Головна » Астрал » Чи зустрічаються душі родичів після смерті - релігійні вірування світу

  Чи зустрічаються душі родичів після смерті - релігійні вірування світу

  Відповідно до релігійних трактувань самих різних вірувань нашого світу, після смерті духовну субстанцію - душу, несучу в собі пам'ять, думки і почуття людини, чекає дорога в потойбічне царство. За деякими свідченнями людей, які пережили клінічну смерть, їх дорога на ту сторону представляла собою якийсь вертикальний тунель, по якому вони пересувалися з неймовірною швидкістю. Вони не знали чому рухаються з цього тунелю і навіщо. Але відчували що в кінці шляху їх чекає щось надзвичайно важливе, чого не можна уникнути. Але паніки або страху вони не відчували.

  Зазвичай в кінці тунелю їх чекало простір, заповнений яскравим золотистим світлом, який, однак, не заподіював біль очам. Там обов'язково знаходився якийсь чоловік, якого описували як "одного з ангелів Господніх", оскільки виглядом дана людина найбільше нагадував ангела. Описи різняться, але суть залишається однією: ця людина розмовляв з душею дуже ласкаво, але твердо. Так як термін душі ще не прийшов і земне життя не була завершена, то душа відправлялася назад на землю.

  Судячи за даними свідченнями, після загибелі фізичної оболонки зберігаються пам'ять, думки і почуття. Тобто після смерті людина нічим не відрізняється від себе-колишнього, крім того, що тепер він перебуває на іншому плані буття. Тобто питання "чи зустрічаються душі родичів після смерті?" має позитивну відповідь. Так, раз при людині залишається його пам'ять, то він пам'ятає своїх рідних і близьких, а це значить, що зустріч має всі шанси відбутися.

  У магії існує поняття Тонкого світу, а також Родового або Сімейного егрегора. Тонкий світ - це потойбічний світ, місце за межею людського буття. Родовий егрегор - це енергія кількох сімей і поколінь, що пішли з життя, але зберігають щільний зв'язок. Сімейний егрегор має трохи більше вузьконаправлене дію і включає в себе, як правило, покоління однієї родини, що зберігає пам'ять про своїх пращурів.

  За допомогою егрегора, душі померлих можуть спілкуватися з магами, що волають до них. Чим старше подібний егрегор - тим він потужніший, тим більше духів може бути підключений до нього і тим довше може тривати двосторонню розмову. Душа може приходити на поклик мага або відьми рівно стільки, скільки їй дозволять Вищі Сили (так звана Карма, назва якої запозичене з буддизму).

  Слід пам'ятати, що якщо людина вів гріховне життя, здійснював безліч поганих вчинків і завершив свій земний шлях без покаяння, то він не може бути покликаний. Грішні душі після смерті відправляються в пекло, місце покарань. Там вони розплачуються за скоєні ними погані діяння. У християнській і католицької традиції праведники удостоюються раю, тому зв'язатися з праведним родичем у вас навряд чи вийде. А ось душі, які не заплямували себе страшними гріхами, але й не творили добра, перебувають в Чистилище в очікуванні нового народження. До того з ними можна підтримувати зв'язок.

  Погляд різних релігій на зустрічі душ після смерті

  Після того як людина вмирає, його душа відділяється від тіла. У православ'ї вважається, що протягом сорока днів вона залишається між пеклом і раєм, подорожує і очікує рішення вищих суддів. На третій день після смерті вона проходить двадцять страшних випробувань, іменованих поневіряннями душі. Кожне поневіряння пов'язано з певним гріхом. Чим більше душа була від нього потерпає, тим складніше їй подолати цей етап. Здалися, занепалі духи потрапляють в пекло як грішники, де відчувають муки, які були ними заслужені за життя.

  Чи зустрічаються душі після смерті? Без сумніву. Протягом сорока днів душа може подорожувати по колами Пекла, і по палацу Рая, розшукувати раніше померлих рідних і близьких, щоб перемовитися з ними. Після того, як доля її буде вирішена, люди, що потрапили в один і той же місце - Пекло чи, в Рай чи, можуть продовжувати спілкування. Те ж відбувається і в чистилище - тільки з часом мешканці цього місця втрачають пам'ять про колишнє життя і врешті-решт оговтуються назад на Землю, на переродження.

  Чистилище з раєм (Данте)
  9 кіл пекла (Данте)

  Католицька трактування посмертної долі людини мало чим відрізняється від православної. І православ'я, і ​​католицтво відносяться до християнському уявленню про життя і смерті. Католики також вірують в Пекло і Царство Небесне, а також в існування Чистилища. Чистилище за їх уявленням - місце, що дарує недостатньо чистим душею людям можливість переродження і набуття істинної благодаті для вступу під покров ангельських крил і волі Господньої. Так деякі з померлих, у кого на землі залишилися важливі незавершені справи, могли переродитися, щоб в новому житті завершити свою місію.

  Для правовірних мусульман загробне життя ділиться на Пекло, куди скидаються всі невірні і порушували закони Аллаха, і Рай, де праведників чекають сімдесят двоє гурії і можливість вічного бенкету з друзями і родичами під покровом райського саду. Концепція вічного життя у мусульман іменується словом "аріхат". Життя після смерті для праведних мусульман означає перехід в певний стан величі, вкрай відрізняється від того, що є на землі.

  Також праведник, вмираючи, має право просити про заступництво за сімдесят своїх родичів. Ці родичі після зможуть возз'єднатися з ним в раю. На відміну від християнства, яке стверджує що всі люди так чи інакше грішать і мають грішну природу, мусульмани кажуть що грішник і праведник відрізняються кардинально. Тому грішник не може спокутувати свою вину і по той бік йому ніколи не зустріти близьких, що вели праведне життя.

  колесо Сансари

  Для буддистів ж саме поняття смерті і зустрічі після неї не має сенсу, так як дана релігія заперечує саму суть кінця існування. Нехай кожна людина нескінченно перероджується, але це не просто перехід з одного тіла в інше. Вмираючи, сутність людини розпадається на окремі частини - "сканди", які після цього збираються знову в новому тілі. При цьому сама суть особистості зберігається, так як нових деталей в неї не додається. Крім цього існує поняття колеса Сансари, в яке входять: Пекло, Світ вічно голодних душ, Мир тварин, Світ людей, Рай і Мир Богів, який є вищим планом буття, якого може досягти людина.

  Крім цього існує Нірвана. Цей стан душевної свободи від будь-яких страждань і нескінченного ланцюга перероджень. Інакше її називають "станом Будди". Досягнення Нірвани - головна мета кожного буддиста. Адже саме цей стан допомагає позбутися від усього земного, суєтного, і стати частиною чогось більшого. А також - максимально наблизитися до вчення Будди і стати його подобою.

  Чи зустрічаються люди після смерті

  Перш за все необхідно зрозуміти: після того, як фізична оболонка закінчує своє існування, саме поняття зустрічі втрачає сенс, який в нього зазвичай вкладають. Подібна зустріч скоріше є зіткненням двох сутностей або умів, які обмінюються думками. Дане явище можна назвати проявом вищої близькості, так як після смерті людям стає доступна абсолютно інша форма спілкування, що не допускає брехні.

  Чи зустрічаються люди після смерті, якщо шукають один одного? Зрозуміло. Не дарма сказано: шукає та знайде. Після переходу в іншу форму буття, кожен може розшукати передчасно пішов близького, відчути радість зустрічі.

  Слід пам'ятати, що люди різних релігій навряд чи зможуть перетнутися. Особливо це стосується тих, хто вважає себе атеїстом і не вірить в посмертне існування. Кожному нехай буде по вірі його, як було одного разу сказано.

  Не варто боятися смерті. Вона - лише перехід до чогось нового, що не можна описати мізерної людською мовою. Тому слід присвятити себе здійсненню добрих справ і поставити перед собою мету прожити довге і гарне життя, за яку після ви не відчуєте сорому на вищому суді.

  Якщо ви ставите питанням, чи зустрічаються душі після смерті, якщо вас мучать сумніви і страх розлуки, то Заспокойтесь. Люди, за життя пов'язані узами кровного і духовного споріднення, люблячі і піклуються одне про одного, в будь-якому житті зустрічаються знову. Смерть не владна над вічними душами.