Головна » Захист і удача » Ювелірно-виробні талісмани - магія напівкоштовних каменів

  Ювелірно-виробні талісмани - магія напівкоштовних каменів

  Це камінь зеленого, коричневого, бурого, червонуватого і іноді жовтого кольору з блискучими вкрапленнями слюди. Зустрічається в продаж також авантюриновий скло і прикраси з ним. Скло має коричневий або чорний колір і більш яскраві блискучі вкраплення. Таке скло роблять з 18 століття, і секрет виробництва зберігався в таємниці багато років. За деякими джерелами, робити його вміли стародавні єгиптяни.

  Складно сказати, чи має скло подібні з оригіналом властивості. З одного боку, як і пластик, таке скло роблять на заводах зі штучних матеріалів. З іншого ж боку, то, як буде діяти талісман, залежить від вас.

  Авантюрин тісно пов'язаний з Місяцем. Підходить талісман з цього каменю не кожному. Як правило, це люди, які не мають сім'ї, дітей та будь-якої відповідальності. Але навіть їм не можна зловживати носінням каменю-оберега з авантюрину. Не носіть його довше одного місяця. Якщо ви маєте відповідальність перед кимось, одягайте амулет тільки тоді, коли його допомога дійсно необхідна.

  Камінь заряджає того, хто його носить, оптимізмом і впевненістю. Він покращує настрій, спонукає до власнику людей, не дає зациклюватися на негативі і допомагає стати популярним. Тривале носіння такого каменю-амулета може зробити з вас легковажного, безтурботного і істеричного людини. Саме тому зловживати ним не варто.

  Непоганий такий амулет для пробудження натхнення і залучення музи, якщо займаєтеся творчістю. Одягайте його, коли збираєтеся на музичну репетицію, займатися малюванням або письменством.

  Авантюрин приносить удачу в азартних іграх. Якщо збираєтеся робити ставки, одягайте талісман з цим каменем. Але при занадто тривалому використанні він почне загрожувати вам залежністю від азартних ігор і розоренням. Авантюрин - дуже примхливий камінь, і працювати з ним непросто. Але якщо ви відчуваєте, що це ваш варіант, можете не сумніватися.

  Агат

  Існує безліч різновидів агату, і всі вони сильно відрізняються між собою. Складно уявити колір, який не міг би мати цей мінерал. Крім цього, є бастіонні агати, малюнок яких схожий на руїни замку, мохові, в яких укладено туманний ліс, глазковиє і багато інших. Властивості агату залежать від кольору, в який він забарвлений.

  білі агати підходять тим, хто бажає укласти в оберіг мир і спокій, а також отримати захист від зла. Відмінний амулет для дітей. Він сприяє впевненості, доброти і розуміння.

  жовтий агат допомагає в торгівлі і навчанні, дає захист від злих сил. Він приносить удачу в грошових справах і є відмінним варіантом грошового амулета. Позитивно впливає він і на кар'єру, сім'ю і здібності до наук і навчання. Відмінний талісман для тих, хто бажає досягти успіху в житті. коричневий агат має таке ж значення, як і жовтий.

  рожевий агат підходить любителям азартних ігор, він дарує удачу. А парні амулети з цього каменю можуть використовуватися закоханими для того, щоб зберегти любов і пристрасть на довгі роки, уникнути сварок в сім'ї. Це ж відноситься і до червоному Агату, але у нього є ще одна властивість - він може бути ще і чоловічим оберегом, який підтримує чоловіче здоров'я і енергію.

  блакитний агат підтримає хворої людини, подарує мир і спокій. Він нагороджує власника мужністю, посиленням творчих здібностей. Талісман з блакитного агата прожене геть вируючі негативні емоції на кшталт гніву, охолодить їх, а також прожене меланхолію і не дасть сумувати. Гарний для тих, у кого постійні сварки в родині, хто страждає від депресії або бажає знайти натхнення і спокій. Крім цього, блакитний агат захищає від пристріту і псування.

  зелений агат - захисник сім'ї, будинки і дружніх відносин. Він допоможе вам знайти мир у вашому будинку і знайти справжніх друзів, а якщо такі вже є, то зміцнити відносини з ними. Крім цього, амулет із зеленого агату допомагає кинути палити і зміцнює імунітет.

  сірий агат - це камінь справедливості, рівноваги і гармонії. Протипоказаний тим, хто нечесний і робить підлості. Але тим, хто часто відчуває злість і потреба з кимось посваритися, оберіг з сірого агату допоможе досягти гармонії. Якщо у вас не виходить налагодити відносини з людьми з-за вашого характеру, такий оберіг відмінно вам підходить. Але носити його кожен день не можна, давайте каменю відпочинок.

  з чорного агату можна зробити дуже сильний оберіг проти чорної магії. Він сприятиме розвитку внутрішньої сили, впевненості, появі матеріальної стабільності і зміцнення відносин. Але у деяких людей носіння оберегів з цього мінералу викликає депресію.

  Моховий агат міцно пов'язаний з природою. Він допоможе всім тим, хто прагне бачити прекрасне в будь-яких речах. Дуже добре підходить метеозалежним людям, покращуючи їх самопочуття. Якщо ви захоплюєтеся садівництвом, то можете зробити талісман, який буде допомагати вам в цій роботі з мохового агату. Він символізує народження не тільки рослин, але і людини, тому добре підійде акушера або вагітній жінці. Мінерал позбавляє від депресії і допомагає знайти відповіді на питання і дізнатися, що готують для вас вороги. Його споглядання допомагає розкрити внутрішній потенціал.

  Хмарний агат заспокоює і частково гасить емоції. Він приносить лінь і пасивність, тому не рекомендований в якості талісмана ледарям і гіпотонікам.

  Глазкова агат дозволяє бачити те, що не дано іншим. Наприклад, пророчі сни.

  Амазонит

  Цей мінерал зазвичай забарвлений в сірувато-синій або синьо-зелений колір і має помітні білі вкраплення, зазвичай у вигляді смуг. Його ніколи не здобували на берегах річки Амазонки, але це не єдина версія походження назви амазоніту.

  Амазонит у багатьох народів в давнину був символом нев'янучої краси і міцного здоров'я. Вважається, що він може повернути молодість літній людині. З цим каменем ви будете краще виглядати і відчувати себе.

  У Монголії амазонит носили для того, щоб уберегти шлюбні узи і зберегти любов на довгі роки. Це амулет любові і дружби, краси і довголіття, але не кожному він буде служити. Якщо ви сильні духом, амазонит буде вірним талісманом для вас. Якщо цього каменю ви не прийдете до душі, то шкодити він не буде, але і користі не принесе. Але, за деякими джерелами, при невмілому поводженні оберіг з амазоніту може посилити всі недоліки того, хто його носить.

  беломорит

  Як можна зрозуміти з назви цього мінералу, він був виявлений на дні Білого моря. Його забарвлення зазвичай відрізняється відтінками сірого, білого і блакитного. Іноді зустрічаються беломоріти світло-фіолетового кольору.

  Беломорит дисциплінує і закликає до порядку. Амулет з цим каменем змусить людину, яка не прислухається до порад медиків, взятися за своє здоров'я. Він буде штовхати вас на наведення порядку в будинку і підтримувати його в чистоті. Тому його вважають непоганим амулетом для домогосподарок. Але допомогти він може і тим, хто рідко замислюється про побут і порядку, наприклад, творчим людям.

  Навести порядок за допомогою беломоріта можна не тільки в будинку, але і в голові. Він змусить вас розібрати і розкласти по поличках буквально все. За допомогою такого оберега ви перестанете вести розгульне життя і виберете собі одного партнера, який вам підходить, задумаєтеся про своє здоров'я, кинете шкідливі звички і зможете сумлінно ставитися до роботи.

  везувіан

  Красиві і незвичайні за своєю формою кристали везувіану можуть бути будь-якого темного відтінку зеленого кольору, від жовтуватого до темно-зеленого.

  Даний мінерал спонукає облаштувати своє житло і зробити його більш комфортним. Навіть якщо ви холостяк, це вплив каменю торкнеться вас. Везувіан не терпить бруду і безладу в будинку і змушує свого власника боротися з цим. Добре підходить у вигляді талісмана тим, у кого не вистачає часу, сили волі або бажання на підтримку своєї квартири в затишному вигляді.

  При цьому мінерал наділить вас дизайнерськими здібностями і відмінним смаком, допоможе бачити прекрасне у звичайних речах. Особливо любить цей камінь творчих людей. При цьому спрямованість вашої творчості зовсім не важлива.

  Вплив везувіану поширюється не тільки на житло, а й на все те, до чого у вас не доходили руки довгий час. Якщо ви збираєтеся худнути вже не перший рік, і заважають обставини, лінь і брак мотивації, зробіть амулет з даного мінералу. Хорошим таке рішення буде і для тих, що кидають палити. Крім того, камінь привертає симпатію і довіру ділових партнерів.

  ванадиніт

  Ванадиніт завжди забарвлений в теплі кольори, і найбільший вплив він робить на бажання піклуватися про своє здоров'я. Особливо рекомендовані обереги з нього тим, хто має шкідливі для здоров'я звички і часто нервує.

  Мінерал змусить будь-якого цінувати своє здоров'я і дбати про нього. Він змусить вас йти до лікаря без затримок і відкладання на потім. Ви можете бути впевнені, що з талісманом з цього каменю не запустите хвороба.

  Не можна носити ванадінітовие амулети Дівам, серед народжених під цим знаком вкрай багато іпохондриків. Вплив ванадініта ще більше посилить цю схильність, що змусить людину звертатися в лікарню навіть з легкими забоями.

  гематит

  Камінь складається з окису заліза і має червонуватий або темний відтінок, властивий залозу. Його назва походить від перекладу грецького слова "кров".

  Гематит використовували в древніх ритуалах багато років назад. Він захищає від темних сил і допомагає спілкуватися з вищими силами. З цього мінералу виходять хороші амулети для практикуючих виходи в астрал. Вони допомагають їм досягти успіху в практиках і захищають від їх наслідків.

  Бажано носити такий камінь тим, хто пов'язаний з магією і розвитком паранормальних здібностей. Для інших він може бути небезпечний.

  Геліотроп

  Назва даного червоно-зеленого (іноді з білими вкрапленнями) мінералу перекладається як "поворот сонця". Він пов'язаний з Місяцем, Сонцем і Колесом року. Геліотроп активно використовувався багато років тому в магії, жрецтво і алхімії.

  В даний час обереги з геліотропа використовують ті, кому потрібен провідник між вищими силами і людиною. Вони допомагають налагодити контакт і досягти успіху в медитаціях і інших практиках.

  Геліотроп протипоказаний ледачим, невпевненим у собі людям. Їм він може нашкодити. Талісмани з цього мінералу підходять вам, якщо ви справжній фанат своєї справи і чітко знаєте, чого хочете досягти в житті. Він концентрує увагу людини на кар'єрі і грошовому успіху, але при цьому може сильно нашкодити особистому житті, адже на неї не буде залишатися часу.

  Горний кришталь

  Гірський кришталь - це прозорий напівдорогоцінне каміння, який іноді має легкий відтінок кольору - золотистий, зелений і ін. Нічого спільного з кришталевої посудом він не має.

  Магічні властивості цього мінералу відомі людині з глибокої давнини. В кришталевих кулях і донині люди з розвиненими здібностями ясновидіння отримують відповіді на свої питання. Але і звичайний оберіг з гірського кришталю може допомогти вам придумати вихід з практично будь-якій ситуації. Він підсилює інтуїцію і дозволяє зв'язатися з потойбічним світом для отримання інформації.

  Гірський кришталь захищає від неприємностей, в тому числі і магічного характеру, нічних кошмарів. Якщо його покласти під подушку або розмістити біля узголів'я, ваші сни будуть приємними, ви добре відпочинете і не будете страждати від безсоння.

  Кристал гірського кришталю повертає смак до життя, має в своєму розпорядженні до свого власника навколишніх, дарує удачу, благополуччя і душевну рівновагу.

  димчастий кварц

  Як можна зрозуміти з назви, цей мінерал забарвлений в сірі, коричневі і золотисто-сірі відтінки. Це один з найсильніших каменів, що застосовувалися людиною для чаклунства і створення талісманів.

  Він притягує, утримує і допомагає контролювати негативну енергію, що робить його незамінним помічником чорних магів. За допомогою димчастого кварцу наводились псування і викликалися духи мертвих. Знаючи, як поводитися з цим кристалом, можна підпорядкувати собі людину.

  Оберіг з цього каменю, якщо направити його сили в іншу сторону, буде допомагати в медитаціях, ворожіннях та розвитку екстрасенсорних здібностей і інтуїції. Він підвищує фізичну і сексуальну витривалість, робить людину енергійним і мужнім. Димчастий кварц виводить негативну енергію і пробуджує уявну активність в глибинах вашого підсвідомості.

  жадеит

  Зовні мінерал сильно нагадує нефрит, але магічні властивості каменів цього виду і хімічний склад сильно відрізняються.

  Як талісман, жадеїт приносить спокій і впевненість у своїх силах. Він благотворно впливає на психіку, яка регулярно піддається стресам. Жадеит допоможе вам позбавитися від ідей і думок, які заважають вам жити, і сконцентруватися на тому, що вам дійсно необхідно. Ви можете уникнути конфліктів будинку і на роботі, якщо будете користуватися таким амулетом.

  За допомогою жадеита нескладно забути назавжди про ревнощі і недовіру, якщо для цього немає підстав. Він допоможе вам навчитися спілкуватися з маленькими дітьми. Якщо у вас проблеми в стосунках з дитиною, це ваш варіант оберега. Ви знайдете спільну мову навіть з підлітком, якого раніше не розуміли.

  Даний мінерал очищає думки від негативу і не дає своєму власникові здійснювати погані вчинки. Захисні властивості його також непогані - може вберегти від нечистої сили, крадіжки і шахраїв. Чи не дасть вас обдурити і допоможе при укладанні договорів.

  кахолонг

  Цей мінерал схожий на застигле молоко або кокосову м'якоть, але без різких граней.

  З нього виходять кращі обереги для вагітних і матерів. Він не дасть зробити недостойний або підлий вчинок, додасть відповідальності за все, що в ваших силах і зробить свого власника справедливим і чесним.

  Ідеально підходить як вагітним, жінкам, які годують, так і матерям дітей постарше. Кахолонг допоможе вам стати хорошою матір'ю і кращим другом для своєї дитини, вбереже від проблем зі здоров'ям, пов'язаних з вагітністю та пологами і навіть допоможе легше переносити токсикоз.

  Кошаче око

  Котяче око - це не мінерал, а скоріше властивість різних каменів до володіння зовнішнім ефектом, схожим на око кота. Однак ця властивість і визначає магічний вплив каменю.

  Амулет з котячим оком допоможе вам знайти кохання, сімейне щастя за умови, що ви будете вірні вашій половинці і друзям. Він наділяє чарівністю, харизмою і впевненістю, допомагає створити позитивну репутацію. Навіть з вашого ворога котяче око може зробити доброго приятеля. Цей мінерал не любить конфліктів і захищає від них свого власника як вдома, так і на робочому місці. Хороший оберіг для тих, хто не вміє йти на компроміс.

  Також цей камінь - непоганий варіант амулета для підлітка. Він згладжує поведінку, допомагає розібратися в собі і правильно почати доросле життя, вчить бути цікавим і привабливим в очах оточуючих. Володіє котяче око і захисними властивостями, відганяючи нечисту силу від свого власника.

  Лазурит

  Лазурит часто називають небесним каменем, оскільки він дійсно нагадує злегка затягнуте білими хмарами синє небо.

  Завдяки цьому його багато народів вважали божественним каменем, який дозволяє не тільки спілкуватися з богами, а й захистити своє життя від замахів.

  Лазурит використовується тільки в білій магії. Він служить символом щирості і чистоти спонукань. В якості оберега він може позбавити вас від накопичень негативних спогадів і емоцій. Лазурит хороший як помічник в духовних пошуках, якщо ви бажаєте такої мети. Він наділить вас здатністю співчувати і допоможе позбутися від шкідливих звичок, притягне любов і удачу.

  малахіт

  Відтінки малахіту варіюються від світло-салатового до чорного. Не буває однотонного малахіту, цей камінь завжди має природні малюнки. Про малахіт складено безліч легенд, виходячи з яких, він виконує бажання, може зробити свого господаря невидимим і вчить розуміти мову тварин.

  Дійсно, малахіт має величезну магічну силу. З його допомогою можна досягти гармонії з природою і розуміння її суті, а також забезпечити додаткову енергетичне підживлення. Крім цього, камінь-амулет з цього каменю надає чарівність, привабливість і наділяє красномовством того, хто буде його носити.

  Малахіт ніколи не відправляють в золото і метали подібного йому кольору. Він повинен бути оправлений в срібло або, в крайньому випадку, інший світлий метал.

  молдавіт

  Рідкісний мінерал, який утворений з метеоритів, коштує чимало і продається далеко не в кожному магазині. Зовні він нагадує скло зеленого кольору. Поширені молдавіти різних відтінків - від насичено-зеленого до світлого пляшкового.

  Оскільки даний камінь пов'язаний з впали на землю метеоритами, вважається, що він має зв'язок з Космосом і допоможе її налагодити того, хто буде носити оберіг з нього. Він буде корисний і тим, хто бажає надовго зберегти молодість і здоров'я, не потрапляти під вплив стресів та екології. Ця властивість робить молдавіт незамінним талісманом для будь-якого сучасного людини.

  Впливає мінерал і на характер, пом'якшуючи його, роблячи свого власника більш добродушним і поступливим. Він також допомагає в розвитку магічних здібностей, відкриття третього ока, медитаціях і інших практиках. Молдавіт може захистити вас від злих духів і інших небезпек, якими можуть загрожує астральні подорожі. Ним користувалися маги і чаклуни, які жили в минулих століттях, в своїх ритуалах, але амулет з молдавітов захистить вас від чорної магії, пристріту і негативної енергії.

  нефрит

  Нефрит особливо любимо на Сході. Там вважається, що обереги з нефриту дарують мудрість, гармонію в душі і довге життя без хвороб.

  Камінь позитивно впливає на інтелект, змушує людину розвивати свій розум. Він підсилює інтуїцію і відмінно підходить для носіння науковими співробітниками і дослідниками.

  Нефрит допоможе вам правильно осмислити інформацію, що надходить і приходити до вірних висновків. Зберігає він також розум від негативних старечих змін, дарує сімейне щастя і робить власника більш гуманним.

  родоніт

  Рожевий, малиновий, а іноді і бузковий камінь з чорними вкрапленнями дуже популярний на Сході.

  Як амулета родоніт здатний на багато що - пробудити талант, допомогти знайти любов, розвинути здібності, очистити господаря від усього негативного, а також направити на шлях світла.

  Крім того, вважається, що родоніт приносить славу. Він часто використовується для медитації, може допомагати в складних ситуаціях і прийнятті рішень. Родоніт буде надавати впевненість і допоможе в навчанні чогось.

  родохрозит

  Цей камінь завжди має рожевий колір, але ось вкраплення бувають різноманітних відтінків. Як і більшість мінералів рожевого кольору, він відповідає за пізнання, життєву енергію і любов.

  Амулет з родохрозиту може зробити вас більш привабливим в очах протилежної статі, а також захистити від людської злоби, заздрості, пристріту і чорної магії.

  Його можна використовувати тим, хто відчуває нестачу життєвої енергії або навіть не має бажання жити. Відомі випадки, коли родохрозит буквально повертав людини з того світла.

  Рожевий кварц

  Більшість рожевих каменів мають схожі властивості. Рожевий кварц показаний до носіння тим, хто розучився отримувати від життя і любові задоволення.

  Цей мінерал допоможе вам відкрити свої душевні переживання, витягнути їх назовні і залікувати душевні рани. Якщо ви страждаєте після невдалих любовних відносин, рожевий кварц допоможе вам повірити в те, що ви знайдете своє щастя.

  Оберіг з рожевого кварцу допоможе вам полюбити себе, позбутися від самоїдства і почуття провини. Він знімає стрес і підвищує самооцінку. Крім цього, даний мінерал допоможе вам в розкритті талантів і творчої діяльності, приверне славу і успіх.

  фенакіт

  Фенакіт - красивий прозорий мінерал, що віддалено нагадує діамант своїм зовнішнім виглядом. Але його складно гранувати, тому в прикрасах його можна знайти не дуже часто.

  Магічна спрямованість фенакіту досить вузькоспеціалізована. Це розвиток паранормальних здібностей і допомога в освоєнні різних магічних практик. Багато домагаються результатів в ясновидіння, спіритизму і медитаціях за допомогою фенакіту. Цей камінь виступає провідником між магом і вищими силами.

  Талісман з фенакіту підходить магам, а також тим, хто бажає дізнатися будь-яку таємницю. Астрологи не можуть дати відповідь на питання про знаках Зодіаку, яким підходить такий амулет.

  Целестин

  Цей сіро-блакитний мінерал сприяють відкриттю ораторського таланту. Він позбавить вас від страху виступів перед публікою і зробить з вас впевненого і привабливого людини.

  Целестин створює навколо свого власника атмосферу доброзичливості і радості, змушує людей вам довіряти. Але використовувати на зло то, що подарує вам камінь не можна, це принесе вам біду.

  Маги вважають целестин відмінним каменем для медитації. Крім цього, він може розкрити таланти, про наявність яких у себе ви навіть не підозрювали. Любить цей мінерал тих, хто чітко бачить свою мету і має намір йти до неї крізь будь-які перешкоди.

  чароит

  Чароит - фіолетовий мінерал, який ще не дуже добре вивчений магами і астрологами.

  У давнину він символізував мудрість, допомагав досягти гармонії з навколишнім світом. Його вважають відповідним талісманом для тих, хто віддає перевагу спокійному спосіб життя.

  Амулет з цього каменю збереже вас від енергетичного сміття і бруду, допоможе розвинути розсудливість, витримку і інтуїцію. Він збереже ваше сімейне вогнище, взаєморозуміння й любов. Якщо ви схильні до творчості, чароит стимулюватиме ваше натхнення.

  Бурштин

  Янтар грає велику роль в християнстві, адже раніше застосовувалися культові священні предмети під час церковних ритуалів. У давнину вважалося, що в скам'янілої смоли живуть духи. Янтар - сонячний камінь, який може служити як на зло, так і на благо.

  Якщо вам потрібен талісман, який підійде вагітної або годуючої жінки, сміливо вибирайте бурштин, і тоді ваша дитина буде відрізнятися приємним характером. Бурштинові обереги проганяють злих духів і нічні кошмари, захищає будинок від пожеж і бід.

  Янтар підсилює інтуїцію, додає життєвої сили і вселяє надію на світле майбутнє. Він захистить від пристріту і допоможе прийняти минулі помилки і перестати звинувачувати себе через них.

  Не варто думати, що ювелірно-виробні або напівдорогоцінне каміння є гіршими талісманами, ніж справжні коштовності. Так само, як і прості вироби камені талісмани, вони зберігають в собі особливу, властиву тільки їм магічну енергію.