Головна » Захист і удача » Ювелірні камені талісмани - рекомендації по вибору

  Ювелірні камені талісмани - рекомендації по вибору

  Магічне значення ювелірних каменів - це ціла наука, яка пройшла через тисячоліття. Незважаючи на величезну кількість різновидів, більшість в тому чи іншому вигляді було відомо людям ще в давнину. Наші предки мали звичку помічати навіть найдрібніші деталі, систематизуючи їх і розуміючи вплив кожної речі на людину і оточуючих.

  Ювелірні камені, за рахунок своєї рідкості і краси, ставали об'єктами куди більш пильної уваги. При цьому, не можна сказати що дорогі ювелірні вироби є більш сильними, ніж дешеві і поширені - у кожного каменю є свої особливості.

  Не варто вважати, що в якості талісманів підходять тільки ювелірні вироби. Є окремі магічні значення каменів виробів і ювелірно-виробних, що дозволяє відкрити дійсно широкий спектр можливостей для кожної людини.

  Аквамарин

  Аквамарин - це прозорий камінь кольору морської хвилі, який часто зустрічається в ювелірних магазинах. Купити прикраса з ним легко в будь-якому регіоні країни.

  Амулети з аквамарином ідеально підходять для моряків. Вони захистять в плаванні і нагадають про сім'ю. Крім цього, талісман з таким морським мінералом допоможе дізнатися істину про події навколо події. Це камінь тих, хто бажає вміло балансувати між емоційним і раціональним складом мислення.

  Аквамарин блокує думки про порушення законів - як людських, так і магічних. З його допомогою ви зможете дізнатися, якщо вас збираються обдурити. Допомагає мінерал і тим, хто кидає курити, пити і вживати наркотики. Ви знайдете сміливість, відвагу і впевненість в своїх силах. Добре підходить аквамарин для подорожей (особливо морських) і тим, чия робота пов'язана з наукою і дослідженнями.

  олександрит

  Крихкий камінь, який змінює своє забарвлення залежно від освітлення, допоможе вам заздалегідь дізнаватися про прийдешні лиха. У давнину александрит вважали каменем пророцтв, тому він може послужити хорошим талісманом для ворожок і тих, хто бажає розвинути свою інтуїцію. Але допомагає і не шкодить він тільки людям, які мають силу волі.

  Слабовільних людей мінерал може підпорядкувати і постійно заводити в колотнечі. Але якщо з честю пройти випробування олександрита, він нагородить заслуженим успіхом в будь-якому починанні.

  Цей мінерал може зробити вас більш розсудливим і врівноваженим. Якщо вам не вистачає цих якостей, вибирайте його для створення амулета. Але носити один камінь небажано, підбирайте комплект прикрас.

  алмаз

  Алмаз, або діамант - один з найдорожчих в світі каменів. Відрізняє від інших його не тільки вартість, але і міцність. Прикраса з діамантом - мрія кожної дівчини, але мало хто знає, що з нього можна зробити дуже сильний оберіг.

  Щоб він працював, мінерал потрібно взяти без чийогось ради і купити без спроб скинути ціну. Найбільша сила укладена в діамантах, переданих в спадщину від матері до дочки, від бабусі до онуки. Дуже популярні ці камені для створення родових талісманів, але вони можуть втратити силу, якщо носити оберіг буде закоренілий грішник.

  Діаманти допомагають повернути молодість і здоров'я, посилити слух і зір. Вони захищають від нападу звірів, чаклунства і злих сил. Якщо ви бажаєте набути впевненості, сміливість і везіння, вибирайте алмаз в якості амулета. Духовний розвиток - це те, до чого завжди прагне його володар.

  Аметист

  Аметист найчастіше забарвлений в усі відтінки фіолетового. Його переклад з давньогрецької означає "тверезий", тому вважається, що талісман з аметисту потрібен тим, хто кидає пити чи бажає менше п'яніти за святковим столом і не мати проблем, пов'язаних з алкоголем.

  Аметист часто носили вдови в знак вічної любові до померлого чоловіка, оскільки цей мінерал символізує чисту любов, вірність і відданість. Амулет з нього буде захищати ваші відносини від сварок і зрад. Стародавні шумери вважали, що аметист може викликати любовні почуття до дарувальника цього каменю, що робить його хорошим варіантом для подарунка вашому коханому, який буде завжди нагадувати йому про вас.

  Якщо ви давно не можете завагітніти, вибирайте оберіг з аметисту. Іноді це допомагає навіть безплідним жінкам.

  Має значення оправа, в яку ви укладете аметист. Срібна сприятиме встановленню дружніх і ділових контактів, а золота подарує енергетичну рівновагу і гармонію у всьому. Маги цінують аметист за його здатність розвивати внутрішні, приховані здібності людей і допомогу в здобутті мудрості.

  Аметрін

  Аметрін поліхромія і поєднує в своєму складі цитрин і аметист. Але, поєднуючи в собі два камені, які мають різне значення в магії, даний мінерал використовується для зовсім інших цілей.

  Це символ миру, рівноваги і гармонії. Середньовічні придворні робили з аметрін обереги, які дозволяли їм здобути прихильність вищих персон. Це актуально і в наші дні, адже від ставлення начальства може залежати багато чого. При цьому, камінь захищає від будь-якого насильства і примусу, допомагає залагодити будь-який конфлікт не тільки з оточуючими, а й з самим собою.

  Аметрін цінували маги і алхіміки всіх часів і народів. Стародавні індіанці з його допомогою зверталися до богів, щоб уникнути кровопролитних битв і вирішити конфлікт між племенами світом. Аметрін - це камінь припинення війни. Він заспокоював і мав у своєму розпорядженні до спілкування із середньовічними чаклунами духів, яких вони викликали також за допомогою цього мінералу. В даний час аметрин використовують для розвитку екстрасенсорних здібностей. Хороші амулети виходять з нього для віщих снів, які зазвичай займають своє місце біля узголів'я ліжка.

  Вважається, що аметрин - поганий камінь для Діви, так як він посилює страхи і може стати причиною постійних тривог.

  бірюза

  Цей виробний напівдорогоцінне каміння найчастіше має блакитний колір, але зустрічаються мінерали з зеленуватим, бурим, сірим і навіть оливковою відтінками. Складно знайти людину, яка б не знала про цей камінь.

  Вважається, що обереги з бірюзи приносять своїм власникам щастя і вміють попереджати про біду, змінюючи колір. Вони приносять мир, допомагають спокійно вирішувати конфлікти і переконати кого завгодно змінити гнів на милість. Крім цього, з бірюзи роблять обереги на вірність чоловіка.

  Бірюза приносить перемогу, допомагає просунутися по кар'єрі, особливо якщо ви політик. Але, при цьому, камінь погано відноситься до тих, хто нечистий намірами. Не порушуйте моральних підвалин, і тоді ваш оберіг з бірюзи буде працювати на вас, а не проти.

  берил

  Існує безліч різновидів берилу, і всі вони можуть мати різноманітне забарвлення - від блакитного до синьо-чорного, жовтого і зеленого.

  У далекому минулому з цього мінералу робили обереги для збереження сім'ї, миру і любові між подружжям, а також батьками і дітьми, вірності і взаєморозуміння. Берил збереже ваш будинок від негативної енергії і гостей, які прийшли до вас зі злим умислом.

  Камінь дуже гарний як талісман для кар'єри. Він допомагає уникнути грошових втрат в бізнесі, звільнення і допоможе не доводити до конфліктів з керівництвом, колегами і тими, кому ви повинні грошей. Корисний берил і в судових розглядах, але захищати вас він буде тільки в тому випадку, якщо ви намагаєтеся захиститися, а не отримати наживу. Крім цього, оберіг допоможе вам зберегти життя і здоров'я в разі небезпеки.

  З даного мінералу вийде також хороший талісман для мандрівників, студентів, які здають іспити або надходять до вищого навчального закладу, науковим співробітникам (особливо філософам).

  верделит

  Цей камінь часто називають бразильським смарагдом. Він має зелений колір, не завжди рівномірний. Верделита інших кольорів не існують.

  Верделит - камінь гармонії. Він допоможе вам краще зрозуміти своє тіло і навколишній світ, відчути, що таке гармонія з природою. Звичайно, він не навчить вас розмовляти з тваринами, але зможе бути перекладачем між навколишнім світом і вами. Даний мінерал виправить ваші недоліки - як зовнішні, так і внутрішні, наділить шляхетними якостями і поліпшить стан здоров'я.

  Його не можна носити тим, хто шкодить природі. Якщо ви браконьєр або лісоруб, користуватися верделита вам не можна. Камінь не карає тих, хто полює виключно для прожитку, ловить рибу легальними способами, гуманно вбиває худобу для того, щоб вжити його в їжу і т.д.

  Верделит ідеальний для створення талісмана людині, який пов'язаний з охороною природи, її вивченням - як науковим, так і магічним. Це травники, єгеря, ветеринари, біологи і деякі інші фахівці.

  гагат

  Інша назва мінералу - чорна яшма, і, відповідно, він має чорний колір. Існує безліч легенд про походження його назви.

  Камінь був присвячений багатьом жіночим божествам і їх різним іпостасей. Гагат - це камінь Матері-Богині і природних сил. Він вбирає в себе весь негатив, який створюють вороги або ж сам власник гагатових оберега.

  Мінерал дає допомогу в позбавленні від боягузтва і нерішучості, благоволить до тих, хто прагне до отримання знань, розвитку свого розуму. Але тих, хто надмірно смів і впевнений в собі, він може зробити безрозсудними і надмірно самовпевненими.

  Камінь допоможе вам дізнатися, коли вас обманюють, розпізнавати брехню без помилок. Вважається, що Мати-богиня уклала в нього силу, яка допомагає народити практично без болю та інших проблем. Але, при цьому, носити гагат вагітним не можна, це загрожує викиднем. Робіть з нього талісман, який одягнете тільки в пологовому відділенні. Допомагає даний мінерал і після пологів, наприклад, проганяє післяпологову депресію та інші психологічні проблеми, допомагає жінці швидше адаптуватися до змін в житті.

  гіацинт

  Гіацинт - це не тільки квітка, але ще і камінь. Він забарвлений в теплі тони, має високу міцність і алмазний блиск. Раніше вважали, що він пов'язаний з Богом, і їм прикрашені стіни Небесного Єрусалима. Індійці вірили в зв'язок гіацинта з легендарним драконом, що викликають сонячні і місячні затемнення.

  Це амулет тих, хто вирушає в далеку дорогу. Якщо ви часто буваєте у відрядженнях, багато подорожуєте або займаєтеся дослідженнями чогось в далеких країнах, сміливо вибирайте цей мінерал. Він захистить вас від нападу злих людей і інших неприємних пригод, хвороб в дорозі (але робити щеплення все-таки необхідно, не можна покладатися тільки на камені) і навіть від проблем зі шлунком, незвичним до іноземної їжі.

  Але допомога гіацинта небезпечна і приносить нещастя в любові. Прикраси з нього можуть навіть зруйнувати сім'ю. Ставтеся обережно до цього оберегу.

  гранат

  Цей камінь може бути не тільки червоного, як прийнято вважати, а й чорного і навіть зеленого кольору. Але зелений різновид називається уваровіти, і про неї мова піде нижче.

  Гранату необхідний сильний духом власник, що відрізняється врівноваженістю і впевненістю. Він дає своєму власникові владу над людьми. Ви легко знайдете підхід до будь-якій людині і отримаєте те, що хочете. Гранат нагородить вас бадьорістю, оптимізмом і невичерпною енергією. За допомогою такого талісмана ви можете позбутися від поганих думок і шкідливих ідей. Якщо ви вважаєте себе малоемоціональним, носите гранат.

  Крім цього, даний мінерал завжди вважали каменем любові. Він допоможе вам знайти, завоювати і утримати на довгі роки відповідного вам людини. Гранатові прикраси розпалять пристрасть і змусять згадати почуття навіть через кілька десятків років у шлюбі.

  В середні віки гранат був виключно чоловічим амулетом. Він охороняв воїнів від поранень, каліцтва і допомагав вибратися з будь-якої неприємної ситуації, навіть з ворожого полону.

  смарагд

  Вартість цього каменю іноді може перевищувати ціну алмазу, якщо відтінок смарагду буде досить темним. Магічні властивості же його цінувалися ще за часів Русі.

  Вважається, що смарагд може позбавити людину від усіх поганих схильностей - бажання чинити злочини, змінювати дружину, обманювати. Але підходить він і тим, хто не наділений такими вадами. Він приносить удачу, захищає від псування як самої людини, так і на його будинок.

  Смарагд - хороший сімейних оберіг. Він захищає від сварок, зрад, допомагає зачати, вдало народити і правильно виховати дитину. Гарний як амулет для матері-годувальниці, допомагає у творчості.

  У магії цей камінь використовується для спілкування з мертвими і контактів з іншими світами і вищими силами. Відмінний варіант оберега для тих, хто практикує астральні подорожі. Він не тільки допоможе досягти успіху в цьому, а й захистить від можливих наслідків.

  Іоліт

  Це маловідомий мінерал, який має синій чи фіолетовий колір. Його називають каменем-миротворцем.

  Він може захистити від скандалів, сварок і навіть дрібних розбіжностей будь-яку сім'ю. Якщо у вашій родині панує розлад, зробіть оберіг з каменю іоліта. Крім цього, він розпалює пристрасть і любов, захищає від зрад.

  Іоліт захищає від наклепу, заздрості і підступів ворогів. Крім цього, він допоможе вам не мати конфліктів на роботі і викликати у людей тільки позитивні емоції в громадських місцях, наприклад, в громадському транспорті.

  Місячний камінь

  Як можна здогадатися, місячний камінь пов'язаний з Місяцем і її силою і може використовуватися у відповідних ритуалах. Також він може допомогти знайти любов і зберегти мир в сім'ї. При цьому місячний камінь зменшує плотські почуття і сприяє появі тільки високих почуттів.

  Гіпс, як ще називають цей камінь, скоректує ваші емоції, прибравши все погане. Він позбавляє від агресії і допомагає вирішувати конфлікти мирно. Також місячний камінь розкриє ваші приховані таланти і здібності. Якщо вашій уяві необхідне підживлення, а фантазія здається недозволено бідної, вибирайте в якості каменю-талісмана місячний камінь.

  Непогано впливає він і на медитації, допомагаючи знайти баланс і гармонію всередині себе. Знайдете гармонію ви і у всіх інших сферах вашого життя.

  З чорними опалами необхідно бути дуже обережним. Є велика ймовірність, що амулет з такого мінералу посилить всі ваші погані нахили, якщо ваша воля не досить сильна. Необережне використання чорного опалу призводить до захоплення розпустою і появи шкідливих звичок, в кращому випадку. Цей камінь підсилює здібності до чаклунства, якщо облямувати його в золото.

  опал

  Опал - це дуже гарний камінь, який може виглядати схожим на будь-який інший або, навпаки, мати характерну тільки для опалів яскраву, багатобарвну забарвлення. Але при цьому колір фону може бути тільки білим або чорним. Це складно побачити на фотографії, але коли ви візьмете камінь в руки, визначити його колір буде набагато простіше.

  Під час часи з опалів робили захисні обереги від псування, пристріту і нечистої сили. Захищає такий оберіг від загибелі під час стихійного лиха та крадіжок.

  Білі опали, крім захисних властивостей, можуть ще й посилювати всі позитивні риси характеру і нахили. Він допоможе вам налагодити зв'язки з оточуючими людьми і добрими духами. Вважається, що талісман з білого опала - це кращий вибір для цілителя або медика.

  піроп

  Цей яскраво-червоний мінерал поширений в Росії та інших країнах. Родоліт - це одна з різновидів піропу, яка відрізняється більш рожевим відтінком і має схожі з ним властивості.

  Вважається, що піроп приносить удачу в любовних справах. Причому допомогти він може як створити сім'ю, так і просто виглядати більш привабливо для протилежної статі. Він охороняє любовні відносини від сварок і зрад і допомагає зберегти пристрасть на довгі роки щасливого шлюбу.

  Рекомендується також носити піроп тим, хто потребує додаткової енергії. При цьому, мінерал любить активних людей і намагається зробити їх щасливими, а також буде прагнути наповнити енергією того, у кого немає сил на прояв улюблених талісманів якостей.

  Піроп відмінно захищає не тільки від чорної магії і негативних чаклунських впливів, але і від згубного впливу енергії великого мегаполісу. Тому показаний до носіння він не тільки закоханим і страждають від нестачі життєвих сил, але і тим, хто живе у великих містах. Однак камінь цей дуже сильний, і носити безперервно його не варто.

  рубеллит

  Колір рубеллита схожий на той, яким володіє розчин марганцівки. Це не дивно, адже даний мінерал містить в своєму складі марганець.

  Як і більша частина каменів такого кольору, рубеліт використовується для створення талісманів любові, розкриття талантів, творчості і добрих спонукань. З його допомогою ви зможете полюбити себе, набути впевненості і відкрити в собі творчий потенціал. Рубеллит привертає натхнення, робить більш привабливим в очах протилежної статі і допомагає знайти сімейне щастя.

  За допомогою рубеллита ви можете оживити відносини з чоловіком, якщо ви дуже давно одружені. Камінь проганяє все страхи і додає мужність. Творчим людям з таким оберегом буде нескладно домогтися успіху і знайти славу.

  Рубін

  Прикраси з цим каменем зміцнюють характер того, хто його носить, додає впевненості, допомагає приймати правильні рішення. Жінок рубіни роблять привабливими і чарівними. Носіння рубінів забезпечить приплив додаткової життєвої енергії, довголіття і міцне здоров'я.

  Оберіг з рубінового прикраси добре захистить вас від будь-яких проявів чорної магії і нечистої сили. Вважається, що цей мінерал допомагає дізнаватися таємних ворогів і їх наміри.

  Він рятує від травм і береже при смертельній небезпеці солдат, рятувальників, шахтарів і представників інших професій, які пов'язані з ризиком для життя.

  сапфір

  У давнину сапфір називали каменем черниць, оскільки він символізує чистоту совісті, цнотливість і правдивість. Це камінь скромності, який не дає обдурити свого власника за умови, що і він буде чесний з оточуючими.

  Обереги з сапфіра не тільки захищають від брехні і застосування будь-якого насильства, а й приносять щастя в шлюбі і допомагають пізнавати світ навколо. Він підсилює привабливість, але не сприяє множинним любовних пригод. За допомогою сапфіра можна визначитися з метою і досягти її, він подарує мудрість, спокій і впевненість.

  Споглядання, філософський погляд на життя і очищення думок від непотрібних думок і емоцій - це те, що може привнести у ваше життя сапфіровий талісман. Він добре підходить діячам культури, історикам, філософам і тим, хто вивчає гуманітарні науки.

  Танзанії

  Камінь приємного синього кольору часто використовується для створення магічних предметів і талісманів. Він вважається символом розкоші, красивого життя і справжньої любові. Він добре підходить тим, хто бажає домогтися міцного матеріального становища і не менш міцних сімейних уз, заснованих на любові і прихильності.

  Танзанії не терпить легковажного ставлення до любові. Якщо його власник відрізняється такою рисою характеру, то успіхів у фінансах і кар'єрі йому не бачити. Зате коли метою варто створення щасливого і заможного сім'ї, такий амулет ідеально підійде вам.

  Сім'я, яка знаходиться під охороною оберега з танзанита, завжди буде жити в світі, взаєморозуміння. Ваш будинок буде затишним і не найгіршим в окрузі. Жінок танзанит робить сексуальними, привабливими і притягають увагу.

  Топаз

  Тлумачення значення топазу в магії можуть залежати від кольору кристала, але в цілому його вважають каменем мудрості, привабливості, просвітлення і дружби.

  Якщо ви носите топаз, друзі не покинуть вас, ви зможете стати більш впевненим і цікавим для протилежної статі людиною. Камінь хороший для бізнесменів і кар'єристів, вчених і тих, хто часто подорожує.

  Золотисті топази допомагають побачити суть і знайти просвітлення. Рожеві мінерали цієї групи повертають надію і бажання жити. Топази допомагають долати перешкоди без втрат і додають сил у важкі часи.

  турмалін

  Цей незвичайний за своїм зовнішнім виглядом мінерал привертав увагу людей ще сотні років тому. Турмалін може бути схожий на скибочку кавуна, навіть невеликий шматочок його може бути пофарбований в рожевий і зелений кольори. Зустрічаються турмаліни і інших квітів.

  Чорні турмаліни з вкрапленнями або без них вважаються ідеальними оберегами для практикуючих магів. Вони допоможуть знайти свій шлях, посилити спроможності, бачити суть того, що відбувається і захистять від негативу і сил зла.

  Зелені турмаліни показані до носіння творчим людям, щоб посилити талант і зробити натхнення постійним супутником. Якщо ви збираєтеся відкрити в собі будь-яку здатність, вибирайте такий амулет.

  Позитивний вплив на творчих натур викликають також червоні і рожеві турмаліни. Вони можуть підживити енергією в той момент, коли це буде вам необхідно. Але носити турмалін занадто часто небажано, це може привести до проблем з психікою.

  уваровит

  Носити прикраси з уваровіти любила Катерина Друга, тому мінерал, схожий своїм забарвленням на смарагд, прозвали імператорським каменем.

  У минулому вважалося, що уваровит здатний викликати пристрасть і любов. Шматочки цього каменя зашивали в подушку, щоб налагодити сексуальне життя в шлюбі, і дарували коханим, а також носили для того, щоб стати привабливішими.

  В якості домашнього талісмана уваровит також застосовується, він може захистити від крадіжки, пожежі та інших лих. Привертає прибуток, але не приносить щастя шахраям і злодіям. Уваровит вітає чесність, щедрість і відданість близьким людям і бажає бачити ці якості в своєму власника. Тому захищає він від обману і шахрайства, а також допомагає пробудити інтуїцію і розвинути інтелектуальні здібності.

  хризопраз

  Хризопраз має зелений колір і ще в стародавні часи вважався приносить успіх каменем. В даний час його використовують для створення оберегів, коли вони підходять до якогось нового почину. З них виходять відмінні помічники винахідників.

  Хризопраз любить непосидючих людей, який йдуть нетиповою дорогий і мають неординарні риси характеру і захоплення, потяг до зміни місць. Хороші обереги з нього виходять у бізнесменів, торговців і тих, чия робота пов'язана з рекламою.

  Хризопраз не любить егоїстів і підозрілих людей, які не тримають слово. Але людей честі він може захистити від псування, пристріту і будь-яких неприємностей, допоможе знайти друзів і завести корисні знайомства.

  цитрин

  Цитрин - це яскраво-жовта або апельсинова різновид прозорих кварцових напівкоштовних каменів. Він має дуже вузьку трактування, це камінь брехні і обману.

  Ним користуються для створення талісманів ті, хто заробляють свій хліб будь-яким видом шахрайства або крадіжкою. Такі талісмани залучають грошову удачу, допомагають обдурити і розвивають інтуїцію, рятуючи представника кримінальної професії від попадання під варту і від спроб обману іншими шахраями.

  Також, часто цей камінь може допомогти, якщо ваш бізнес пов'язаний з постійними ризиками, або ж якщо вам доводиться користуватися обманом і нечесними методами за службовим обов'язком.

  цоізит

  Прикраси з цього строкатого рожево-фіолетово-зеленого каменю нескладно знайти в магазинах, він досить популярний.

  Цоізит слабо вивчений астрологами і Літотерапевт, але відомо, що використовується мінерал для здобуття сімейного щастя.

  Причому допомагати він починає з часом, звичайно такі талісмани роблять ще в молодому віці для того, щоб не пропустити свою долю і створити міцну і щасливу осередок суспільства. Шкоди ціозіт не приносить нікому.

  Пам'ятайте, що недостатньо просто придбати вподобаний камінь. Обов'язково треба провести очищення каменю-талісмана від енергії інших людей.