Головна » здоров'я » Здоровий спосіб життя значення. Частина 1

  Здоровий спосіб життя значення. Частина 1

  Ритм життя сучасної людини, що живе в місті, настільки переповнений справами і завданнями, що часом не залишається часу подумати, а чи туди він іде, чи знаходиться він там, де хоче. У людини не залишається часу і сил для того, щоб відчути себе - ні фізично, ні емоційно.

  Розклад дня

  Типовий розпорядок дня жителя міста виглядає наступним чином: 8-9 годинний робочий день, 1 година на дорогу до роботи і назад, на сон виділяється 6-8 годин. В щоденні справи включений похід в магазин, приготування їжі, прибирання.

  Так само людині необхідно якось розслабитися. При такому завантаженому графіку рідко у кого знаходиться енергія на регулярні заняття в спортом, на прогулянки вечорами або виїзди на природу. Найчастіше люди шукають швидкого розслаблення: телевізор, Інтернет, їжа.

  Графік настільки насичений, а повсякденні справи і робота забирають такий величезний ресурс, що у людини не вистачає часу на заняття фізичним і духовним розвитком. Деякі навіть не можуть вписати в графік читання книг, час на природі і спільне проведення часу з рідними.

  Чому люди живуть в такому ритмі

  Ви думаєте така завантаженість, це випадковий збіг обставин? Якщо вдуматися відповідь буде однозначною - ні. Людину занурюють і привчають до подібного режиму має наміру. Його немов "завалюють" інформацією, безперервним не творчий потоком новин та реклами. Нам з дитинства втовкмачують, що необхідно багато і старанно працювати, щоб жити.

  Людини привчають до суєти. Це відмінний спосіб контролю і управління. У подібному суспільстві у людей не залишається ресурсу для пізнання себе, для розуміння устрою світу. У людини, який погодився жити за сучасними правилами, немає можливості "вийти з ситуації" і з боку розглянути нинішню систему цінностей.

  Як нас навчили відпочивати

  Опитайте знайомих, колег і друзів. Більшість проводить дозвілля приблизно однаково. Наше суспільство привчили до "швидкого" розслабленню. Виспатися довше у вихідний день, проводити суботу в торговому центрі, здійснюючи непотрібні покупки, вечори та неділі присвячувати телевізору. Все це руйнівні способи проведення часу.

  Задумайтесь тільки - невже ви працюєте по 9 годин день тільки для того, щоб накупити непотрібних, чергових речей в супермаркеті?

  Наше "завтра" вже сформовано нашими діями в "сьогодні"

  Є проста і зрозуміла істина. На що сьогодні йде нашу увагу - є наше завтра. Все про що ми думаємо і що робимо. Завтрашній день закладається сьогоднішніми подіями. Сьогодні - це наша діяльність з вчора. Це правило також діє і відносно "справжнє", "майбутнє" подія.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!