Головна » знаменитості » Зірки, які втратили свої статки

  Зірки, які втратили свої статки

  Зірки світового кіно, спорту, музики піднімаються на великі висоти. Разом з ростом кар'єри збільшується і їх стан. Деякі знаменитості, маючи опінію і гроші, відразу примудряються їх втратити. Чи зробили вони висновки після своїх помилок, сказати однозначно складно.

  У Ніколаса Кейджа кар'єра складалася легко і вдало. Перебуваючи в зеніті слави, за один проект він міг заробити приблизно 150 млн. Доларів. Однак в останні роки шанувальники актора бачать його здебільшого у другосортних бойовиках, причому зображує то пропащих негідників, то божевільних рятівників світу.

  Причина "спуску" з Олімпу банальна - банкрутство, про який було оголошено представниками Кейджа в 2009 році. На одержувані раніше гонорари Ніколас купував різні предмети і речі, які коштували надзвичайних грошей, але не мали практичного значення. Наприклад, актор став власником замку з привидами, або ж придбав череп динозавра (який, до речі, виявився підробкою). Всі ці витрати привели до втрати не тільки стану, а й довіри продюсерів.

  Не тільки бездумне ставлення до грошей робить зірок банкрутами. Часто втрата стану стає наслідком розлучень. Так сталося з Майком Тайсоном. Гонорари чемпіона світу в боксерському рингу можна тільки уявити ... Більшу частину своїх грошей він був змушений віддати колишній дружині після розлучення. Вона відвоювала у екс-чоловіка близько 9 мільйонів. Ситуація, що стала ударом для спортсмена, вплинула на його ставлення до грошей. Зараз він знову "стає на ноги" завдяки успіху свого нового бізнесу.

  До Памеле Андерсон можна ставитися по-різному. Але те, що актриса "гребла" мільйони, заперечувати ніхто не стане. Але вона стала жертвою прагнення до розкоші і власного характеру. Конфлікт з фірмою, яка будувала її новий особняк, коштував їй більше $ 3 млн. Їй навіть довелося якийсь той час жити в будівельному вагончику. Але Памела колись не втрачала оптимізму і раділа життю навіть в складній фінансовій ситуації.

  Ліндсі Лохан успіх відвідав досить рано. Рідко хто здатний пережити "зіркову хворобу", діставшись до вершин слави і популярності. Теж сталося з Ліндсі: вона поринула в життя безконтрольних витрат і порочних захоплень. Про своє банкрутство актриса оголосила сама - в 2012 році. Про відновлення кар'єри актриси мова поки не йде: Лохан неодноразово намагалася починати новий бізнес. Причому гроші займала у безробітного колеги по ремеслу - Чарлі Шина.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!