Головна » знаменитості » Зіркові пари, які возз'єдналися після розлучення

  Зіркові пари, які возз'єдналися після розлучення

  Чи може любов спалахнути з новою силою після розлучення або повторне возз'єднання - це просто відстрочка кінця? Перед вами знаменитості, які пережили розлучення, але вирішили знову спробувати бути разом.

  Елізабет Тейлор і Річард Бартон

  Майбутнє подружжя познайомилося, вже маючи других половин. Через 2 роки зіграли весілля, попередньо завершивши колишні відносини. Але через проблеми з алкоголем Бертона Тейлор подала заяву на розлучення після 10 років спільного життя. Знову пара возз'єдналася через рік, а ще через рік розлучилася остаточно.

  Фріда Кало і Дієго Рівера

  10 років подружжя прожило разом, але розлучилися після смерті дитини. З новою силою почуття Дієго спалахнули, коли він дізнався про хворобу Фріди. Чоловік зробив їй пропозицію і доглядав до самого останнього дня.

  Віра Алентова і Володимир Меньшов

  Студентські відносини цієї пари переросли в шлюб. Але з проблемами, до яких були ще не готові, молоді люди зіткнулися відразу після появи доньки. Офіційний подружжя не розлучалися, просто прожили порізно 3 роки і знову вирішили зійтися.

  Гледіс Португеса і Жан-Клод Ван Дамм

  Після 5 років щасливого життя пара розлучилася - між ними встала розлучниця. Гледіс залишилася з двома дітьми і цілих 7 років чекала, коли колишній чоловік попросить вибачення і повернеться в сім'ю.

  Віра Новікова та Сергій Жигунов

  І тут ідилію розбила інша жінка. Фатальна Заворотнюк зруйнувала 20-річний шлюб Сергія і Віри. Але Жигунов схаменувся раніше - всього через 2 роки знову зробив колишній дружині пропозицію.

  Памела Андерсон і Рік Саломон

  Вперше пара прийшла до вівтаря в 2007 році, але всього через кілька місяців подружжя стало вільними. У 2014 Андерсон і Саломон вирішили спробувати ще раз, але і в цей раз шлюб не протримався довго. Причина банальна - Рік занадто любив піднімати руку на кохану.

  Ірина Гуненкова і Олександр Домогаров

  Після 13 років шлюбу, наповненого любов'ю Ірини і зрадами Олександра, подружжя розлучилося. Домогаров не раз вступав у відносини з різними жінками, але в підсумку зрозумів, що дарма розлучився з Гуненковой, після чого повернувся до неї.

  Юлія Меньшова і Ігор Гордін

  Меньшова з Гордін встигли одружитися, народити дітей і розлучитися. Майже всі, як у зіркових батьків дівчини. Після зйомок у фільмі "Злочин буде розкрито" вони вирішили спробувати ще раз.

  Олена Іванова та Володимир Новіков

  Ця гаряча парочка за 26 років спільного життя розлучалася 14 і знову йшла до вівтаря 15 разів. До слова, після смерті Олени актор так більше і не одружився.