Головна » Суспільство » Сніданок + обід + вечеря = МРОТ топ найдорожчих ресторанів Москви

  Сніданок + обід + вечеря = МРОТ топ найдорожчих ресторанів Москви

  Майже три з гаком тисячі ресторанів пропонують жителям і гостям російської столиці свої кулінарні шедеври. Всі вони розрізняються по стилю, площі, розташуванню, меню, ціновій політиці та іншим факторам і по-своєму унікальні. Вибрати найкращий вкрай складно, якщо враховувати, що пристрасті у споживача також різні, як і пропозиції закладів громадського харчування. Правда, деякі з таких місць залишаються недоступними для звичайних людей через свою дорожнечу. Представляємо читачеві добірку елітних ресторанів Москви з найдорожчим меню.

  La Bella Societa

  Назва цього елітного закладу перекладається як "прекрасне суспільство", і воно всіма силами намагається відповідати своєму статусу. Це стосується не тільки інтер'єру, вражаючого своєю оригінальністю, але і відвідувачів, велика частина яких - учасники кінематографічного клубу "Москва" і інші представники культурної еліти столиці. Заклад відомо і своєї стіною, по дизайнерської задумом прикрашеної живими рослинами, які цвітуть чи не весь рік. Не меншою гордістю для власників ресторанчика є і відкрита для огляду відвідувачів кухня, оформлена чорним сланцем і мармуром, що виглядає вельми вражаюче. Завідує кухнею відомий шеф-кухар Джей Міллер. Середній чек закладу - від 3 тис. Рублів.

  White Rabbit

  Гості цього місця розповідають, що їх підкуповує не тільки меню, але і вид, що відкривається на центральну частину міста. Дійсно, панорама, доступна відвідувачам ресторану White Rabbit, що розташувався на 16 поверсі, не може не вражати, але це не єдина перевага цього місця. Інтер'єр, що включає в себе вікторіанські мотиви, занурює в атмосферу творів Льюїса Керролла і створює неймовірне враження. Особливим шиком можна назвати барну стійку, виконану з корінців старих книг. До того ж, відвідувачам доступні прогулянки по зимовому саду, розташованому на даху. Меню, пропоноване в цьому місці, також оригінально: тільки тут можна спробувати нові інтерпретації вже звичних російському споживачеві страв. Відповідальний за кулінарні експерименти - відомий в широких колах шеф-кухар Володимир Мухін. Середній чек закладу - від 3,5 тис. Рублів.

  Турандот

  Ресторан розташовується на території Тверського бульвару в будинку, побудованому в XIX столітті, і гармонійно поєднує в інтер'єрі відразу кілька стилів: ренесанс, бароко і класицизм. Меню також різноманітно, адже його продумує шеф-кухар Дмитро Єремєєв. Саме він продумує меню для адміністрації президента. Середній чек закладу - від 3,7 тис. Рублів.

  Пушкін

  Цей заклад вважається острівцем Москви радянських часів і серцем столичного мегаполісу, а також по праву займає лідируючі позиції в списку кращих європейських ресторанів. Знаходиться він на Тверському бульварі і щодня приймає десятки клієнтів, які прибули з-за кордону. З моменту відкриття в 1999 році кухнею ресторану завідує шеф-кухар Андрій Махов, включаючи в меню все нові і нові страви російської та радянської кулінарії. Середній чек закладу - 4,2 тис. Рублів.

  Nobu

  Лідером в рейтингу найбагатших ресторанів Москви можна вважати ресторан мережі Nobu, розташований на вулиці Велика Дмитрівка. Співвласником елітного закладу і однойменної мережі ресторанів по всьому світу є голлівудський актор Роберт де Ніро. Середній чек закладу, яке вважається найдорожчим місцем громадського харчування в російській столиці, - 4,5 тис. Рублів.