Головна » знаменитості » Зоряні батьки-одинаки

  Зоряні батьки-одинаки

  Батько-одинак ​​- явище рідкісне, адже не кожен представник сильної статі готовий звалити на себе настільки "непосильну" ношу. Однак ці зіркові чоловіки не побоялися відповідальності і з ентузіазмом взялися за виховання своїх дітей.

  Кріштіану Роналду

  Вперше футболіст став батьком ще в 2010 році. Сина знаменитості народила сурогатна мати. А в 2007 році у чоловіка народилися близнюки, теж від сурогатної матері. Роналду усвідомлено став поодинці виховувати нащадків і зізнався, що батьківство навчило його любові, про яку він ще не знав.

  принц Чарльз

  Титулована особа залишився вимушеним батьком-одинаком. А виховувати йому було зовсім не малюків, а вже підлітків, з усіма труднощами перехідного віку. Але принц відмінно впорався зі своїм завданням.

  Рік Мораніс

  Батько, який пожертвував своєю кар'єрою заради потомства. Мораніс був на піку слави, коли померла його дружина, залишивши на виховання чотирьох дітей. Спочатку зоряний тато поєднував дітей і кар'єру, але коли зрозумів, що це неможливо, вирішив повністю присвятити себе сім'ї.

  Колін Фаррелл

  І Фаррелл переглянув своє ставлення до роботи через дітей. Після розлучення з дружиною він вирішив виховувати синів на самоті, перетворившись на зразкового батька, а в кар'єрі вибираючи тільки цікаві та нечисленні проекти.

  Том Круз

  Захоплення саєнтологією зруйнувало шлюб Круза і Кідман. Але чоловік не зневірився і звалив на свої плечі виховання усиновлених раніше чад. Мати ж відносини з дітьми не підтримує.

  Ленні Кравіц

  Музикант залишився з дитиною після розлучення. Тримав дочку в строгості, але завжди визнавався, що Зої - найкраще, що сталося з ним в житті.

  Дуейн Уейд

  Всім татам тато. 3 роки після розлучення він ходив по всіх інстанціях, щоб отримати опіку над своїми трьома синами. Баскетболіст зумів відсудити нащадків і з задоволенням проводить з ними час.