Головна » Екстрасенси » Яків Шнеерсон - біографія і подробиці кар'єри екстрасенса

  Яків Шнеерсон - біографія і подробиці кар'єри екстрасенса

  За походженням Яків - єврей. Він був сильно прив'язаний до своєї бабусі, яка виростила його. Саме від неї Шнеерсон отримав здатності до чаклунства і ясновидіння. Під час участі в "Моя правда" він розповів, що бабуся померла у нього на руках. Її смерть завдала серйозну душевну травму молодій людині. Він залишився один в порожній квартирі і якийсь час не знаходив сил для того, щоб повернутися туди. Навіть зараз особливо гостро Яків відчуває свою самотність, відвідуючи могилу коханої бабусі Рози.

  фото Яків Шнеерсон

  Перший час після того, як Шнеерсон залишився один, він сидів і дивився в одну точку. У певний момент його нерви не витримали цього, хлопець вибіг на вулицю, не розбираючи дороги, в результаті чого потрапив під машину. За спинами перехожих, які намагалися надати йому першу допомогу, Яків помітив свою покійну бабусю. Він вважає, що це вона врятувала його життя. Це додало йому сил для того, щоб жити далі, адже бабуся Розалія Мойсеївна встигла сказати, що її онук повинен жити. Зараз Яків періодично радиться з її духом, просить вказати, що робити.

  Це не єдине випробування, яке дісталося цій молодій провидця. Його мати кинула свого сина, коли йому виповнилося лише півтора місяці. Яків вважав себе винуватим в цьому. Його мати приїхала в Москву вступати до ВНЗ, але провалила іспити. Вона стала човником, але зароблених їй грошей не бачив ні Яків, ні його бабуся.

  Про батька Яків не знає нічого, крім того, що після того, як той дізнався про вагітність його матері, він поставив ультиматум - або дитина, або він. Але Таїсія вирішила, що цей чоловік перегляне свої погляди після народження дитини. Однак після народження Якова їхні стосунки зіпсувалися ще більше. Його мати бачила у своєму синові тільки образ чоловіка, на якого тримала образу. В результаті вона відвернулася і від дитини, залишивши його на піклування бабусі.

  Яків впевнений, що прокляття самотності висить над жінками його роду близько сотні років. Його мати також була кинута батьком, як і її син. Прабабуся Якова Циля вийшла заміж проти волі батьків, за що була проклята своєю матір'ю, і з того часу сім'ї жінок в роду Шнеерсон ніколи не мали жіночого щастя.

  Ясновидець вважав себе повністю одиноким і не знав більше родичів, крім бабусі. Але кілька років тому Яків зумів розшукати троюрідну сестру Троянди Мойсеївна - свою троюрідну бабусю. Навіть під час свого першого ворожіння на картах його цікавило тільки одне питання - чи буде у нього повна сім'я.

  Яків Шнеерсон - екстрасенс з дитинства

  Яків Шнеерсон став екстрасенсом ще в дитячому віці. Ці здібності передалися йому від бабусі, яка прославилася своїм умінням гадати серед московської інтелігенції. Прабабуся теж була відомою єврейської цілителькою і ясновидиці. У суворі часи Голокосту вона надавала допомогу всім людям, незважаючи на їх національність і релігійні переконання. Прабабуся Якова Шнеєрсона присвятила своє довге життя служінню людям, вона жила заради того, щоб кожен мав можливість жити щасливо.

  Яків Шнеерсон вважає, що саме переконання його прабабусі допомогли йому знайти своє справжнє призначення. Вже у віці семи років він почав бачити віщі сни, а також передчувати деякі важливі в житті Якова і його близьких людей події. У 12 років він навчився спілкуватися з духами померлих, які повністю замінили йому спілкування зі шкільними друзями. Вони допомагали Якову у всіх ситуаціях, підказували, як краще вчинити. У цьому ж віці він почав бачити образи і картинки, які виявлялися сценами з майбутнього.

  В одинадцятирічному віці Яків врятував дочку своєї сусідки молитвами, які він читав на протязі декількох годин. Після цього дівчинка прийшла до тями.

  У 16 років Яків Шнеерсон починає приймати людей і надавати їм магічну допомогу. Бабуся цьому не перешкоджала, оскільки вірила, що в цьому полягає призначення її онука. Вона навчала його, Яків допомагав бабусі під час прийому пацієнтів. Він справлявся з хворобами, псування і прокльонами, знімав привороти, допомагав налагодити особисте життя і позбутися від проблем в бізнесі. Люди довіряли екстрасенса, незважаючи на його молодий вік.

  Зараз Яків може давати більш значущі в масштабах країни прогнози. Наприклад, мова йде про його прогнозі про долю України. Ясновидець вважає, що не має права користуватися своїм даром з метою наживи, наприклад, намагатися виграти в лотерею або здати іспит у ВНЗ таким способом. Він вірить, що такі дії можуть мати дуже серйозні наслідки. Пророцтва Шнеєрсона практично завжди двозначні. Відомо, що в 2013 році в житті Якова сталося серйозне потрясіння, яке допомогло йому повноцінно відкрити свій творчий хист. Говорити про суть цієї події він не бажає.

  Щоночі в сни Якова проникають духи покійних людей і просять передати інформацію їхнім родичам. Так Шнеерсон зробив кілька пророкувань для знаменитостей. Наприклад, він передбачив смерть Людмили Гурченко за кілька днів до цієї сумної події.

  У найскладніших ситуаціях Яків звертається до духу своєї бабусі, яка назавжди залишилася найголовнішою людиною в його житті. Окрім звернення до духів, ясновидець знає слова древніх молитов, користується чаклунськими камінням, картами, отриманими у спадок від прабабусі та бабусі, а також вдається до сили вогненної стихії. Відомо, що маг використовує шматок бірюзи, яка була привезена з Саудівської Аравії. Він неодноразово говорив, що цей мінерал допомагає йому в роботі.

  Яків Шнеерсон - біографія

  З біографії Якова Шнеєрсона відомо, що він народився на Україні в місті Одеса в 1989 році, деякий час прожив в Москві, але потім повернувся на батьківщину, яку він любить і шанує. Проживав разом зі своєю бабусею на Катерининській вулиці. У Москву переїхав разом з нею. У Розалії Мойсеївна трапився роман, вона вийшла заміж за столичного військового і переїхала до нього, продавши квартиру в Одесі.

  Зараз Яків згадує, що бабуся сумувала за одеському колориту і любила прогулянки по історичному центру Москви, який нагадував їй про батьківщину. Чоловіка бабусі звали Валера, і ясновидець був з ним в хороших відносинах.

  У дитинстві він не мав друзів, спілкування з ними Якову повністю замінили духи померлих людей, з якими він, як вже говорилося вище, налагодив контакт ще в підлітковому віці. Сім'я жила не дуже заможно. Бабуся Роза не влаштовувала прийомів як ясновидиця, а допомагала тільки "своїм", не вимагаючи грошей. Однак вона намагалася, щоб у її онука було все, у чому він потребував.

  Для виховання онука бабуся пішла з посади бухгалтера і стала кондуктором, адже ця спеціальність має на увазі вільний графік. Таїсія, мати Якова, ніколи не допомагала своїй сім'ї матеріально. Навпаки, вона часто сама просила допомоги у своєї матері. Але іграшки та подарунки не грали великої ролі в житті екстрасенса, головним було те, що улюблена бабуся завжди була поруч.

  Відомо, що Яків неодружений і не має дітей. За освітою він - соціальний педагог. Яків вкрай релігійний, він вірить в допомогу молитви і вважає її найкращим способом відпочинку та відновлення сил після магічної роботи. Він любить усамітнення і відпочинок на природі.

  Яків Шнеерсон - "Битва екстрасенсів" та інші проекти

  У проект "Битва екстрасенсів" Яків Шнеерсон прийшов не тільки для того, щоб проявити свої таланти. В першу чергу, причиною стало бажання відволіктися від втрати улюбленої бабусі і самотності. Щирість цієї людини стала одним з аспектів, які завоювали популярність цього учасника серед глядачів. В інтерв'ю Яків говорить, що під час участі в шоу завжди намагався йти своєю дорогою і не звертати уваги на те, що роблять інші учасники.

  В українській "Битві екстрасенсів" Шнеерсон посів друге місце. Він був упевнений, що не отримав перше місце тільки через те, що представляв Росію. Про участь на цьому проекті він розповів на шоу "Сьогодні ввечері". Він був фіналістом 13 сезону, в 14 - вибирав учасників, був членом журі. В одному з інтерв'ю для сайту каналу СТБ Яків розповів, що перед фіналом 13 сезону він бачив гниль уві сні, яка знайшлася всередині красивого і апетитного на вигляд торта.

  "Битва екстрасенсів" - це далеко не перше шоу, в якому бере участь Яків Шнеерсон. Крім неодноразового участі в даному проекті, він з'являвся в кількох передачах каналу СТБ. Не всі проекти ясновидця мають відношення до надприродного. Наприклад, це "Свій серед чужих" і "Все буде смачно". У 2014 році ясновидець брав участь в програмі "Куб". Невідомо, чи стала допомога покійної бабусі причиною або справа тільки в удачі. Сума виграшу склала 20 тисяч гривень. Гроші Яків Шнеерсон пожертвував дитячому будинку.

  Однак більшість шоу передбачає участь Якова Шнеєрсона саме як екстрасенса. Наприклад, в 2015 році його виступ можна було побачити в українській телепередачі "Взгляд". Саме в цьому проекті він озвучив свій прогноз для України, в тому числі, для Дніпропетровська. Астрологічні прогнози від Якова Шнеєрсона також користуються популярністю серед телеглядачів.

  Відомий ясновидець Яків Шнеерсон також участю в ще одному проекті. Це "Слідство ведуть екстрасенси" - популярна українська телепередача. Її сюжет полягає в тому, що обдаровані талантом до ясновидіння люди допомагають слідчим розкривати найскладніші й заплутані справи. Проект був створений після отримання великої кількості звернень від телеглядачів, які бажали отримати консультацію у учасників проекту. Результатом цього стало кілька виправданих невинних людей і чимало розкритих "глухарів".

  Чи правда, що Яків Шнеерсон - гей

  У мережі протягом довгого часу ходять чутки про те, що Яків Шнеерсон - гей. Невідомо на що спираються ці чутки насправді. У мережі є інформація, що нібито екстрасенс сам зізнався в цьому під час участі в 16 сезоні програми "Битва екстрасенсів", але в ефір ці кадри не потрапили.

  Аргументом проти цих чуток є релігійність екстрасенса. Кожен знає, що він по-справжньому віруюча людина. Його релігія несхвально ставиться до одностатевих зв'язків, і навряд чи Яків Шнеерсон дозволив би собі вчинити такий гріх. Адже людина, яка регулярно спілкується з потойбічним світом, повинен знати, що для віруючої людини є неприпустимим мати одностатеві зв'язки.

  Однак під час інтерв'ю сам Яків відмовляється будь-яким чином коментувати ці чутки. Він каже, що не буде піднімати цю тему, знаходиться в курсі того, що його вважають геєм і не збирається звертати на це свою увагу. Ні спростовувати, ні підтверджувати ці чутки екстрасенс не збирається. Неодноразово він заявляв, що судити людину за її орієнтації - це нерозумно, і складно не погодитися з цією точкою зору.

  В цілому, у Якова є як глядацькі симпатії, так і напрацьований роками досвід участі в телепроектах, а також відгуки вдячних клієнтів, тому він має досить серйозні шанси на перемогу в шістнадцятому сезоні.