Головна » Змови і Заклинання » Змови в повний місяць, молодик і на убуваючу місяць - секрети місячної магії

  Змови в повний місяць, молодик і на убуваючу місяць - секрети місячної магії

  Під час повного місяця Місяць має дуже велику силу. Тому багато ритуалів, проведені в цей час, показують себе як більш ефективні. Це час для любовної магії, чаклунства на гроші і удачу, очищення і гідний.

  на повний місяць можна знімати порчу і інші негативні програми, позбавлятися від всього непотрібного. Цей аспект повного місяця дозволяє зцілитися і забезпечити собі захист.

  У той же час, в повний місяць можна проводити і активні ритуали, спрямовані на залучення щастя для себе або ж навлеченного нещастя на інших людей - сила магії в цей день максимально велика.

  Можливо Вам буде цікаво: змова на продаж квартири

  Грошові змови в повний місяць

  Повний місяць - гарний час для грошової магії. Круглий місяць асоціюється з монетами, а її прохолодний світло - з сріблом, яке в усі часи цінувалося досить високо. Тоді, коли світить повний місяць, можна не тільки залучати гроші, а ще й позбуватися від жебрацької долі.

  Для того, щоб позбутися від злиднів і зажити з достатком, спечіть на світанку три пирога. У кожен з них потрібно покласти монету і близько ложки солі. Після полудня, в обідній час, візьміть пироги і йдіть з ними на перехрестя. Це повинен бути перехрестя доріг, але якщо такого знайти не виходить, підійде перехрестя стежок. Покладіть три пирога в місці перетину доріг, зверніться особою на схід і скажіть:

  Сестри гіркі, потреба та злидні, я вам подаруночок принесла. Беріть собі сіль, беріть собі хліб, беріть собі гріш. Як їх візьмете, так більше до мене не прийдете. Чи не станете мене мучити, добро моє не будете забирати.

  Після цих слів йдіть додому, не озираючись. Поки не пройде 7 днів після того, як ви провели ритуал, не можна позичати з дому нічого - ні речей, ні грошей. Крім цього, не допускайте сварок і лайки в сім'ї все це час. Якщо не будете дотримуватися цих правил, злидні повернеться. Вважається, що енергетика потреби і безгрошів'я завжди з'являється в будинках, в яких постійно лаються між собою.

  Існує змова на багатство, який роблять на повний місяць. Він повинен читатися в парний день. Для цього вам доведеться вгадати дату за календарем. Він не тільки залучає гроші, але і захищає ваше багатство від крадіїв і заздрісників.

  Вам треба взяти з собою монетку і відправитися на пошуки осики. Коли знайдете підходяще вам дерево, стоячи під ним, наговорите на монету:

  Фільтром сажі саджу, щоб воно урожаєм було багато, та росло високо. Мишці польовий тебе не погризти, хробакові підземному тебе не сточити, а гроші мої нікому не сурочіть! амінь.

  Після цього закопайте монету під осикою.

  Ще один змову на гроші, який читають на повний місяць, вимагає того, щоб ви знайшли велику мурашиної гніздо. У нього слід кинути жменю монет і почекати, поки мурахи не почнуть по ним повзати. Для того, щоб прискорити цей процес і виманити побільше мурах, можна заздалегідь змастити монети чимось ароматним. Коли ви побачите мурах на ваших грошах, говорите:

  Як багато мурашок тут збереться, так стільки ж і грошей у мене в будинку заведеться. Чужого не бажаю, своє добро залучаю! амінь.

  Змови в повний місяць на привабливість

  Існують змови на красу як для жінок, так і для чоловіків. Повний місяць - дуже вдалий для них час.

  Для того, щоб чоловік зміг не тільки стати привабливим для протилежної статі, але й уберегти свою зовнішність від старіння, можна скористатися змовою на святу воду. Води потрібен стакан. Не беріть занадто багато води, і стакан краще вибирати поменше, адже вам доведеться все це випити за один раз.

  Наговорювати стакан святої води перед сном:

  Як йдуть собі дві дівчини по водицю з криниці, так і мені б ніколи не хворіти та не старіти!

  Після того, як прокинетеся, до вмивання і сніданку, не зводячи ніг з ліжка, випийте всю воду в склянці з такими словами:

  Богородиця немовляти Христа водою омаківала та благословляла, так і щоб краса моя чоловіча з Божою поміччю не пропадала! Ні плям старечих, ні зморшок, ні бородавок надалі у мене не буде, буду милий і прекрасний чесним людям!

  Серед жінок подібні змови користуються великою популярністю. Для того, щоб завжди залишатися молодою і красивою, вам буде потрібно купити 13 свічок у церкві. Крім цього, потрібен крем для обличчя. Не обов'язково купувати новий тюбик, ви можете взяти той, який у вас вже є.

  Отже, незадовго до півночі розставте свічки в будь-якому порядку, запаліть їх, а поруч розмістіть баночку з кремом. Уявляйте себе такою, якою хотіли б бачити насправді, візуалізують. Рівно опівночі починайте на крем такі слова:

  Місяць сильна, місяць повна, красою мене напій. Нехай лик мій буде як і твій вічно молодий, нехай без зморшок буде помру! Довгий! Кремом себе намажу, від тіла та обличчя старість наважився. амінь.

  Свічки повинні догоріти до кінця, тому не беріть такі, які будуть горіти занадто довго. Не забувайте користуватися наговореної кремом за призначенням, він принесе вам красу і молодість. Змова дуже сильний, результати не змусять себе довго чекати.

  Змови в повний місяць на любов

  Магія повного місяця готова допомогти вам в любовних і сімейних справах. У цей час традиційно роблять привороти, повертають чоловіків від розлучниць, заговорюють від зрад і ворожать на кохання.

  Якщо вам стало відомо, що у вас з'явилася суперниця, можна відвадити її за допомогою магії. Для цього знадобиться звільнити від інших справ той день, коли настане повний місяць. Потрібна пляшка зі скла темного кольору. Добре підходить, наприклад, пивна. Обсяг в половину літра буде оптимальним.

  На світанку заповніть пляшку на третину водою. Вона може бути будь-який - з-під крана або джерела, можна брати воду з річки або навіть моря. Опівдні в пляшку заливається ще одна третина від її обсягу, але ця вода повинна бути вже з іншого джерела. На заході пляшка наповнюється до країв, і вода повинна бути з того джерела, з якого ви не брали воду в попередні два рази.

  Після заходу беріть цю пляшку і йдіть з нею до будь-якого сухого дерева або пня. Підійде також повалене дерево, тобто таке, яке більше не зможе рости. Правою рукою лийте воду з пляшки на корені цього дерева або пня. Поки робите це, треба два рази встигнути сказати змова:

  Дереву цьому ніколи не рости, надалі не цвісти, так і суперниця (ім'я) мого судженого ніколи не відведе, до себе не приверне, а спати і поготів не ляже. амінь.

  Що робити, якщо ім'я коханки вашого чоловіка вам невідомо? Якщо ніяк не виходить дізнатися, то зазвичай, у таких випадках, радять говорити "лапочка" замість імені.

  Пляшку слід залишити біля цього ж мертвого дерева, а йти треба, не озираючись. Нічим важливим займатися в цей день не можна, присвятіть його повністю тому, щоб позбутися від суперниці.

  Любовний змову, запропонований вашій увазі нижче, допомагає не тільки домогтися відповідних почуттів у того, хто вам милий, а ще й зміцнити ті відносини, які вже існують. Для того, щоб зробити це, потрібна вода з колодязя або джерела, але не з-під крана. Освячена вода теж не підходить.

  Наговорювати воду слід на повний місяць, опівночі, в повній самоті. Візьміть в ліву руку будь-яку невелику ємність з водою і читайте:

  Як травиці без води сохнути,
  Як дереву від вогню горіти,
  Так і рабу Божому (ім'я) без раби Божої (ім'я)
  Чахнути та тліти.
  Раба Божа (ім'я) на вулицю піде,
  Перехреститься та до річки прийде.
  Як вгамує свою спрагу водою,
  Так і раб Божий (ім'я) вгамує спрагу мною.
  Як водиці він моєї нап'ється,
  Так зі мною його доля зійдеться.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Наговорена вода має силу тільки добу після того, як ви прочитали над нею змову. Тому вже на наступний день вам слід підмішати її в питво свого обранця. Додавати цю воду в спиртні напої не можна. Якщо у вас не вийшло додати воду в напій, то, після того, як пройдуть добу, її доведеться вилити, а ритуал повторити в наступне повний місяць.

  Змови в повний місяць для маленьких дітей

  Кожна мати бажає, щоб її дитина росла здоровою і завжди знаходився в безпеці. Допомогти в цьому можуть спеціальні замовляння, які робляться тільки на повний місяць. Вони потрібні з того часу, коли вік дитини досягне одного місяця. Наговорювати потрібно на воду, в якій будете купати малюка. Припиняти читати змови потрібно з того часу, коли дитина буде купатися самостійно, без вашої допомоги.

  Всього потрібно вимовити три таких змови. Можна чергувати їх між собою, а можна встигнути наговорити все три змови за одне повний місяць.

  Молитва-змова на збереження дитини допоможе вам захистити його від усіх неприємностей. Коли він підросте, ви зможете менше турбуватися про те, що він потрапить в халепу, або його хтось образить. текст:

  Акі ангели Божі немовляти Ісуса оберігали, так і ти, господь наш Ісус Христос, моя дитино (ім'я) збережи та захисти. амінь.

  Багатьох дітей відрізняє поганий апетит, але ж зростаючий організм повинен отримувати всі необхідні йому речовини в достатній кількості. Кожна мама знає, як складно буває змусити дитину поїсти нецікаву кашу замість шоколадних цукерок. У тій родині, в якій читають цю змову, ніколи не доведеться умовляти дітей поїсти, і рости вони будуть здоровими. текст:

  В ім'я Трійці Пресвятої. Дитя (ім'я), словом Божим та їжею земної харчуйтеся, яблучком стиглим наливають. І нині, і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Останній з цих трьох змов - це змова на фортецю. Його читають для того, щоб дитину не брала ніяка хвороба. текст:

  У лёсу чорному є дуб зелений. Тому дубу слово Боже нашептав. Так і дитя (ім'я) нехай, аки цей дуб четверте буде сильне, а слово моє буде до цієї справи ліплення. Нікому від слова мого не втекти, ніхто справи мого не припинить. Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Обряди і змови на молодик

  Молодик - це час для будь-яких починань і відповідної магії. Вона може охоплювати практично всі сфери нашого життя - любов, гроші і бізнес, покупки і придбання, здоров'я, пошук роботи і удача.

  Обряди і змови на молодик несуть в собі енергію росту, тому в цей час особливо ефективна магічна робота для початку нових відносин або пошуку відповідного партнера, примноження багатства і зміцнення здоров'я. Також можна займатися очищенням в цей час.

  Змови на гроші і бізнес на молодик

  Якщо ви задумали нову справу, так чи інакше пов'язане з отриманням прибутку, ви можете звернутися до наступного змови, який читають на молодик. Це може бути укладення контракту, початок нової діяльності, відкриття підприємства або навіть просто продаж речей, які вам більше не потрібні.

  Для того, щоб отримати більше вигоди і застрахувати себе від проблем, пов'язаних з вашою справою, вам буде потрібно будь-який предмет, який якось пов'язаний з ним - договір або, наприклад, продукція, яку ви хочете продати. Поруч з ним поставте жовту або помаранчеву свічку, яка виготовлена ​​з натурального воску. Потім покладіть праву (лівші - ліву) руку на предмет і тричі говорите:

  Місяць молодий народжуватися буде, справа у мене (ім'я) ладиться буде. І як місяць після місяця сяє, так і справа моє добром мене обдаровує. амінь.

  Свічку залиште догоряти біля предмета, але не забувайте про пожежну безпеку.

  Найпростіший з усіх існуючих грошових обрядів на молодик полягає в тому, щоб вийти на вулицю в той час, коли народжується молодий місяць. З собою треба взяти гаманець з дріб'язком і, дивлячись на місяць, показати йому гроші і пограти монетами. Вважається, що ваші доходи після цієї маніпуляції підвищаться і потреби ви не будете відчувати до наступного молодика.

  Молодик - це гарний час для посадки рослин і магії саду і городу. Гроші теж можна пророщувати, існує і такий ритуал, який проводиться в цей час. Для нього необхідно підібрати білу плоску тарілку без будь-яких малюнків, тріщин і сколів. Матеріал не дуже важливий, як і вартість тарілки. Візьміть 7 будь-яких монеток, які в даний час знаходяться в обороті. Ті гроші, якими не користуються ні в одній країні в даний час, вважаються "мертвими" і не здатними притягувати енергію матеріальних благ.

  Візьміть також близько жмені пшеничних зерен і невеликий відрізок тканини. Добре, якщо тканина буде зеленою - це колір грошей. Можна взяти і червону тканину, якщо вам подобаються трактування кольорів по феншуй. Червоний також є грошовим кольором і в Сіморон.

  Спочатку помістіть на тарілку монети, зверху них - пшеничні зерна. Накрийте ваші майбутні грошові посіви тканиною. Поливати пшеницю треба кожні три дні відстояною теплою водою. При поливі треба говорити такі слова:

  Пшеничка-матінка, годувальниця.
  Старі й малі тобою харчуються, бідний і багатий.
  Нехай і у мене, Божої раби (ім'я), багатство росте, як пшениця.
  Як вдень, так і ноченьки проростає, голоду не знати допомагає.
  Благослови мене Матінка Богородиця, як цю пшеницю.
  І нині, і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Коли пшеничні зерна проростуть, пересадите їх в красивий горщик з глини. Вони будуть рости, як і енергія грошей в вашому домі. Монетки при пересадці треба розкласти по гаманцях і іншим "грошовим" місцях. Вони можуть зберігатися в кишені, сумці, біля робочого місця в потаємному місці. Витрачати їх не можна. Ці монетки будуть притягувати до вас гроші.

  Для наступного грошового змови на молодик вам буде потрібно цілий білий камінчик. Це може бути звичайний морський або річковий камінь, а можна купити мінерал спеціально для магічної роботи. На камінь потрібно прочитати такі слова:

  Місяць росте, і доходи мої ростуть. Місяць - за собою воду тягни, а до мене доходи гони. амінь.

  Носіть камінь в гаманці і нікому його не показуйте. Це - ваш грошовий талісман, який треба наговорювати кожне молодик. Чим довше він перебуває у вас в гаманці, тим більше грошей він може притягнути.

  Змови на молодик для саду та городу

  Якщо ви збираєтеся садити будь-які рослини в своєму городі або в саду, робіть це в молодика. Це відноситься і до домашніх рослин. А після посадки накладайте руки на землю в квітковому горщику або ж вашому городі і говорите:

  Місяць росте, мої (назва рослин) за собою в зростання бере. Місяць гладшає, а урожай зріє. амінь.

  Цей же змову можна читати на воду, якої будете поливати ваші рослини. Робіть це тільки в молодика або під час зростаючого місяця, тоді він збільшить ваш урожай, рослини будуть краще рости і будуть менше хворіти.

  Змови на молодик для здоров'я

  Молодик - це дуже вдалий час для того, щоб поправити і зміцнити своє здоров'я. У цьому вам можуть допомогти змови.

  Для того, щоб уберегти своє здоров'я міцним до самої старості, вам буде потрібно цілий білий камінь. Його можна замінити будь-яким виробом зі срібла. Якщо у вас є і срібло, і камінь, то використовуйте обидва предмети в ритуалі на здоров'я. Також потрібен чистий прозорий стакан. Пластик - не найкращий матеріал для магії, вибирайте кришталь або скло.

  Отже, налийте води в стакан і помістіть в нього камінь і / або срібло. Поставте його біля відкритого вікна або на балконі, щоб в ньому відбивалося небо. Тепер наговорюйте на воду дев'ять разів:

  Місяць росте, і моє здоров'я міцніє. Вирости, місяць, в мені здоров'я богатирське, фортеця могутню, силу кипучу. Будь по слову моєму!

  Залиште склянку в такому місці, щоб в ньому могла відбиватися місяць до самого повного місяця. Добре підходить підвіконня або балкон. В повний місяць, не виймаючи з склянки каменю і срібла, випийте цю воду. Камінь і срібний виріб слід промити під проточною водою, і після цього ви можете використовувати їх в інших справах, в тому числі і магічних. Повторювати змову на здоров'я можна кожне молодик. Він діє досить швидко і допомагає навіть літнім людям відчувати себе так, як в молодості.

  Змови в молодика на любов і красу

  Існують змови на любов, красу особи і схуднення, які проводяться в молодика - це цілком підходящий час для них. Але є і ритуали, які об'єднують в собі декілька цілей, наприклад, залучення любові і набуття привабливості.

  Один з таких ритуалів треба провести три молодика поспіль. Для кожного разу вам потрібно приготувати по склянці святої води, молока (краще домашнього, не з магазину), жменю морської солі (можна взяти і звичайну на кухні) і ефірна олія троянди.

  Крім цього, спеціально для цього ритуалу заздалегідь купите червоне або рожеве рушник. Використовувати його можна тільки для однієї мети - чаклунство для привабливості і любові. Але після того, як ви зробите цей ритуал протягом трьох молодиків, можете користуватися ним для підвищення привабливості та залучення любові у ваше життя і після звичайних ванн. Ще потрібна свічка будь-якого пастельного відтінку або така, якими бувають нефарбовані свічки з воску.

  Отже, приготуйте для себе ванну з водою приємною для вас температури. Додайте в неї святу воду і молоко. На сіль капніть кілька крапель олії троянди і також додайте у ванну. Пориньте в ароматну воду і постарайтеся розслабитися. Коли будете готові, закрийте очі і скажіть змову, заздалегідь вивчений напам'ять:

  Почуй мене, вода-водиця. Чи не лийся, що не теки, мене в свої обійми бери!
  Стрункість мені так красу подаруй.
  Шкіру молочком питай, у трояндочки колір забирай,
  Щоб я довіку була на тебе схожа,
  Світла, струнка, та всякому вродлива!

  Полежіть ще трохи у ванні, уявляючи, який ви себе бажаєте бачити. Візуалізують, змусьте свою уяву працювати на вас. Потім вийдіть з ванни і відкрийте слив для води. При цьому треба говорити ще один змову, який діє проти заздрості, негативних побажань і всього, що вам не потрібно:

  Вода, йди, з мене зайве відбирай, під камінь чорний витікає, і сто років звідти не тікай.

  Витиратися спеціально заготовленим червоним або рожевим рушником не слід, в нього потрібно тільки загорнутися. Тепер підійдіть до дзеркала і запаліть свічку. Дивлячись в дзеркало на своє відображення, постарайтеся зрозуміти відчуття любові і сконцентруватися на ньому. Коли будете готові, читайте наступний, останній змову по пам'яті:

  Я люблю себе, я люблю весь світ, і я джерело любові і щастя, світло любові горить в моїх грудях, я готова до зустрічі з коханим чоловіком, я могутній магніт для щастя, для любові і удачі. Я залучаю ідеальні відносини в своє життя, я кохана, бо я обрана любов'ю, нехай буде мир і світло небес, хай буде мир землі, нехай буде мир воді, нехай буде мир всім істотам, нехай буде радість всім істотам, нехай буде щастя всім істотам . Нехай буде так!

  Що робити, якщо року йдуть, а суджений так і не з'являється? Можна провести обряд на залучення пари, який робиться в молодика. У тих, хто зробив це, зав'язуються стосунки всього через пару місяців. Ритуал, який закликає судженого, врятує вас від долі старої діви.

  Для того, щоб провести його, вам слід повністю роздягтися і стати перед великим дзеркалом. Між ним і собою поставте чашу з чистою водою. Запаліть червону свічку. Додайте в воду трохи рожевого масла і рожеві пелюстки від червоної троянди. Розу можна замінити на шипшину, адже саме від нього сталося це рослина.

  Тепер вимовляється змову, що можна зробити і з папірця з текстом:

  Як ця троянда під місяцем цвіла, пахла, так і я красунею розцвітаю, щоб любов свою залучаю. Місячна доріжка, приведи женишка до мого порожка. Ключ, замок мову.

  Обітріться водою з ароматом троянди, дивлячись на себе в дзеркало. Пелюстках не обов'язково залишатися на вашому тілі, можна скинути їх назад в чашу. Цією ж водою треба побризкати на поріг, дверну ручку з боку вулиці, зробити її краплями доріжку до своїх дверей від, як мінімум, входу в під'їзд або хвіртки. Все, що залишиться в чаші після цих маніпуляцій, поставте під своє ліжко. Нехай чаша разом з її вмістом залишається там до того часу, поки ви не зустрінете свого судженого. Після цього пелюстки можна спалити, а чашу вимити і використовувати за призначенням.

  Якщо ви вже зустріли людину, яку вважаєте своєю долею, але заміж він вас не кличе, то спробуйте старовинний спосіб. У молодика зв'яжіть або зшийте для нього будь-яку річ. Пропозиція руки і серця не змусить себе довго чекати.

  Ну, а якщо ви вже давно заміжня, а зачати дитини не виходить, можна спробувати взяти склянку води і наговорити на нього в молодика:

  Як на небі місяць молодий народився, так би і у нас дитя народилося! амінь!

  Цією водою треба вмитися і жінці, і чоловікові до і після статевого акту. Читається наклеп три рази. Він дуже сильний і допомагав завагітніти ще нашим прабабусям.

  Змови на убуваючу місяць

  Чаклунство, яке робиться під час того, як місяць убуває, завжди пов'язане зі зменшенням, вигнанням і позбавленням від чого-небудь. Це гарний час для ритуалів на схуднення і позбавлення від зморшок, рассорок, припинення відносин, очищення від будь-якого негативу і лікування хвороб. Добре працює також магія для позбавлення від шкідливих звичок - куріння, алкоголізму та інших.

  Змови для очищення на убуваючу місяць

  Змови для очищення позбавляють вас від усіх видів негативу - чужий заздрості, шкідливих емоцій, пристріту, а сильні заклинання можуть навіть позбавити від псування. Після їх читання помітно поліпшується самопочуття і настрій.

  Є дуже сильний, але простий у виконанні змову для позбавлення від негативу, але читати його можна тільки раз на рік. Для того, щоб зробити це, потрібен великий таз з джерельною водою. Гріти її не можна. Поставте таз на підвіконня і відкрийте вікно. Робити це треба ввечері, після заходу сонця, але до півночі.

  На воду три рази читається замовляння. Перериватися і відволікатися, а також збиватися не можна. текст:

  Матушка вода, чиста струмінь, золота струмінь, срібна, як ти миєш гори, толи і широкі простори, так змий-сполощі з раби Божої (ім'я) уроки, призоров, з вітру чужі наклепи, з білого тіла, чистого тіла, зі ста суглобів ломоту, від зустрічного-поперечного злобу, від чаклуна темного, від колдуніци чорної, від рудого, від чорного, від білого, від сивого, від ясних очей, від марних речей, від різних промов. Щука-білуга, ти воді подруга, зуби залізні точила, очі олов'яні берегла, у всіх водах плавала, укладу їх до булату міцному, до синього залозу світлого. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. амінь.

  Після прочитання три рази перехрестите воду в тазу. Відпийте один ковток цієї води, а потім обмийте руки, обличчя і тіло в ній. Все, що залишиться в тазу, треба вилити на вулицю через ліве плече. При цьому вода ні в якому разі не повинна потрапляти на ваш чи чужий поріг і всередину будь-якого приміщення. Відразу ж після того, як позбудетеся від залишків води в тазу, лягайте спати.

  Буває, що без видимих ​​причин на людину навалюється багато проблем найрізноманітнішого характеру. Це називають смугою невдач. Для того, щоб позбутися від негативу такого роду, який дуже часто має магічні причини, наприклад, викликані сильним пристрітом, можна скористатися наступним змовою:

  Вода, водиця, Пресвятої Богородиці сестриця, біжиш між круглих бережків, що не зупиняєшся, обмивають співу, коріння, жовті піски. Так змий, сполощі з мене, раби (а) Божої (ім'ярек), денни уроки, нічні переполохи, родимців легковажні. З вітру прийшло - на вітер піди. амінь.

  Він читається тільки на убуваючу місяць і тільки на джерельну воду, яку ви набрали в цю ж місячну фазу. Вода повинна бути в прозорій посуді, краще всього підходить стакан. Читати змову треба три рази, не відволікаючись і не збиваючись. Відразу ж після прочитання сплюньте через ліве плече.

  Читати цю змову треба на вулиці, в такому місці, щоб на вас ніхто не звертав уваги. А якщо такої можливості немає, і доводиться займатися цим удома, то відкрийте вікно і виплесніть воду зі склянки в нього.

  Ще один змову на воду допоможе вам позбавиться від усіх наслідків пристріту і людський заздрості, а також від невдач. Вода обов'язково повинна бути взята на убуваючому місяці, і ритуал проводиться в цей же час. Вода може бути взята звідки завгодно, хоч з-під крана.

  Вийдіть на вулицю і знайдіть таке місце, де вас ніхто не буде бачити і турбувати. Зніміть взуття і шкарпетки, станьте на землю босоніж. Візьміть будь-яку ємність без вузького горлечка на кшталт великої тарілки, налийте в неї воду і читайте три рази:

  Діва Марія по підземеллям ходила, обмивала, очищала сірі камені, біле коріння, обчистили-обмий з мене, раби (а) Божої (його) (ім'ярек) від сухотіща, від урочища, від чорних очей, з карих очей, з ясних очей. Слова мої міцні і ліплення, міцніше каменю, тісніше булату. Амінь. Амінь. амінь.

  Після прочитання вилийте воду одним махом на голову, стоячи при цьому прямо. Витирати воду не можна, вона повинна стекти настільки, наскільки це можливо, і піти в землю.

  Змови на схуднення на убуваючу місяць

  Змови на схуднення надають дієву допомогу при боротьбі із зайвою вагою. Але це не означає, що ви будете їсти улюблені калорійні ласощі і тільки худнути. Застосування магії не скасовує наполегливої ​​роботи над собою, але може істотно полегшити цей процес.

  Для того, щоб схуднути, на убуваючому місяці дев'ять днів поспіль читається даний змову. Треба вийти на вулицю в той час, коли місяць буде видно. Іноді її можна помітити і вранці, але денний час для цієї магічної роботи не дуже підходить. Якщо не виходить побачити місяць на небі всі дев'ять днів поспіль, це знизить ефективність чаклунства на схуднення, але читати змову все одно можна. З собою візьміть стакан з водою.

  Змова читається дев'ять разів, не збиваючись і не відволікаючись:

  Місяці на спадання - мені на схуднення
  Місяці красиві ріжки - мені струнке тіло.
  Словом моїм. Справою, Місяць, твоїм.

  Є ще один дуже простий змова, який слід вивчить напам'ять. Читати його ви повинні тільки на убуваючому місяці в той час, коли підете в туалет "по-великому". Це дуже добре збільшує продуктивність дієт і спорту, допомагає з мотивацією.

  У відхоже місце прийшла, сало з себе принесла.
  з тілеса зійде, з лайном в землю піде.
  Нехай воно не росте, не наростає, а убуває,
  кожен день, кожну хвилину, весь мій вік. Нехай буде так!

  Якщо вам потрібно скинути всього пару кілограм, то цього може допомогти ще один змову. Він діє лише тиждень, але зазвичай гарантує втрату жирової маси тіла на 2-3 кг. Його можна і повторювати щотижня.

  Наговорювати треба буде на будь-який фрукт на світанку під час спадною місяця. Голосно говорити не варто, краще шепотіти так, щоб вас ніхто не чув:

  Як сонечко сходить кожен день, так і я прокидаюся щодня. Як день на спад піде, так і вагу мій на спад піде. Як тиждень закінчиться, так і я схудну.

  Фрукт потрібно з'їсти повністю, крім кісточок і шкірки, якщо це цитрус. Деякі відчували результати дії цієї змови вже через кілька днів.

  Змови на суперницю на убуваючу місяць

  Завдяки змов на розлуку або сварку почуття пари слабшають з кожним днем, поки місяць убуває. Якщо у вас є суперниця, і ви бажаєте позбутися від неї назавжди або як мінімум домогтися великої сварки свою кохану людину з нею, вам потрібна спільна фотографія. На ній має бути та людина, яку ви любите, і ваша суперниця.

  Розірвіть (не варто розрізати) фотографію навпіл так, щоб пара виявилася роз'єднана і чоловік і жінка перебували на різних шматках фото. Скажіть змова:

  Щоб вам, як кішці з собакою, побитися, по різних кутах розбігтися і ніколи більше не зустрічатися!

  Ці частини фотографії потрібно закопати в землю в різних місцях. Чим далі будуть ці місця один від одного, тим більше помітні результати принесе ця рассоркі.

  В цілому, правильний підбір змов до різних фаз місяця може значно підвищити ефективність магії і практично повністю гарантувати успішний результат. Але завжди треба вірити в свої сили і в чарівництво місяця, інакше у вас нічого не вийде.