Головна » Екстрасенси » Закірова Турсунов - історія життя і магічний ролик ясновидиці

  Закірова Турсунов - історія життя і магічний ролик ясновидиці

  Як і багато екстрасенсів, Турсунов Закірова успадкувала свої магічні здібності, видана туристичною компанією. Чудовим даром володіли її бабуся і тітка матері. Коли дівчині було 18 років, вона вийшла заміж і прожила в шлюбі рівно 27 років. Дивовижні здатності дівчата почали діяти тільки після загибелі найріднішої людини - мами.

  Закірова Турсунов

  У розпачі Турсунов довго молилася і раптом побачила знак згори. Жінка розрізнила перед собою чіткі з 121 зерном. Недовго думаючи, вона вирушила в крамницю і замовила у майстра точно такі ж. Тепер Закірова завжди користується ними при читанні молитов і змов і стверджує, що з їх допомогою вона отримує необхідну інформацію.

  В роботі жінка постійно використовує ніж і чотки. Ніж також жінка побачила під час молитви. Вона знайшла його абсолютно випадково, знову-таки після загибелі матері. Коли екстрасенс побачила цей магічний атрибут, то відразу зрозуміла, що це її предмет, і тут же придбала його.

  Коли Турсунов Закірова народила третю дитину, їй поставили страшний діагноз - злоякісна пухлина грудей. Жінці хотіли зробити важку операцію, тому що пухлина ставала все більше і більше, але вона не лягла на операцію.

  Протягом багатьох років Турсунов була на обліку в онкології, вживаючи необхідні медикаменти і постійно зверталася до Вищих Сил. З цим страшним діагнозом жінка жила протягом 14 років і змогла перемогти страшну недугу.

  Після того, як 93 року у Закірова Турсунов померла мама, у жінки віднялися ноги. Вона ледве пересувалася, все тіло нило, численні походи до лікарів не давали результату, так як точного діагнозу ніхто сказати не міг. Досить було ясновидиці прийти в місце скупчення великої кількості людей, вона починала втрачати свідомість, у неї були запаморочення і біль в тілі.

  Але в один прекрасний момент Закірова Турсунов відчула, що вона сама в змозі змінити все, що з нею відбувається. Ясновидиця усвідомила, що для того щоб вилікуватися самої, їй необхідно зцілювати інших людей. Так і сталося, як тільки жінка почала практикувати цілительство, допомагаючи іншим людям, їй почало ставати краще.

  Магічний ролик Турсунов Закірова

  Ще беручи участь в "Битві екстрасенсів" Турсунов сказала, що хоче провести особливий ритуал на телебаченні для того, щоб направити всю свою енергетику людям і хоче прочитати особливий змова на зцілення і здійснення задуманого. Вона впевнена, що будь-яка мрія може здійснитися, якщо щиро і від усього серця молити Вищі Сили виконати бажане.

  Але для того, щоб провести цей ритуал, необхідно спочатку очиститися, прийняти душ, позбутися негативних енергій. Також краще перед монітором розмістити ємність з водою для того, щоб наповнити її енергією ясновидиці. Жінка пояснила, що її позитивна енергетика йде від лівої руки. Також бажано під час перегляду магічного відео запалювати церковну свічку.

  Екстрасенс запевняє, що якщо під час перегляду ролика думати про хороше і просити про самому світлому (крім багатства), все обов'язково здійсниться. Важливо не бажати відплати, зла своїм ворогам.

  Участь на "Битві екстрасенсів"

  Турсунов Закірова на "Битві екстрасенсів"

  Як стверджує сама ясновидиця, участь в проекті було для неї складним. Відразу після фіналу битви жінка потрапила з серцевим нападом в лікарню, так як під час зйомок дуже сильно переживала, відчувала чималий стрес, але через деякий час їй вдалося оговтатися.

  Турсунов запевняє, що на проекті дійсно беруть участь сильні і досвідчені екстрасенси, такі як Вафа Мехді Ебрагімі, Аза Петренко та інші. Закірова вважає, що в 21 столітті дуже велика кількість магів, людей, які мають дивовижні здібності.

  Жінка переконана, що перемогти на конкурсі їй допомогли ангели. Закірова, на жаль, не може розповісти, як насправді це відбувається, але запевняє, що одягнені вони як туркмени, в наряди світлих теплих кольорів. Жінка каже, що кожен раз при читанні молитви вона бачить їх.

  Ангели різної статі і різного зовнішності, але все божественно гарні. Також у екстрасенса є свої ангели-хранителі, які до неї приходять навіть у снах. Вони також сказали їй, хто виграє на проекті:

  Бачила я уві сні, наприклад, хто переможе в битві: сниться мені, що всі сидять за столом: я - перша, поруч зі мною сидить Роман Фад, далі його батько Олексій Фад, потім Мехді Ібрагім Вафа і за нами далеко, трохи позаду - Аза Петренко. Саме так і вийшло - перше місце займаю я, на другому виявляється Роман Фад, а третє отримує Аза Петренко.

  Поради від ясновидиці

  Турсунов Закірова запевняє, що якщо людина починає відчувати катастрофічну втому, нездужання або впадає в депресію, то не потрібно зациклюватися на негативі. Взагалі не варто заздрити або бажати комусь зла.

  Якщо ж ви перебуваєте в конфліктною ситуацією з кимось із близьких, то покиньте їх на деякий час, проведіть кілька хвилин на самоті, помоліться, після чого Бог направить вас на вірний шлях.

  Щоб повернути в родину гармонію і залучити любов, жінці необхідно просто робити все для того, щоб чоловікові хотілося поруч перебувати. Закірова рекомендує дівчатам тримати подружжя близько до себе.

  Якщо ви обидва в поганому настрої, краще деякий час не розмовляти, а якщо є можливість, ставитеся до всього з гумором. Екстрасенс впевнена, що необхідно поступатися. Якщо ж чоловік винен, то через деякий час він сам все усвідомлює.

  Ясновидиця дуже категорично ставиться до привороту, викликом фагота і іншим магічним втручанням такого плану. Жінка впевнена, що застосовувати магію не треба, якщо ви хочете знайти кохану людину. Ці обряди дають тимчасовий результат. Якщо ви хочете зустріти справжнього судженого, то потрібно просто почекати.

  Якщо ви хочете записатися на особисту зустріч до Турсунов, то ви можете зайти на офіційний сайт tursunoy.ru і в розділі "контакти" написати їй через форму для відправлення повідомлень. Жінка впевнена, що екстрасенси не мають право брати великі гроші за прийоми. Вона зізнається:

  Ціни високі я не призначаю, може, люди сильно хворіють і у них великих грошей немає. Адже деякі можуть і голодувати, щоб їх накопичити. Мені це не потрібно. Хто ми взагалі такі? Ми їм два слова скажемо, заберемо гроші і будемо ходити в золоті ... Краще я буду чорний хліб їсти. Вже скоро поїду в Таджикистан, гроші роздам, там в них багато потребують.

  Турсунов Закірова не тільки відома цілителька і ясновидиця, а й засновниця фонду милосердя. Жінка вже організувала в своєму рідному місті Кайракуме дитячий культурно-розважальний і навчальний центр, а в її планах підставу спецшколи для дітей індиго і медичного центру для малозабезпечених людей. Турсунов робить все, що в її силах, для того щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

  Попередня стаття
  Закопуємо яйце в саду