Головна » Лайфхак » Зустрічаємо рік Вогненного Півня правильно

  Зустрічаємо рік Вогненного Півня правильно

  Передсвяткові клопоти і стомлюючі, і приємні. Вже з листопада господині замислюються про новорічне застілля, про приємні сюрпризи і подарунки, про підбір наряду. Як же правильно зустріти 2017 рік - рік, покровителем якого є Півень, причому Півень Вогняний?

  Вибір кольору і принтів

  • Щоб не прогнівити гордого пернатого, слід подбати, насамперед, про кольорову гаму святкового одягу. Для цього слід уважніше придивитися до "винуватцю торжества". По-перше, з образом Вогненного Півня пов'язаний яскравий - червоний - колір. Він був в честі і в рік Мавпи, залишається фаворитом і в 2017 році.
  • По-друге, визначення, яке супроводжує Півника - вогненний - дає чітке поняття про конкретну колірній палітрі. Це можуть бути всі відтінки полум'я: рудий, помаранчевий, бордо, пурпурний, золотий і інші.
  • По-третє, птах ця не належить до вищого аристократичного класу, тому він досить демократичний, і допускає вбиратися в одяг синього, чорного, коричневого та бежевого кольорів.
  • По-четверте, півні відрізняються строкатим оперенням і яскравими "аксесуарами" у вигляді гребінця і борідки. Це дозволяє нам використовувати в якості доповнення до одягу соковиті другорядні деталі одягу та прикраси.
  • У п'ятих, будучи жителем відкритого пташиного двору і любителем усіляких рослин, Півень буде задобрити, якщо в новорічній одязі будуть присутні рослинні або квіткові принти. Однак слід врахувати, що характер Покровителя - півнячий, точніше - запальний, задерикуватий і навіть агресивний. Його може обурити орнамент з хижацькими мотивами, що натякають на присутність м'ясоїдних представників тваринного світу.

  Матеріали і тканини

  Гордий представник домашньої фауни, величний володар своїх підданих - таким повинні представляти ми Півня.

  1. Йому приємні будуть ніжний шовк, м'який оксамит, легкий шифон, струмує атлас, блискучий сатин і простий ситець.
  2. Блискітки, стрази і пайетки додадуть переливу і лиску новорічного костюму.
  3. Золоті прикраси і перлові намиста допоможуть завершити виразний і витончений образ.
  4. Однак для зустрічі року Півня підійде і висококласна біжутерія.
  5. Законодавцю двору притаманна любов до натуральності, суміщеної з шиком і розкішшю.
  6. Розкутість, свобода вираження, обмежена лише внутрішніми рамками і почуттям стилю підкорить серце майбутнього Правителя. Але його вишуканий смак не дозволяє взяти верх надмірностей, вважаючи за краще помірність і бездоганність.
  7. Наряд чоловічої половини повинен відповідати супутниці. У чорному фраку з'являтися не обов'язково, але строката сорочка або ж краватку будуть дуже навіть доречні.

  Де зустрічати Новий рік

  • Півень - птиця свійська, але колективна. Тому найкращим місцем для зустрічі Нового року буде будинок, в сімейному колі. Домашня атмосфера наповнить всіх теплом, силами і відмінним настроєм.
  • Але і веселе застілля в ресторані по новорічних традицій так само прекрасно підійде нашій птиці, особливо з компанією однодумців, здатних на молодецтво і радість.
  • Але ось де Півень точно буде почувати себе в своїй стихії, так це в селі або на дачі - серед природних засніжених красот. Його мало цікавить помпезність, до душі більше простота з нальотом вишуканості і натяком на розкіш - він все-таки прихильник сільської атмосфери.
  • Сподобається Пану полум'я свічок, гілочки ялини на столі і яблука з грушами у вазі. І не забудьте - ніякої курятини!