Головна » простір » Заклейте камеру на своєму ноутбуці прямо зараз. Повірте, це не жарти

  Заклейте камеру на своєму ноутбуці прямо зараз. Повірте, це не жарти

  У минулому році преса отримала знімки робочого столу Марка Цукерберга. Головною новиною стала заглушка, що стоїть на камері його ноутбука - так, вам теж потрібна така. Причому терміново. Якщо, звичайно, не хочете ділитися деталями своє інтимне життя з усім світом.

  Зовсім недавно подібні дії могли викликати в суспільстві друзів лише сміх. Мовляв, так кому потрібні дані з ноутбуків звичайних людей - і чи існує взагалі така технологія! Але такі думки виникають тільки від технічної неписьменності. Група хакерів ще в 2013 році показала, як можна зламати камеру Macbook абсолютно непомітно для користувача.

  Притому, небезпека загрожує не тільки любителям серфить по мережі, але і тим хто розщедрився на розумні телевізори. Молода парочка з Коннектикуту, США, поскаржилася владі на те, що їх інтимне відео злили в мережу. Виявилося, тепер зловмисники здатні зламати взагалі будь-який пов'язаний з інтернетом прилад і отримати дані прямо з нього.

  Директор національної розвідки США, Джеймс Клеппер підтвердив, що розвиток інтернету речей буде величезним підмогою для кібержулья всіх мастей.

  Розумні колонки (Echo від Amazon, або Google Home) збирають всі дані про користувача. І де гарантія конфіденційності? Її просто немає. Візьміть шматочок скотчу і заклейте свою камеру прямо зараз. Не ризикуйте.