Головна » знаменитості » Зірки шоу-бізнесу, які стали авторами дитячих книжок

  Зірки шоу-бізнесу, які стали авторами дитячих книжок

  Деякі зірки шоу-бізнесу знаходять час для написання книжок. У більшості з них мотивом стають власні діти або ж спогади з дитинства.

  Героїня книжок Шакіри під назвою "Пригоди Дори-мандрівниці" - Дора - не просто літературний персонаж, вона активний учасник програм дитячого телеканалу Nickelodeon. Невгамовна дівчинка допомагає дітлахам пізнавати світ, вивчати мову, подорожувати. Персонаж Дори, так само як і автор книжки, присвячує багато часу благодійності, спрямованої на допомогу дітям, у яких немає можливості мати підручники та інші необхідні речі.

  Після серіалу "Беверлі-Хіллз" виконавиця ролі Донни - Торі Спеллінг - присвятила себе родині. У неї четверо дітей. В останні рідкісні години від турботи про них Торі пише дитячі книжки. За словами актриси, майже всі героїні її книг змальовані з неї. Наприклад, Талула (книжка "Представляючи Талула") - маленька дівчинка із забезпеченої сім'ї. Їй постійно доводиться стикатися з безліччю заборон: не бруднити одяг, голосно не говорити, не носити джинси ... При цьому дівчинка намагається зберегти свій внутрішній світ в гармонії і залишитися сама собою.

  Джим Керрі поділився в одному з американських журналів про те, що його в дитинстві цікавили глибокі і серйозні питання, на які дорослі часто не мали відповідей. Виходячи з власного досвіду, актор написав книжку, присвятивши її своєму онукові. Називається вона "Як крутиться Роланд". Герой твору - хвиля Роланд, страшать розбитися об скелі і загинути. Але пізніше вона розуміє, що є частиною великого океану, який завжди буде берегти і зберігати її. Книжка, дійсно, вийшла з філософським змістом.

  Про свій дитячий досвід розповідає і Джуліанна Мур. Дівчиськом її називали "полуницею з веснянками". Таку ж назву отримала і перша книга актриси. У ній Джуліанна намагається переконати дітей любити себе за несхожість на інших. Особлива краса полягає неповторності і унікальності кожної особистості.

  Бунтарку Мадонну складно уявити в ролі казкарки. Але в житті співачки був такий період, коли вона була зразковою дружиною Гая Річі. Тоді, проводячи весь час на Туманному Альбіоні в сімейному колі, вона написала книжку "Англійські троянди", тут же стала бестселером. Натхненна успіхом, Мадонна видала ще кілька своїх книг. Кар'єра письменниці-казкарки закінчилася, коли рухнула і домашня ідилія в Англії. Співачка переїхала в США і закинула роботу над книгами.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!