

  Після цього, включіть приємну музику, додайте у воду суміш ефірних масел (перед тим, як додавати їх в воду, змішайте масла з молоком або накапати їх на морську сіль) і рожеві пелюстки. Пориньте в воду і постарайтеся розслабитися. Проведіть у воді стільки часу, скільки вважаєте за потрібне. Під час прийому ванни уявляйте, як шкіра починає світитися (у жінок сріблястим світлом, а у чоловіків - золотим), просите Місяць або Сонце дарувати привабливість і любов, візуалізують себе таким, яким бажаєте бачити.

  Захисні змови білої магії

  Захисне біле чаклунство здатне на багато чого. За допомогою відповідних заклинань можна захиститися від проблем, псування або прокляття, підступів недоброзичливців, нечистої сили і негативної енергії. Знаючи кілька заклинань, кожна людина зможе захистити себе і свою сім'ю.

  Захисна змова від проблем

  Для того, щоб уберегти себе від будь-яких проблем поза домом, читається замовляння на хустку або рушник:

  Щит мені порука, Христос мені захист.
  Іду і всюди мені шлях і світла дорога. амінь.

  Робиться це прямо перед виходом з дому. Після прочитання змови хусткою або рушником слід обтерти обличчя.

  Змова на рідну землю перед далекою дорогою

  У далекому минулому, перед тим, як вирушати в далеку дорогу, брали з собою в мішечок трохи рідної землі. Це дуже потужний оберіг, який може навіть врятувати життя під час подорожі. Наберіть землі біля свого будинку з такими словами:

  Отчий дім, та земелька-матір, збережіть та від зла захистите Божого раба (ім'я) в шляху його.

  Землю зав'яжіть в тканинний мішечок і покладіть в кишеню дорожнього одягу або в чемодан. Робиться це перед самим виїздом або рано вранці. Можна робити такий оберіг не тільки для себе, але і для членів своєї сім'ї.

  Захист від псування за допомогою світлого чаклунства

  Існують методи захисту від псування з білої магії. Як тільки почуєте те, що можна класифікувати як загрозу (наприклад, обіцянка навести порчу), перестаньте вслухатися в слова. Перехрестіть себе (і телефон, якщо загрози були почуті під час телефонної розмови), а потім, говорите (не клади трубки, якщо говорите з недругом по телефону):

  Все дійшло, на тебе перейшло. Згинь, пропади, вийди. амінь.

  Не має значення, чи слухав вас недруг в цей час. Головне, що ви відправили назад негативну програму і захистилися від неї.

  Захист від негативної енергії за допомогою магії

  Спосіб як позбутися негативної енергії після сварки під час особистої зустрічі з вашим ворогом. Для цього потрібна звичайна чорна нитка з будь-якого матеріалу, довжиною приблизно з лікоть, і будь-яка свічка з воску. Для позбавлення від негативу часто використовуються чорні свічки, але якщо вони асоціюються тільки з чорною магією, не слід ними користуватися для захисту. Ніякого освітлення, крім цієї свічки, бути не повинно.

  Отже, намотуйте нитку на вказівний палець правої руки і читайте наступний змову сім разів:

  Ти піди, біль зла з мене на Івана, а з Івана на Пахома, з Пахома на Микитку, а з Микитки на цю нитку. Там їй довіку бути, а мені (ім'я) спокійно жити. Слово. Ключ. Мова. замок.

  Зніміть нитку з пальця, як знімали б кільце - НЕ розкручуючи нитки, а потім, спаліть її в полум'я свічки. Свічці дайте догоріти, а попіл від спаленої нитки викиньте десь поза своєю домівкою.

  Захист і очищення будинку травами

  Захистити будинок можна навіть без допомоги змов, тільки вдаючись до сили трав. Описана нижче методика необхідна для захисту та очищення житла від нечистої сили, пристріту і негативної енергії. Повторюйте його раз на місяць, на спадної Місяці.

  Приготуйте крутий настій будяка (можна знайти практично в будь-якому полі) і кропу. Трави можуть бути як свіжими, так і сухими. Добре підходить також полин, яка здавна славилася своїми захисними властивостями.

  Зробіть невелику віник з білих, рябих і чорних курячого пір'я. Цим віником і настоєм трав окропіте свій будинок, обходячи його за годинниковою стрілкою. Обов'язково окроплює вхідні двері, вікна і підвіконня. Чи не пропускайте ванну кімнату, комору і балкон.

  Біла магія може не тільки захистити, а й позбавити від псування. З її допомогою будь-яка людина завжди зможе змінити своє життя на краще, головне - творити добро не тільки в думках, але і в своїх діях.