Головна » Екстрасенси » Змови Ванги - дізнайтеся таємниці провісниці!

  Змови Ванги - дізнайтеся таємниці провісниці!

  Відома провісниця з Болгарії Ванга знала безліч змов, молитов і простих у виконанні способів стати багатшими, знайти міцне здоров'я, знайти любов і щастя. Вона намагалася ділитися мудрістю з людьми. Особливо це стосувалося близьких, які записували не тільки передбачення, але і замовляння і молитву.

  Так, недавно дочка Ванги опублікувала прогноз про майбутнє Росії, яке деякий час зберігалося в таємниці. Венета Шарова стверджувала, що її прийомна мати приходить до неї у снах і вказує, яку інформацію можна відкрити, а що слід поки зберігати в секреті. Це стосується не тільки передбачень, але і змов Ванги, які довгий час зберігалися в таємниці, а потім за велінням провидиці стали доступні простим людям.

  За життя Ванга ділилася своєю мудрістю тільки з тими людьми, яких вона вважала чесними і добрими. Тому використовувати змови Ванги можна тільки в добрих цілях. Нашкодити комусь з їх допомогою неможливо, це змови білої магії, які приносять тільки хороше. Це стосується і практичних порад Ванги, які були записані її помічниками і родичами.

  Змови Ванги на гроші і удачу

  Складно знайти людину, яка вважала б, що у нього достатньо грошей і більше просто не потрібно. На даний момент економіка нашої країни знаходиться не в кращому стані, а, відповідно, доходи громадян залишають бажати кращого. Тому грошова магія останнім часом стає однією з найбільш затребуваних різновидів чаклунства. Змови Ванги на гроші допоможуть кожному знайти матеріальне благополуччя.

  За заповітом провісниці, заняття магією, а особливо змови Ванги на гроші і удачу, повинні починатися з прибирання квартири. Зберігся і рада Ванги про те, що гроші уникають будинків, в яких панує безлад. Перед тим, як займатися магією, а особливо грошовими ритуалами, приведіть себе в порядок, одягніть чистий одяг і наведіть порядок в домі.

  Внутрішньої чистоти теж варто приділяти увагу, на думку відомої болгарської цілительки і провісниці, цього допоможе молитва. Енергетична чистота - ще один важливий аспект магії грошей. У цьому вашими помічниками стануть пахощі, зокрема ладан, а також відсутність в будинку джерел негативу - сварок, скандалів і т.д. Якщо потрібно, можете зайнятися очищенням житла перед тим, як братися за грошову чаклунство.

  Читайте статтю «змови на гроші і удачу«.

  Змова на хліб

  Ця змова Ванги на гроші спрямований на те, щоб ваше багатство не зменшувалася, а вам і вашій родині не доводилося думати про те, як би прогодувати себе і дітей. Він не стане причиною казкового багатства, але назавжди позбавить вас від злиднів. Якщо вірити одному з рад Ванги, перша їжа за день визначає побутову частину майбутнього людини. У цьому простому обряді використовується цей принцип.

  У цей день бажано встати з ліжка раніше, на світанку або незадовго після нього. Відразу ж після пробудження прочитайте спочатку молитву "Отче наш", а потім молитви, присвячені святим покровителям членів вашої родини, в будь-якому порядку. Після прочитання молитов можна йти вмиватися, і робити це потрібно ретельно - пам'ятайте про те, що гроші не люблять неохайних людей.

  Після вмивання покладіть на стіл шматочок хліба і склянка зі святою водою. Це - ваш сніданок. На нього потрібно наговорити так:

  Боже Всемогутній, всепрощаюча! Акі син твій, Христос, всіх немічних п'ятьма хлібами нагодувати зміг, так і ти мене в бідах не покинь. Хлібу насущного нам дай, без відповіді молитви не залиш. Багатства казкового не прошу, від бідності лише захисту прошу. амінь.

  Після прочитання змови потрібно з'їсти хліб і запити його святою водою.

  Змова на святу воду

  Освячену в церкві воду Ванга вважала одним з найпотужніших складових грошового і будь-якого іншого чаклунства. До того ж, її використання не допускає присутності нечистої сили під час обряду. Ванга була віруючою людиною, вона побудувала церкву на своїй батьківщині за власні кошти. У цьому храмі її можна було часто побачити, провидиця вважала, що церква повна позитивної енергії.

  Ця змова читається тільки в першій половині дня - від світанку до полудня. Вивчити його потрібно заздалегідь. Для проведення обряду потрібно тільки свята вода. З нею покладається обходити будинок за годинниковою стрілкою, починаючи від вхідних дверей. Навхрест потрібно кропити святою водою стіни, кути кімнат, двері і вікна. При цьому читається така змова:

  Свята водиця, Духом Святим повниться, мені (ім'я) посилає благодать. Водиці святий будинку мого не минути, ні віконець, ні дверцят, ні стелі, ні статі, ні куточка самого маленького. Водицею все кропить, буде благодать у мене водитися. амінь.

  Читайте статтю про змови на воду.

  Змова, який допоможе знайти гроші на заповітне бажання

  Буває так, що є заповітне бажання, а грошей на його втілення в життя немає. У такій ситуації допоможе змову Ванги на на гроші і удачу. Але витратити несподівано з'явилися у вас гроші потрібно тільки так, як ви задумали, змінювати цілі не можна. Інакше гроші підуть, найчастіше на рішення якої-небудь раптово з'явилася проблеми.

  Треба встати до світанку. Змова читається на світанку, натщесерце, проте вмитися після пробудження треба обов'язково. Якщо ваше вікно виходить на схід, можете читати змову будинку, відкривши його. Якщо немає, то виходьте на вулицю. Читати потрібно три рази, напам'ять:

  раненько встаю
  Поки сонечко не вийшло виходжу
  На сторону світанковий дивлюся
  На східній стороні країна одна стоїть
  А в ній мудреців трійця живе
  Розумні думки та слова глаголят
  Кожному допомогу дають, нікого не ображають, які потребують біди вирішують
  Першому мудреця мені розповісти, де радість шукати
  Другому мудреця мені вказати, де від горя врятував дізнатися
  Третьому до бажання моїм дорогу показати
  До мудрецям тим в шлях відправлюся
  А сонечко мені дорогу підкаже!

  Читайте більше про ритуали на виконання бажань.

  Змова на овечу вовну

  Цей простий обряд привертає багатство і розкіш в будинок. Для нього буде потрібно овеча шерсть, шматок шкури або трохи хутра. На шкуру, хутро або шерсть потрібно наговорити наступні слова:

  В шубці овечка по світу бродила, її на собі всюди носила. Шубка та багата та тепла, сама до мене прибігла, багатства і теплоти до мене наносив. Відтепер дому моєму повнитися, добра, злату та сріблу в ньому безмежно водитися. Мені на благо, людям у диво! Словам моїм вічними бути, сказаного нікому не вернути!

  Овечий оберіг, який буде причиною поліпшення вашого матеріального становища, зберігають в будинку так, щоб він нікому не попався на очі. Він буде діяти рік, тому обряд повторюють щороку з новим шматком шкури, а стару спалюють.

  Змова Ванги на роботу зі святою водою

  Пошуки підходящої роботи в усі часи були складною справою. Ця змова Ванги на роботу допоможе вам знайти робоче місце до душі. Він допоможе вам знайти таку роботу, яка підійде вам за зарплатою і обов'язків. Але все змови Ванги на роботу читаються тоді, коли ви впевнені в успіху.

  Налийте в склянку свяченої води і тричі починайте на неї:

  У воді сила таїться, мені знадобиться. Нехай доведу я, що не дарма знання отримував. Небесні сили мені допоможуть, роботу до вподоби гідну знайдуть, мене до неї приведуть. Робота сама до мене постукає, а я доведу, що можу стати в нагоді. амінь.

  Воду випийте, а потім перехрестилася. Найкраще читати цю змову в першій половині дня, перед початком пошуків вакансії.

  Змови Ванги від пияцтва

  Алкоголізм є проблемою багатьох людей далеко не перше століття. Страждає від неї, як правило, не алкоголік, а його сім'я. Змови Ванги від пияцтва допоможуть вам перестати бути співзалежних людиною і налагодити своє життя і життя вашої близької людини, яка страждає від алкоголізму.

  Найпростішим варіантом є наклеп на воду. Його дуже легко зробити без відома питущого, адже вода не має ні смаку, ні запаху. Для обряду знадобиться скляна тара і чиста вода з природного джерела. Якщо з останньою умовою у вас проблеми, можна використовувати мінеральну воду. Ця змова читають 19 числа будь-якого місяця:

  Батьком, Сином і Святим Духом говорю. Людині народжуватися, хреститися, жити так помирати. Як той чоловік помер і більше не встане, так і раб Божий (ім'я) нехай п'янку не п'є. Як у мерця руці не підніматися, так і у раба Божого (ім'я) рукам до горілки не доторкатися. Як роті мерця не говорити, що не відкриватися, так і в рот раба Божого (ім'я) пійла бісівського І не вливають. Хрестом мене хрестили, хрестом мерця проводили, хрест мене захистить, раба Божого (ім'я) від зла відгородить. Так тому бути, слів моїх нікому не розбити. амінь.

  Тричі плюньте через ліве плече після прочитання змови Ванги від пияцтва. Наговоренную воду потрібно підмішувати потроху в їжу і питво людини, яка залежна від алкоголю. Можна кропити його одяг, самої людини, бризкати місця, в яких він проводить багато часу.

  Читайте статтю: як побороти алкоголізм змовами.

  Змови Ванги на любов

  Змови Ванги на любов за своєю дією схожі на білі привороти. З їх допомогою неможливо заподіяти шкоду, однак, і з таким чаклунством слід бути обережніше. Якщо ви не впевнені в тому, що вам зараз потрібні відносини і наявність конкретної людини в ролі прихильника, краще не застосовувати магію.

  Любовна магія завжди мала популярність. З її допомогою можна з легкістю відбити кавалера у суперниці, повернути в сім'ю чоловіка, а також стати найпривабливішою для свого чоловіка або хлопця і гарантувати вірність в шлюбі. Однак таке чаклунство вимагає відповідальності й обережності, адже позбутися від "зачарованого" нареченого набагато складніше, ніж накласти любовні чари.

  Ванга радила ретельно стежити за собою під час занять любовної магією. Такі обряди вимагають відповідного зовнішнього вигляду. Уявіть, що збираєтесь ви не читати змови, а на зустріч з об'єктом своєї пристрасті, і постарайтеся виглядати відповідно.

  Змова на буряк

  Для цього обряду буде потрібно дві фотографії - ваша і вашого обранця. Заздалегідь потрібно купити в церкви дві тонкі свічки, які теж потрібні для ритуалу. Потрібен також ніж з дерев'яною ручкою і сирий буряк. Свічки потрібно обмотати натуральними червоними нитками. На буряках ножем з ручкою з дерева зробіть надріз у формі хреста. З цього надрізу потрібно видавити по три краплі соку буряка на кожне фото.

  Фотографії покладіть на стіл, який ви будете використовувати для чаклунства на любов. Над ними розмістіть буряк так, щоб вона стала вершиною трикутника. Між фотографіями встановіть свічки і запаліть їх. Тепер можна читати змову:

  Нехай суджений до раби Божої (ім'я) прийде, святим духом за руку наведено. Нехай думає про мене денно і нощно, чужих баб до себе не підпускає, про мене мріє, а Святий Дух йому на мене очі відкриває.

  Через деякий час хлопець, на якого ви робили ритуал, зверне на вас увагу. Ви можете розраховувати на відповідні почуття і виникнення відносин. Для того, щоб посилити дію ритуалу, попросіть об'єкт вашої пристрасті нагострити ніж, який ви використовували для любовного чаклунства.

  Змова на фото

  Для того, щоб провести цей обряд, буде потрібно фотографія предмета вашої пристрасті, на якій зображений тільки він. Він проводиться опівночі ночі з суботи на неділю. Під час прочитання змови ви повинні сидіти біля вікна, і слід відкрити хоча б кватирку. Перед цим запаліть церковну свічку. Змова читається дев'ять разів:

  Зірниця темна встає, силу за собою веде. Туга чорна біжить з лісів і боліт. Печаль моторошна з вирів старих випливає. Силі моєї не через двері та ворота виходити. Думкам моїм стежками неходженими ходити, норами нелазанимі пробиратися. Не дивитися тобі на інших більше, свободи не знати, лише мене бажати. У словах моїх сила. Чому бути того і не минути. амінь.

  Тепер потрібно капнути воском на фотографію так, щоб крапля потрапила на зображення людини. Покладіть фото під подушку і лягайте спати. Свічка повинна догоріти цілком, тому краще вибирати тонкі свічки. Ритуал потрібно проводити дев'ять тижнів поспіль, але він коштує витраченого часу. З його допомогою можна повернути яскравість відносин з чоловіком або закохати в себе людину, з яким поки немає ніяких відносин.

  Змови Ванги на здоров'я і красу

  Змови Ванги на здоров'я, красу і схуднення користуються чималою популярністю. Це складні питання, які можна вирішити або великою сумою грошей, або магією. Якщо вам не дісталося міцного здоров'я від природи або сили волі, потрібної для схуднення, ви можете звернутися до чаклунства, яке дійшло до нас з часів великої провидиці з Болгарії.

  За допомогою змов на здоров'я ви зможете позбутися від хвороб і зміцнити здоров'я, забувши від витратах на лікування. Тема здоров'я завжди була затребуваною, і відома провидиця займалася не тільки пророкуваннями, а й лікуванням людей. Займатися магією для самозцілення можна при будь-якому самопочутті, і це стосується тільки змов на здоров'я. Для інших видів чаклунства необхідно ідеальне самопочуття.

  Змови на красу і схуднення не зроблять вас фотомоделлю за один вечір. Однак з їх допомогою ви зможете домогтися необхідних вам результатів, якщо будете проявляти завзятість не тільки в повторенні обрядів, а й у відповідних діях, які потрібні для схуднення або іншої зміни зовнішнього вигляду.

  Змова на схуднення на воду

  Змова допоможе вам зміцнити силу волі. Вона вам знадобиться для того, щоб регулярно відвідувати спортивні заняття і дотримуватися дієти. По дії такі змови схожі на ті, які застосовуються для того, щоб кинути палити, або змови від алкоголізму на самого себе. В результаті ваших же дій ви будете швидше скидати зайві кілограми, і нічого не буде вам в цьому заважати.

  Проводиться цей обряд протягом дев'яти днів поспіль на убуваючому місяці перед сном. Погода повинна бути безхмарним, найкраще заглянути в місячний календар і підстроїти все так, щоб під час прочитання змови місяць було видно з вашого вікна. Якщо з квартири місяць не видно, краще вийти на вулицю.

  Наберіть в будь-який стакан чистої води з колодязя або джерела. Якщо таку воду дістати не вийде, беріть мінеральну. Можна використовувати і освячену в церкві воду. Стакан тримайте в руках, дивіться на небо, місяць і зірки і читайте змову:

  Стрункою дівчині скоро бути, красивою та худий. Ангелів в допомогу закликаю, хай вони мені заборонять багато поганого поїдати. Я (ваше ім'я) хочу схудла, шкодують поглядів на собі не бачити. амінь.

  Випийте воду і відразу ж лягаєте спати. Не можна ні з ким розмовляти до ранку, спати потрібно в самоті.

  Змова від застуди на сіль

  Читати цю змову можна тільки тоді, коли у вас немає температури. Обряд передбачає гарячу ванну, тому і протипоказання у нього відповідні. Наговорювати потрібно наступний змову на морську сіль:

  Ангелів-охоронців до себе закликаю, прошу убереженія, збереження, та благословення. Заберіть від мене хвороби, горе, біди, негаразди геть. амінь.

  Якщо у вас немає морської солі, можна використовувати кухонну. Сіль додається в воду для ванни, в якій потрібно скупатися. Змова можна застосовувати для профілактики навіть тоді, коли немає і натяку на грип. Він підвищить ваш імунітет, захистить від неприємностей і очистить від негативу.

  Невідомі змови великої Ванги

  Чи не занадто давно були опубліковані раніше невідомі змови великої Ванги. Перед смертю вона заповіла свої знання близьким людям, яким велілавідкривати їх тільки тоді, коли в цьому виникатиме потреба. Одним з таких людей є прийомна дочка і хрещениця провидиці, яка ще восени розповіла про таємний пророцтві Ванги про майбутнє Росії.

  Ці змови можуть допомогти людині в різних ситуаціях. Вони захистять від ворогів, допоможуть вибратися з нужди і знайти гроші на прожиток, а також навчать закликати вищі сили і просити у них допомоги.

  Як і у всіх інших змов Ванги, умова прочитання - це чистота. Не можна займатися магією в брудних приміщеннях. Перед тим, як намагатися налагодити своє життя за допомогою чаклунства, прийміть душ, одягніть чистий одяг, зробіть прибирання в своєму будинку. Бажано також запалювати церковні свічки, ладан і читати будь-які відомі вам молитви перед змовами. Можна молитися і своїми словами.

  Захисна змова на шпильки

  Для того, щоб захистити свій будинок від ворогів, необхідно купити, без торгу, шпильки за кількістю кутів вашого будинку. Найчастіше їх чотири. В церкви придбайте чотири свічки. Буде потрібно також освячена в храмі вода.

  Встановіть і запаліть свічки так, щоб їх полум'я зливалося разом. Можна сплавити їх у одну, можна зв'язати нитками. Кожну шпильку потрібно потримати в цьому полум'я, а потім опустити в освячену воду на кілька хвилин. Потім ці шпильки потрібно увіткнути в кути, при цьому кажучи на кожну шпильку:

  Залізну огорожу виставляю, в воді і вогні освячую.
  Бути огорожі міцної, ворогам та лиходіям перешкодою.
  Горю двері закриваю, добра і блага відкриваю.
  амінь.

  Цей обряд захистить ваш будинок від недоброзичливців. Ваші вороги не зможуть переступити порога. Всі люди, які мають погані наміри щодо вас, не зможуть до вас підібратися, поки шпильки встромлені в кути будинку.

  Більше інформації про захист шпилькою.

  Змова від пристріту на святу воду

  Існує безліч змов від пристріту, але саме цим користувалася відома по всьому світу Ванга. Якщо ви не впевнені, чи є пристріт, цей обряд все одно можна зробити на всяк випадок. Шкоди від цього не буде, навіть навпаки, адже він володіє і захисними властивостями.

  Перед сном візьміть стакан освяченої води і наговорите на нього:

  Водиця свята, є заклинаю, до Бога теки, за мене попроси. Нехай злі люди хвацько мені не творять, злі очі на мене не дивляться. Господь Бог мені допоможе, від лиха захистить, негаразди відворотом.

  Випийте воду і лягайте спати. Розмовляти з ким-небудь до ранку не можна, спати потрібно в самоті.

  Змова на вхідні двері

  Ванга вважала, що удача, щастя, гроші і здоров'я мають звичай приходити до людей через звичайні вхідні двері. Так само потрапляють в будинку і хвороби, невдачі, безгрошів'я. Тому вхідні двері, на думку відомої провидиці, заслуговує на особливу увагу. Для того, щоб хороше безперешкодно входило у ваші двері, а погане не могло проникнути у ваше життя, можна прочитати змову на вхідні двері. Це роблять тільки на зростаючому місяці.

  У чисту скляну ємність налийте води з природного джерела. Якщо у вас є тільки водопровідна вода, краще використовувати мінеральну бутильовану, яка є в будь-якому магазині. На воду потрібно сказати наклеп:

  Кожному, кому в мої двері входити, тому моїм помічником і другом вірним бути. Вороги та лиходії до мене не увійдуть, дорогу до будинку моєму не знайдуть. Скільки дверцят відкриватися, стільки раз добру мені радіти. Сумам та бідам до мене не зайти, щастя в житті мені знайти. Здоров'я - до дверей. Щастя - до дверей. Багатство - до дверей. Удача - до дверей. Гроші - до дверей. І нині, і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Хрестоподібно окропіте двері в ваш будинок зовні і зсередини. Якщо у вас кілька вхідних дверей, потрібно окропити всі. Якщо у вас популярне рішення 90-х у вигляді двох дверей для одного отвору, окропити обидві.

  В цілому, Ванга залишила після себе величезний пласт різних містичних знань і змогла зберегти серед людей пам'ять про безліч стародавніх традицій, які без неї б просто канули в Лету. Ви можете спробувати їх самі і переконатися, що знаменита провісниця обмежувалося лише одними прогнозами про майбутнє, але і по-справжньому допомагала людям як радою, так і справою.