Головна » природа » Зоряне небо з яких куточків планети за ним спостерігати?

  Зоряне небо з яких куточків планети за ним спостерігати?

  Всі ми знаємо, що в містах практично неможливо розглянути всю красу нічного неба. І причина в тому, що в населених пунктах занадто багато світла: від фар автомобілів, вуличного освітлення, вікон. Куди ж відправитися, щоб спостерігати за зірками?

  Поблизу озера Текапо, Нова Зеландія

  Звідси чудово проглядається Чумацький шлях. А в середині минулого століття навіть побудували обсерваторію для спостереження за світилами. До речі, світло від вуличних ліхтарів найближчих міст спрямований строго вниз, та й вимикається він раніше звичайного.

  Гора Пік-дю-Міді, Піренеї

  Тут неймовірно спокійна атмосфера, за рахунок чого отримувати якісні знімки неба. Та й туристи із захопленням спостерігають за красою.

  Заповідник NamibRand, Намібія

  Це справжній заповідник, що охороняється, розташований в 97 км від найближчого населеного пункту. Завдяки цьому ніякої світло не може перешкодити насолоджуватися зірками.

  Графство Керрі, Ірландія

  Звідси теж відкривається бездоганний вигляд на Чумацький шлях. А ще тут можна поспостерігати за метеорами.

  Національний парк "Долина смерті", США

  Найспекотніший місце на материку стало справжньою оглядовим майданчиком. Поблизу немає джерел світла, тому помилуватися небом можна в повному обсязі.

  Національний парк Хортобадь, Угорщина

  Ця територія займає 800 квадратних кілометрів. А над нею розкинулося безхмарне небо, де видно навіть "блукаючі зірки" неозброєним оком.

  Національний парк Брекон-Біконс, Уельс

  Він став справжнім заповідником нічного неба. Джерела світла поблизу оснащені захистом, щоб не заважати спостереженнями. Тут можна побачити різні сузір'я і метеорні потоки.

  Заповідник Вестхафелланд, Німеччина

  Це одна з найтемніших зон в країні. Кращі види відкриваються влітку, коли можна одночасно спостерігати протівосіяніе і зодіакальний світло.

  Обсерваторія Мон-Мегантік, Канада

  Її посилено захищають від штучного світла. Спостерігати за зірками ви можете цілий рік, але в серпні тут особливо прекрасно - починається сезон метеоритного дощу.

  Ексмурского національний парк в Великобританії

  Велика ведмедиця, Кассіопея та Полярна зірка - немов на долоні. І милуватися ними можна цілий рік.

  А вам подобається спостерігати за зірками? Розкажіть про кращих місцях друзям - зробіть репост!