Головна » Записка в пляшці плавала довгих 50 років » Записка в пляшці плавала довгих 50 років

  Записка в пляшці плавала довгих 50 років


  На острови Теркс і Кайкос, які стосуються Британським заморським територіям, припливла записка в пляшці, написана близько п'ятдесяти років тому. Посудина з посланням на пляжі знайшов житель островів, вчитель англійської мови та колекціонер Клінт Баффінгтон.

  Баффінгтон виявив пляшку з-під "Кока-коли" з запискою всередині ще в кінці травня і розмістив інформацію про знахідку в своєму блозі. У пості, присвяченому послання, колекціонер написав, що папір в пляшці непогано збереглася і на ній навіть можна частково побачити текст.

  Автор листа звертається до тому, хто знайде з проханням повернути пляшку з запискою за адресою 419 Ocean Boulevard і отримати в якості винагороди 150 доларів "з Тіни, власниці мотелю Beachcomber". За вказаною в записці адресою вдалося встановити, що мотель знаходиться в США, в штаті Нью-Гемпшир в Новій Англії.

  Beachcomber діє до сих і в даний час ним керує Пола Пірс. З нею вдалося зв'язатися журналістам і колекціонерам пляшок з записками, що стежить за блогом Баффінгтона.

  Коли Пірс ознайомилася зі змістом записки і розглянула її фотографії в Мережі, вона зрозуміла, що автором послання є її батько - вона дізналася його почерк. За її словами, вона не знала про існування цієї записки, проте припущення власниці мотелю про авторство батька підтвердив її чоловік, який згадав, як тесть розповідав йому про викинутої в море пляшці з листом.

  Виявилося, що батько Підлоги Пірс відправив це послання в пляшці, щоб пожартувати над своєю дружиною, Тіною. Саме вона вела справи мотелю Beachcomber в той час, коли була відправлена ​​записка. Тіна була вельми економною жінкою і саме це її якість хотів висміяти автор записки, що вказав, що у неї можна вимагати 150 доларів винагороди.

  Пола Пірс розповіла, що її мати померла ще в 1980-х роках, а незабаром після цього помер і її батько. Як зазначила керуюча мотелем, вона була надзвичайно здивована, дізнавшись про існування записки її батька. Сам лист як і раніше знаходиться у Баффінгтона.