Головна » бізнес » Зарядити креатив як дизайнеру захиститися від творчого вигоряння

  Зарядити креатив як дизайнеру захиститися від творчого вигоряння

  Здавалося б, сьогоднішнім дизайнерам є безліч інструментів для успішної роботи. Всі вони допомагають творити в комфортній атмосфері і відкривають широкі можливості. Але є і підступна штука - вигоряння і натхнення. Як не допустити залежності від них і зарядити свій креатив на максимум?

  Ранкова робота

  Вранці самий підбадьорливий кави, клієнти і замовники ще стоять в заторі на роботу, тому їм не до вас. Значить, саме час зробити пару начерків. Використовуйте час, який ви можете провести в спокійній обстановці, для плідної праці.

  цінний час

  Не завантажуйте себе роботою по максимуму. Залиште годинку-другу для себе. Ви здивуєтеся, як багато ідей зможете почерпнути зі своєї ж голови, просто звільнившись від повсякденних справ. Зізнайтеся, ви ж рідко можете похвалитися вільним часом?!

  Спілкування

  Спілкування з людьми - наше все. У вільну хвилину проведіть час з друзями. Не нехтуйте новими знайомствами. Пам'ятайте, що від інших людей, особливо з протилежними поглядами, ви зможете почерпнути багато цінних думок.

  трохи щастя

  Що вас робить щасливим? Лазіння по дахах, катання на велосипеді або просто обійми з коханою котиком? Приділіть такого заняття час. Вам здається, що цінні хвилини відлітають даремно, але на підсвідомому рівні саме в цей момент ви працюєте над натхненням в повну силу.

  навчання

  Знаєте, що таке кинестетическое навчання? Тактильне, за допомогою фізичної активності та без нудних лекцій чи відео. Займіться подібним. Воно обов'язково змусить вас думати інакше і допоможе вивільнити креатив.

  немає рутині

  Одне і те ж повторюється кожен день, тому навіть нові ідеї здаються нудними? Тоді зараз буде сама банальна фраза: виходьте із зони комфорту, кидайте себе в невідомість! Наприклад, запишіться в гурток за інтересами, займіться екстремальним видом спорту, якщо боїтеся висоти. А чому ні? Як тільки ви переступите за межу звичного, ви відразу побачите, як широкі ваші можливості для креативу і творчості!

  А як ви шукаєте натхнення? Поділіться нашими порадами з друзями - зробіть репост!