Головна » їжа » Сніданок - головна їжа які продукти виключити з ужитку вранці?

  Сніданок - головна їжа які продукти виключити з ужитку вранці?

  Сніданок - один з найважливіших прийомів їжі за день. Але щоб він приніс тільки користь, слід виключити з ужитку деякі продукти, які можуть викликати різні проблеми, якщо є їх натщесерце.

  цитруси

  Провокують гастрит і алергію. Однак після порції каші їх можна спокійною є.

  банан

  Він містить магній. Якщо банан з'їсти на голодний шлунок, порушиться кальцієво-магнієвий баланс в організмі.

  Овочі

  Це відноситься тільки до сирим. Через підвищений вміст кислот вони здатні викликати подразнення слизової шлунка. Причому стосується це не тільки до помідорів і капусти, а й огіркам. Чи не хочете проблем з травленням - відмовтеся.

  йогурт

  В общем-то шкоди від нього немає, але і користі теж. Вся справа в тому, що корисні бактерії, потрапляючи в організм з ранку, гинуть вже в шлунку, так і не встигнувши попрацювати в кишечнику. Краще прийом баночки кисломолочного продукту перенести на пару годин після сніданку.

  батат

  Вживання призведе до тяжкості і здуття в шлунку. Чи не найприємніше початок дня.

  Холодні напої

  Запускає травлення вода кімнатної температури, а не крижана з холодильника. Це важливе правило. Якщо пити холодні напої, то подібне призведе до проблем з кишечником, збоїв менструального циклу, погіршення кровообігу і загострення наявних хвороб шлунка.

  солодке

  Тільки прокинулася підшлункова залоза ще не здатна переробляти цукор у великій кількості. Згодом ранкове вживання солодкого може призвести до цукрового діабету і патологій очей.

  Кава

  Підбадьорливий напій принесе користь тільки тоді, коли ви вже поїли. Сніданок з однієї чашки кави рано чи пізно призведе до гастриту і інших проблем травних органів. До того ж дуже часто він викликає дискомфорт.

  м'ясо

  Особливо червоне. Прокинувся організм просто не зможе переварити велику кількість білка.

  Сухі сніданки

  Або швидкі. Користі, про яку твердить реклама, в них немає. Зате є вуглеводи, в тому числі і швидкі. Це призводить до підвищення цукру, відчуття голоду, в результаті в обід ви переїдайте.

  ковбаса

  Якість ковбаси в наш час досить сумнівно. Вживання вранці продуктів, що містять різні хімікати, провокують розвиток ракових клітин.

  часник

  І справа навіть не в "ароматі" з рота. Жовчний міхур і шлунок точно не скажуть спасибі за подібне.

  А ви вживаєте якийсь із перерахованих продуктів на сніданок? Запитайте і своїх друзів - зробіть репост!